Скопје Центар
                   
2474 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Комплет кожна гарнитура - тросед, двосед и фотеља

Се продава комплет кожен намештај за дневна, шампањ боја. Цена 18.000...


15.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
18.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

18 ное 13:00Промовирано

Aluminiumski,PVC roletni,venecijaner, variolajt, komarnici

Продажба, монтажа и сервис на Алуминиумски ролетни со прекршена и зао...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Врати, Прозори и додатоци / Ролетни

Денес 11:25Промовирано

PLIN. BOCA 3kg.-SKARA-LAMBA-RESHO - ПЛИН. БОЦА 3кг.-СКАРА-РЕ

ПОЛОВНИ ПЛИНСКИ УРЕДИ: 👉  ПЛИНСКА БОЦА 3кг. /се ЗАМЕНУВА во МАКПЕ...


1.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Останато

Денес 12:30Продавам на старо ( некористени) панелки челични радијатори

Продавам, на старо никогаш не употребени , само тестирано парното и и...


120 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Радијатори

Денес 12:19SE PRODAVA GARNITURA ZA SEDENJE I KLUB MASA

Se prodava garnitura za sedenje ( fotelja, dvosed, trosed, taburetka)...


10.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
12.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Денес 12:00Prodavam jambolii

Prodavam dve novi jambolii,racno tkaeni, ednata portokalova drugata b...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Прекривачи

Денес 11:59KUJNA NOVA

Se prodava nova kujna so dolzina 120cm. izrabotena od oplemeneta iver...


10.600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

Денес 11:54Aluminiumski,PVC roletni,venecijaner, variolajt, komarnici

Продажба, монтажа и сервис на Алуминиумски ролетни со прекршена и зао...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Врати, Прозори и додатоци / Ролетни

Денес 11:25Prodavam retro fotelji - ретро фотељи

Prodavam tri retro fotelji. Foteljite se cvrsti no potrebno e pretapa...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Денес 11:09Relax fotelja Релакс фотеља

Prodavam mnogu ubava relax fotelja so podesuvachki potpirach za glava...


8.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Денес 10:51VARIOLAJT ZEBRA ROLO VENECIJANER ROLETNI KOMARNICI

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ - Р...


12 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Вариолајт

Денес 10:48Retro drvena zakacalka - ретро дрвена закачалка

Продавам дрвена закачалка од 60ти години. Во оригинална состојба, одл...


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Полици и Места за складирање

Денес 10:45Kupovi i saksii

Izrabotka na kupovi,saksii,zardinjeri i drugi primeneti i dekorativni...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Украси

Денес 09:09Производи од метал и дрво

Изработка на производи од метал и дрво: Маси Клупи Рафтови Ногарк...


1 МКД
или предлог цена
Денес 08:56Венецијанер , Вариолајт , Зебра и Роло завеси , Комарници

Венецијанер - Алуминиум 16,25мм (Перфориран),Блек аут ,Емитација на д...


15 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Врати, Прозори и додатоци / Ролетни

Денес 07:38Kujna

Prodavam kujna medijapan za poveke info javete se 078275433


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

Денес 02:05ПРОДАВАМ ТРОСЕД - ЧИСТА КОЖА - СИМПО

Продавам тросед од Симпо ,бордо боја ,чиста кожа,одлично сочуван , до...


7.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Троседи

Денес 01:00Продавам фрижидер за замрзнување 400л

Продавам фрижидер за замрзнување 400л во исправна состојба


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

Вчера 23:46SECENJE I KROENJE NA VISOKI DRVA

Secenje,kroenje i podkastruvanje na sekakvi i problematicni i rizicni...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Останато

Вчера 21:50Тросед двосед фотеља и клуб масичка

Се продава комплет гарнитура тросед двосед и фотеља. Комбинација дрво...


9.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 20:53Брачен кревет

Се продава брачен кревет, многу малку користен


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 20:53Retro fotelji

Novi i Kompletno restavrirani фотеља фотељи fotelja https://www.inst...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Вчера 20:35Dve socuvani polovni retro fotelji

Dve socuvani polovni retro fotelji. Odlicen primerok. 3000 den fotel...


3.000 МКД
или предлог цена
- 50 % Попуст
6.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Вчера 20:35trosed shipad

se prodava poloven i mnogu socuvan velur shtof vo super sostojba


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Троседи

Вчера 20:35Aluminiumski Resenski radiatori R610 ispravni so pod stanica

Aluminiumski Resenski radiatori R610 ispravni so kompletna pod stanic...


21.500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:36KVARCNA GREALKA NOVA

LEOV КВАРЦНА ГРЕАЛКА Нова, под гаранција Димензии/мм: 710/650/110 Теж...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Останато

Вчера 19:08Kozen petosed+ taburetka

Prodavam koristen petosed kozen nabaven od Zona Mebel 2015 godina vo ...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 17:34  НОВ ОГЛАС

Spalna soba

Prodavam komplet spalna soba(plakar trokrilen,lezaj so dusek koj e mn...


12.000 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
16.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комплетна спална соба

Вчера 17:25Венецијанер , Вариолајт , Зебра и Роло завеси , Комарници ..

Венецијанер - Алуминиум 16,25мм (Перфориран),Блек аут ,Емитација на д...


15 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Врати, Прозори и додатоци / Ролетни

Вчера 16:16Reklamni ceninnaprakticni proizvodi

РЕКЛАМНИ ,ДИСКОНТНИ ЦЕНИ. Ви нудиме дел од нашите практични произво...


420 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 15:16ZASTITA OD GULABI I DRUGI PTICI

ZASTITA OD GOLUBI I DRUGI PTICI.KARGO DOSTAVA VO CELA MAKEDONIJA.


250 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 13:03ДЕТСКА СОБА

Продавам нова детска соба цена по договор Описот: дупли кревет со ду...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Комплетна детска соба

Вчера 12:27Masina za perenje i susenje CANDY Alise 610

Socuvana so mal defekt pusta voda na iskluceno (treba da se iscisti e...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:06Изработка на кујни, плакари и селаков мебел

Томислав,075 495 182


7 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Вчера 12:00Hortikulturno ureduvanje na dvorovi

Formiranje trevnik,alpiniumi,fontani,dekoracii od ukrasen kamen,siste...


478 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Вчера 11:59Ureduvanje na dvorovi -Hortikultura

Hortikulturno ureduvanje na dvorovi


123 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Вчера 11:59Продавам термопан балконски прозори и врати

Продавам собни внатрешни врати и термопан балконски врати и прозори. ...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:26GOLEMA PROMOCIJA NA HIKVISION KAMERI VIDEO NADZOR I ALARMI

GOLEMA PROMOCIJA NA kompleten sistem HIKVISION KAMERI ZA VIDEO NADZOR...


16.999 МКД
или предлог цена
Вчера 11:17PRODAZBA I MONTAZA NA 4MP WIFI IP KAMERI HIKVISION

Vrshime prodazba i montaza na 4MP Hikvision WiFi kameri so ULTRA HD r...


4.999 МКД
или предлог цена
Вчера 11:17VIDEO NADZOR KAMERI / ALARM SISTEMI / VIDEOFONI DOMOFONI

VRSHIME PRODAZBA I MONTAZA NA SEKAKOV VID NA : - Kameri za Video nad...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:17PROFESIONALNI KAMERI ZA VIDEO NADZOR OD DAHUA / KAMERA

VRSHIME PRODAZBA I MONTAZA NA PROFESIONALEN VIDEO NADZOR OD RENOMINIR...


1 €
или предлог цена
Вчера 11:17DAHUA - PROFESIONALNI WIFI KAMERI ZA VIDEO NADZOR

PRODAZBA NA NOVI WIFI / IP KAMERI ZA VIDEO NADZOR KOI VI OVOZMOZUVAAT...


3.990 МКД
или предлог цена
Вчера 11:17Страна 1 од 62

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам