Гостивар
                   
238 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kukjiste

Se prodava kukjiste prazno samo dvd rezac ima ispraven moze i po karg...


800 МКД
или предлог цена
Денес 09:57Xiaomi Mi Pad5

plus kozna futrola, plus Mi Stylus za pisuvanje.....garancija uste 18...


25.000 МКД
или предлог цена
Гостивар

Таблети

Вчера 19:07HDD Seagate 500GB 7200RPM

Se prodava HDD Seagate za PC, ispraven bez bad sektori.


800 МКД
или предлог цена
Вчера 14:48Gaming PC (Desktop)

Prodavam gaming desktop, cena moze i po dogovor. Ima garancija na de...


890 €
или предлог цена
Вчера 14:22Asus H81M-K

Se prodava ispravna maticna ploca Asus H81M-K so procesor G1820 2.7Gh...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:56HP Zbook 15 G2 i7

Prodavam socuvan laptop HP Zbook 15 G2, i7-4900MQ 2.8GHz; 256GB SSD....


450 €
или предлог цена
Вчера 08:12SPS PlayStation Servis

Profesionalno servisiranje i detalno cistenje na vashite kontroleri i...


09 авг 22:16PS4 RACKI KONTROLERI ORIGINAL

SE PRODAVAAT PS4 ORIGINALNI KONTROLERI. CENATA E FIKSNA 2500DEN OD KO...


09 авг 22:16MONITOR DELL 22Inchi so HDMI DVI I VGA

MONITOROT E KORISTEN DOMA I E VO PERFEKTNA SOSTOJBA!


3.000 МКД
или предлог цена
09 авг 22:16SAMAUNG SSD 256GB NVME

SE PRODAVA NOVO SSD SAMSUNG 256GB NVME KOMPATIBILNO NA LAPTOPI I DESK...


3.500 МКД
или предлог цена
09 авг 22:162 procesori i3 3120 3.20Ghz

2 komada procesori i3 3120 Ghz Vo super sostojba Komada po 1200den...


2.400 МКД
или предлог цена
08 авг 17:22Playstation 3 Original Igri

Diskovite se vo fabricna sostojba nemaat nitu edna zabeleshka bukvaln...


1.200 МКД
или предлог цена
08 авг 01:08Playstation 3 Move Kontroler i kamera

Se prodavaat mn malce koristeni kako novi Move kontroler i Kamera za ...


08 авг 01:08OTKUP NA PLAYSTATION KONZOLI

VRSHIME OTKUP NA PLAYSTATION 4 I 5 KONZOLI VO SEKAKVA SOSTOJBA DEFEKT...


По Договор
или предлог цена
08 авг 01:07kompjuter i7 3770k 3.5 8 mb chesh

prodavam kompjuter sto e koristen za produkcija ma muzika pocesor i 7...


280 €
или предлог цена
07 авг 17:213060ti ROG STRIX

Se prodava nova graficka karta 3060ti ROG STRIX 8GB GDDR6 so lokalna ...


500 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
550 €
05 авг 13:172070super 8gb GDDR6

Se prodava DELL OEM graficka karta 2070super 8gb od kuchiste , raboti...


05 авг 13:17Prodavam SSD, M2 i HDD

Prodavam , M2 i HDD SSD m.2 NVME Toshiba 256 gb - 3000 denari HDD...


По Договор
или предлог цена
04 авг 12:01Ram Memorii

Prodavam Ram memorii modeli : -SK Hynix DDR4 3200 MHZ 16 gb - 3000 ...


По Договор
или предлог цена
04 авг 12:01Processor I7 , i5 Intel

Prodavam extra socuvani procesori, modeli : -I7 8700 Intel 8000 den ...


По Договор
или предлог цена
04 авг 12:01Popravka servis na grafichki karti NVIDIA AMD

Vrsham servis na site AMD i NVIDIA grafichki karti. Problemi so arte...


03 авг 14:58Epson termalen printer

Ovie printeri se profi I se nameneti za kafici.


01 авг 20:49MONITOR 22 SAMSUNG 60 Hz

Monitorot e nov mnogu malce e koristen.Kupen e 9300 den vo Stec. Ide...


5.500 МКД
или предлог цена
01 авг 20:48ASUS ROG Strix G512LU

Se Prodava ASUS ROG Strix G512LU kupen vo Setek i7 10750h, 1660ti, ...


1.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
1.100 €
01 авг 18:06PC

Функционален PC, комплет со Samsung 19 inch-ен монитор, маус, тастату...


90 €
или предлог цена
28 јул 10:15prodavam laptop dell i5 nov

prodavam laptop dell i 5 nov malku koristen


1 €
или предлог цена
27 јул 15:38Apple USB-C Power Adapter 61W

Se prodava apple USB C adapter za macbook… 61W ( imam i kopija so poe...


27 јул 01:50Type C & MaGSafe aDaPTeri za MacBooK Pro-Air

Type C - Magsafe 1&2 adapter za Macbook Pro i Macbook Air. Snaga 4...


27 јул 01:49Perka ventilator 34v 0.8 wat

Prodavam perka ventilator 34v 0.8 a.Ispravno.Dimenzi 8cm na 8cm.Praka...


800 МКД
или предлог цена
25 јул 18:22RAM DDR4 32GB NETAC 3200MHZ NOVI

Prodavam ram memorii novi, nikogas neupotrebuvani, 4x16gb NETAC 3200m...


2 МКД
или предлог цена
23 јул 22:00Firware 1394 Karta so pci express za muzicki karti

Firware 1394 Karta so pci express za muzicki karti ili mreza za povrz...


23 јул 14:41Igri za kompjuter PC rasprodazba 100 komada

Counter strike ,Gta , Need for speed , i mnogu drugi hitovi. 100 kom...


1.000 МКД
или предлог цена
23 јул 14:41RAM Kingston DDR4 8GB

Se prodava ram memorija Kingston DDR4 8GB vo perfektna sostojba


1.300 МКД
или предлог цена
20 јул 17:15Kompjuter Za Fortnite Odlicen

Prodavam Kompjuter Odlicen Za Igranje I Ekspert Za Kancelarisko Rabo...


245 €
или предлог цена
18 јул 21:46Think pad lenovo t520

laptop mnogu socuvan derzi bateria 2 casa i 5 8 giga ram hdd ssd moz...


180 €
или предлог цена
18 јул 06:16DELL Vostro 5568

Се продава лаптоп Dell Vostro 5568, купен во 2017 год. во Делл Макпет...


23.000 МКД
или предлог цена
15 јул 17:50Acer Extensa 15 - NOV

Се продава лаптоп Acer Extensa 15. Лаптопот е нов, купен во 2021 годи...


16.000 МКД
или предлог цена
15 јул 17:50Се продава ласерски принтер HP LaserJet Pro MFP M130a

Се продава принтер HP LaserJet Pro MFP M130a многу малку користен, ми...


4.300 МКД
или предлог цена
13 јул 10:39Gaming PC

Se prodava Gaming PC vo super sostojba. GTA 5, CS GO, Fortnite, Need...


350 €
или предлог цена
09 јул 16:40Office PC

Se prodava Office PC za online uslogi. Prozessor: Intel Core 2 Quad ...


50 €
или предлог цена
09 јул 16:40Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам