Аеродром
                   
81 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Нов некористен мини компјутер Beelink T4

Продавам одличен нов некористен мини компјутер Beelink T4 со инсталир...


5.900 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Вчера 18:27Инсталација, преинсталација на Windows

Инсталација, преинсталација на Windows. Инсталација на Office пакет. ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Вчера 13:44Mrezen kabel UTP CAT6

Posledna kutija 305metri 7500 denari poveke detali za kabelot imate n...


7.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

26 мај 23:59Servis za kompjuteri

Servis za kompjuteri vi nudi: - Preinstaliranje na Windows 11,10, ...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

26 мај 09:05Интервенирам веднаш

Инсталација и преинсталација на Windows XP, Win 7, Win 8, Win 10 i Wi...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

26 мај 08:58Formatiranje i Instaliranje na Windows

Вршиме професионално форматирање на вашиот уред, инсталирање и активи...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

24 мај 09:34SERVIS ZA LAPTOP I KOMPJUTERI (NAJEFTIN I NAJDOBAR)

VI NUDIME BRZ,EFTIN I NAJDOBAR SERVIS NA VASITE KOMPJUTERI.POKRAJ SER...


600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

22 мај 07:54SERVIS '' ФИКС ИТ '' ZA SITE VIDOVI NA KOMPJUTERI I LAPTOPI

- Odrzuvanje - Preinstalacija - Popravanje na laptopi - Popravanj...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

22 мај 00:19Commodore flopy disc drive 1541 II

Originalna sostojba. Ne e cepkan. Doagja so adapter u kabel. Cena ...


69 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
79 €
Аеродром / Скопје

Останато

16 мај 22:42Prodavam Apple Thunderbolt to Thunderbolt Cable

Kako sto glasi naslovot prodavam nov ne koristen Apple Thunderbolt to...


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

12 мај 18:35Servis , delovi i prodazba na lap top

076777797 Delovi za site modeli na lap top i desktop kompjuteri po n...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

06 мај 08:48Raspberry Pi 4 model B 8GB

Se prodava najmaliot svetski kompjuter, Raspberry Pi, kupen od Skopje...


9.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

04 мај 14:39Продавам нова масичка, биро

Продавам нова масичка, биро. Димензии: - должина 60 см - ширина 28...


800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

03 мај 17:25LAN Splitter Adapter 1 to 2 Dual Female Port

Prodavam novi LAN spliter adapter 2 vo 1 Network Rj45 Cable Port Net...


400 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

02 мај 10:35Rfid Nfc Card Copier Reader Writer Duplicator

Идеално е за оние што сакаат да направат копија од сопствената картич...


2.300 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

01 мај 09:27Ryzen 5 3400G

Extra procesor


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

27 апр 17:24Antminer D3

Koristen od sredinata na dekemvri '17 do krajot na mart '18. Vo komp...


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

25 апр 15:29VERTEX 3D Printer single head (K8400)

Се продава 3Д принтер VERTEX (K8400) со една глава, и 10 ролни филаме...


30.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

25 апр 14:22Gaming Stolici Scorpio - Red - Novi

Голем и удобен гејмерски стол со модерен и иновативен дизајн, изработ...


8.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

25 апр 13:13Ryzen 7 2700x

Extra procesor


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

18 апр 18:35Bluetooth 3.5mm AUX Audio Home MP3 Car Receiver-Novi

Wireless Bluetooth 3.5mm AUX Audio Stereo Music Home MP3 Car Receiver...


450 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

05 апр 13:50OtterBox Series Case for iPad Air 3rd Gen & iPad Pro

OtterBox Defender Series Case for iPad Air 3rd Gen & iPad Pro 10.5 (B...


35 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
40 €
Аеродром / Скопје

Останато

01 апр 10:18Преинсталација,форматирање,инсталирање на програми и игри

Вршам преинсталирање на оперативни системи Windows ,инсталирање на си...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

31 мар 20:47STM Dux Shell Case for 10.5-inch iPad Air and iPad Pro

STM Dux Shell Case for 10.5-inch iPad Air and iPad Pro Compatibili...


35 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
40 €
Аеродром / Скопје

Останато

29 мар 23:45T50 Car MP3 Bluetooth Player Multifunction Hands-Free-Novi

T50 Car MP3 Bluetooth Player Multifunction Wireless Hands-Free FM tra...


700 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

28 фев 11:32Formatiranje-Instalacija na Windows i servis na PC

Форматирање или преинсталација на сите Windowsi на вашиот компјутер ...


600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

27 фев 14:00Lap top Asus 5000 den

Lap top asus vo extra sostojba !


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

26 фев 17:48Wifi repeater zasiluvac na Wifi

Specifications: – Wireless Standards – IEEE 802.11b/g/n – Interface –...


870 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

05 фев 19:59Preinstalacija i servis na kompjuteri

Preinstalacija 300 deanri Windows , antivirus , office Cistenje od p...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

31 јан 07:15Prodavam za Lexmark kolor printeri:C746 i C748 toneri,тонери

Prodavam za Lexmark kolor printeri:C746 i C748 toneri cel set od 4 b...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

05 јан 14:57Formatiranje i Instaliranje na OS Windows na PC ili Laptop

Instalacija na operativen sistem: Windows XP Windows 7 Windows 8 ...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

03 јан 16:53Lap top ASUS

Javete se za podetalni informacii 076777797


4.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

28 дек 17:24Mini Wireless Bluetooth v5.0 USB Dongle Laptop Adapter-Novi

Mini Wireless Bluetooth v5.0 USB Dongle Laptop Adapter Compatible ...


490 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

20 дек 11:50Bluetooth 3.5mm AUX Audio Home MP3 Car Receiver-Novi

Wireless Bluetooth 3.5mm AUX Audio Stereo Music Home MP3 Car Receiver...


450 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

20 дек 11:49Formatiranje, Instaliranje Na Windows (11, 10, 8, 7)

Formatiranje, Instaliranje na Windows


800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

15 ное 14:52Car MP3 Bluetooth Player T60 - Novi

T60 Car MP3 Bluetooth Player Multifunction Wireless Hands-Free FM tra...


600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

08 ное 12:32Formatiram desktop i laptop kompjuteri

Popravam laptopi i dekstop kompjuteri so windows po vasa zelba, kompl...


300 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

04 ное 16:43Компјутерски Услуги

Секаков вид на компјутерски услуги - Сервис на компјутери - Инста...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

15 окт 21:12Prodavam monitori 17inci filips.deel

Prodavam monitori ispravni moze razmena na roba dajte ponuda Tel 075...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

08 окт 08:18Printer iglicen epson lx_300+

Prodavam printer epson lx_300+ mnogu ekonomicen 150den.godisno raboti...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

07 окт 06:08Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам