Подкатегорија:
                   
240 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KLIMA SERVIS, PRODAZBA, MONTAZA NA SITE KLIMI

"КЛИМАТРОНИК ПРОФЕСИОНАЛ" 1. Монтажа на нови и половни клима уреди...


87 МКД
или предлог цена
Денес 09:10Нов радијатор со масло - Беко

Се продава нов радијатор со масло, Беко, неупотребуван со кутија и си...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:42Tajfun Einhel

14.5kw ispraven cena 4500 den 072 555 302


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 07:58Panel za greenje 2.5kw

Francuski Panel za Greenje. Koristen 1 sezona. Dosta socuvan. Izra...


2.600 МКД
или предлог цена
05 окт 19:16Vnatresna edinica za klima VIVAX 2.5 kw

Vnatresna edinica za klima VIVAX 2.5 kw ispravna


1.200 МКД
или предлог цена
05 окт 18:20ПРОДАВАМ ТЕРМО ПЕЧКА ЕЛИНД 3 ИСПРАВНА.

ПРОДАВАМ ТЕРМО ПЕЧКА ЕЛИНД 3. ИСПРАВНА


2.000 МКД
или предлог цена
05 окт 14:25ПРОДАВАМ КВАРЦНИ ГРЕАЛКИ

ПРОДАВАМ ДВЕ КВАРЦНИ ГРЕАЛКИ ИСПРАВНИ. ДВЕТЕ ЗА 2000. МОЖЕ И ПОСЕБНО ...


2.000 МКД
или предлог цена
05 окт 14:23Prodavam peleti A1 klasa

Prodavam peleti a1 klasa 071 32 09 09


По Договор
или предлог цена
05 окт 13:57Klima EXCEL-MITSUBISHI

Prodavam koristena klima 3,5 kw, , strucno demontirana so freon i dal...


6.500 МКД
или предлог цена
05 окт 10:45Vesta Lux kamin na peleti

Продавам Веста Лукс камин 25kW, само 2 пати вклучен. Каминот е буквал...


75.000 МКД
или предлог цена
05 окт 09:38Воздушна завеса со греење 6kw во одлична состојба

Во одлична состојба, 120 cm


199 €
или предлог цена
05 окт 00:11KLIMA UREDU VIVAX AEMIS 2.5kw DC INVERTER

Го имаме одговорот за високите температури – Vivax 09CH25AEMIs инверт...


1 МКД
или предлог цена
04 окт 12:38MONTAZA I SERVIS ZA KLIMI/ KLIMA UREDI

Vrsime montaza, demontaza, antibakterisko cistenje, prodazba i servis...


1 €
или предлог цена
04 окт 12:38Клима уред ФИЛИА 2,5 кв

Клима уред FILIA kupen 2007 година, користен 7 години. Целосно во фу...


3.800 МКД
или предлог цена
04 окт 09:29Termo pecka

Prodavam socuvana termo pecka 6kw AEG 070 243 553


4.000 МКД
или предлог цена
03 окт 21:02Prodavam radijatori

Radiator ALGRETA 36*60 -6rebra I 24*60 - 4 rebra komplet so d...


1.111 МКД
или предлог цена
03 окт 09:07TERMO PECKA 6kw AEG

Se prodavaat 2 termo pecki 6kw Aeg dobro socuvani i edna 4.5kw


1 €
или предлог цена
02 окт 10:22Ќумбе / Kjumbe / Kumbe

Се продава ќумбе. ЦЕНАТА Е ПО ДОГОВОР !


1 €
или предлог цена
01 окт 18:26Се продава клима / Se prodava klima

Се продава клима. ЦЕНАТА Е ПО ДОГОВОР!


1 €
или предлог цена
01 окт 18:22PRODAVAM NOV PODVIZEN KLIMA URED 'DYNAMIC'.

PRODAVAM NOV PODVIZEN KLIMA URED 'DYNAMIC'. KARAKTERISTIKI NA UREDOT...


3.700 МКД
или предлог цена
01 окт 18:13Chiler ciler chiller pumpa za ladenje - чилер ладење

Kontakt 070 26 58 52 Kontakt 075 407 565 Poloven, servisiran, vo is...


По Договор
или предлог цена
01 окт 15:21KOTEL NAFTA NOV ZA PARNO so brener

Kotel na nafta za parno i brener ,kako nov, koristen samo edna sezona...


350 €
или предлог цена
01 окт 14:51Prodavam najnovite modeli na vivax klimi po najniski ceni.

СЕ ПРОДАВААТ НОВИ ИНВЕРТЕР КЛИМА УРЕДИ ,3.5kw i 5.5kw. Vivax ACP-18C...


1.500 МКД
или предлог цена
01 окт 10:23Grealka Max

Mnogu malce koristena keramicki greaci 2 stepena 750w i 1500w sigurn...


800 МКД
или предлог цена
01 окт 10:09Pumpa wilo

Pumpa wilo 3/4 za parno,solarni sistemi i drugo nova germanska nekori...


2.000 МКД
или предлог цена
01 окт 10:08Dve termo pecki 3.5kw i 4.5kw Magnohrom Kraljevo

Se prodavaat dve odlicno socuvani pecki od dobro poznatata kompanija ...


3.000 МКД
или предлог цена
29 сеп 20:58Pecka na peleti 10kw

Se prodava pecka na peleti MBS 10kw Pravosmukalka za pepel I cunak Is...


36.000 МКД
или предлог цена
28 сеп 18:54KLIMA SERVIS & ANTIBAKTERISKO CISTENJE NA SITE KLIMI

ХЕМИСКО ЧИСТЕЊЕ НА КЛИМА УРЕД И НЕГОВАТА ВАЖНОСТ ❗❗❗ 📣 Иако клима у...


87 €
или предлог цена
27 сеп 12:27Klima ured Favorit 3.5kw

Se prodava klima ured Favorit.Klimata ladi i gree.Uklucena samo 3 pat...


100 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
7.300 €
27 сеп 11:00KOTEL NA STRUJA + RADIJATORI

Prodavam kotel na struja 18 KW za parno Komplet so pumpa IMP. Ekspan...


350 €
или предлог цена
26 сеп 11:31RADIJATOR

Se prodavat dva koristeni radijatori, 20 i 18 rebra i eden za vo kupa...


11 МКД
или предлог цена
- 50 % Попуст
22 МКД
24 сеп 16:17Pecka na peleti Karina 10kw

Peckata e stara dve godini Vo super sostojba Duvalka Nameneta e za kv...


24.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 21:58Se prodavaat dve termo pecki vo odlicna sostojba

Se prodavaat dve termo pecki edna 6 kw i edna 4.5 kw vo odlicna sosto...


По Договор
или предлог цена
22 сеп 20:16Kalorifer Калорифер

Нов, не е Турки или Кинески, него Германски


1.500 МКД
или предлог цена
22 сеп 17:17Gusano Parno

Se prodava gusano parno visina 50cm.


1 €
или предлог цена
18 сеп 11:06CARRIER INVERTER X POWER+ 10(kw)

Neotpakuvan inverter.10 kw.Cena vo prodavnica 162.000 denari


95.000 МКД
или предлог цена
17 сеп 09:38Izvedba na parno

Izvedba na parno greenje so bakar crna cefka aluplast zamena na radij...


По Договор
или предлог цена
16 сеп 21:22Servis montaza demontaza na site vidovi klimi

Servis montaza demontaza anti bakterisko cistenje na site vidovi klim...


1 €
или предлог цена
16 сеп 04:49Prodavam kamin

Prodavam kamin so parno blist


1 €
или предлог цена
14 сеп 22:11Tajfun Rade Koncar

Vo bezprekorna sostojba


150 €
или предлог цена
13 сеп 15:49Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам