Брвеница
                   
26 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Vend

Shitet vend Rrugès Brvenic -Radiovc vendi gjindet ne rrugè kryesore ...


22 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Плацеви и Ниви

22 мар 14:17prodavam plac-niva na patot Cegrane Tetovo

Prodavam plac niva od 3351 m2 na samiot pat cegrane tetovo atar stenc...


1 МКД
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Плацеви и Ниви

21 мар 18:02Се продава нива во село Брвеница

Се продава плац во село Брвеница со вкупна површина од 1491 м2 широка...


15 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Плацеви и Ниви

20 мар 15:27Niva blisku do pat m.v. Bostanishte s. Miletino Tetovsko

Se prodava niva eden uborok (okolu1300 m2), na lokacija Bostanishte s...


15 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Плацеви и Ниви

11 мар 13:27ЗЕМЈИШТЕ ВО С. БРВЕНИЦА

Се продава земјиште во с. Брвеница во вкупна површина од 420 м2 од ко...


309.960 МКД
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Плацеви и Ниви

10 мар 13:21Gradezni parceli od 540m2 vo Brvenica

Se prodavaat gradežni parceli vo selo Brvenica. Parcelite izleguva...


45 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Плацеви и Ниви

03 фев 21:35Se prodavaat parceli vo s. Dolno Sedlarce

Se prodavaat parceli vo s. Dolno Sedlarce. Parcelite imaa vkupna p...


30 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Плацеви и Ниви

28 дек 17:19Chanak prodava atraktivni placevi vo Brvenica pozadi r.Bakal

👉PRIMAMLIVA PONUDA VO AGENCIJA CHANAK Chanak prodava atraktivni pla...


1 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Плацеви и Ниви

22 дек 17:13Plac vo brvenica 1800m2

Se prodava plac vo brvenica 1800m2 geografski gledano vo centar na se...


40 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Плацеви и Ниви

20 дек 15:01Продавам нива во градежен реон

Се продава нива - плац во градежен реон во Брвеница на 50 метри од ст...


20 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Плацеви и Ниви

19 дек 10:27Se prodava niva vo gradezhna zona

Se prodava niva vo gradezhna zona so moznost za delba na placevi. Pov...


1 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Плацеви и Ниви

10 дек 11:38kupuvam plac vo brvenica

kupuvam plac vo brvenica moze i pomala kuca po moznost na glavniot pa...


1.111 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Плацеви и Ниви

30 сеп 19:10Toke ne zone urbane

Локација: Radiovce, Тетово Shitet vend ndertimi ne zone urbane, afer...


1 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Плацеви и Ниви

13 апр 16:24Plac (niva) na dobra lokacija s.radiovce

Plac vo selo radiovce so pat do mestoto Cena 30 evra kvadrat ne f...


30 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Плацеви и Ниви

17 мар 10:30Se prodava parcela vo selo D.Sedlarce

Se prodava parcela vo selo D.Sedlarce. Parcelata e so vkupna površ...


45 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Плацеви и Ниви

04 мар 09:44Parcela od 500m2 vo selo Brvenica

Se prodava parcela vo selo Brvenica. Parcelata ima vkupna površina...


30 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Плацеви и Ниви

20 јан 09:10Se izdava plac na glavniot pat vo selo Brvenica

Se izdava plac na glavniot pat vo selo Brvenica. Placot ima vkupna...


350 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Плацеви и Ниви

17 јан 08:38niva vo gradezen reon vo s,radiofce

se prodava niva vo selo radiofce vo gradezen reon so kvadratura od 53...


35 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Плацеви и Ниви

25 дек 17:44Se prodav plac

Se prodava plac od 384 m2 vo gradezna zona


38 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Плацеви и Ниви

04 ное 20:20Se prodava plac

Se prodava plac od 384 m2 blizu do glaven pat i do zito market Info ...


38 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Плацеви и Ниви

22 окт 08:53Se prodava niva kaj s.Tenovo

Nivata e skoro 2dekari kaj selo tenovo tetovsko Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Плацеви и Ниви

17 сеп 09:04Se prodava parcela vo selo Brvenica

🌄Se prodava parcela vo selo Brvenica.⁣ ⁣ Parcelata e so vkupna p...


25 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Плацеви и Ниви

02 јул 09:15se prodava 5000 m gradezno zemjiste

se prodava 5000m gradezno zemjiste na glavniot pat od brvenica kon ce...


1 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Плацеви и Ниви

23 фев 21:22Се продава парцела од 3000 м2 на патот за Брвеница

Се продава парцела од 3000 м2 на патот за Брвеница. Парцелата е од...


130 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Плацеви и Ниви

30 јул 12:46Се продава парцела во Брвеница

Се продава парцела со вкупна површина од 7200 метри квадратни во близ...


1 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Плацеви и Ниви

09 фев 12:03Се продават ниви во село Милетино Тетовско

Se prodava niva vo selo Miletino na lokacija Budzak. 2045m2. Bosta...


1 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Плацеви и Ниви

06 авг 08:15Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам