Подкатегорија:
                   
67 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PRODAZBA NA MASI I STOLICI NOVI

SE PRODAVAT NOVI PREKRASNI MASI I STOLICI 80 CM SIRINA NA MASA STO SE...


2.200 МКД
или предлог цена
Денес 11:52Se prodavat stolici

Se prodavaat okolu 8 stolici upotrebuvani vo klub, zacuvani, mnogu ud...


1.800 МКД
или предлог цена
Денес 10:47Nova masa i stolici

Se prodava novi ne koristeni masa i stolici komplet 1000e.fiksno. Ist...


850 €
или предлог цена
03 јун 08:22Masi i Stolici

se prodavaat komplet masi i stolici 6 masi so po 4 stolici so platn...


1.000 €
или предлог цена
02 јун 15:05Се изнајмуваат високи маси (Коњопои)

Се изнајмуваат високи маси (Коњопои) за секаков вид свечености просла...


1 МКД
или предлог цена
02 јун 14:42Staklena masa

Se prodava masa so preklop 150*90vo pravoagolna polozba i 150*150vo k...


11.000 МКД
или предлог цена
01 јун 14:42Masa

Nova Masa 120- dolzina. 70- sirina 75- visina. 4800-denari tel za in...


4.800 МКД
или предлог цена
23 мај 16:41PRODAVAM TRPEZARISKA MASA SO 6 STOLICI - OHRID

Masata i stolicite se od buka, mesing, staklo i koza. Koristeni se, n...


200 €
или предлог цена
16 мај 06:12Staklena trpezariska plotna od masa - bez konstrukcija

Se prodava nova nekoristena staklena plotna za trpezariska masa Dimen...


6.000 МКД
или предлог цена
06 мај 22:42Мали маси со стакло за во дневна по 25€

Мали маси со стакло за во дневна по 25€


25 €
или предлог цена
06 мај 18:00Trpezariska Masa so Stolici

Trpezariska Masa so Stolici


250 €
или предлог цена
04 мај 10:41Маса со столици

Продавам дрвена маса со шест столици,како нова .


350 €
или предлог цена
25 апр 18:52Изработка на ТРПЕЗАРИСКИ МАСИ од МАСИВНО ДРВО

Рачна изработка на уникатни ТРПЕЗАРИСКИ МАСИ од МАСИВНО ДРВО во комби...


1 €
или предлог цена
08 апр 21:42Se prodavaat komlet masi I stolici

6 komleti masi I stolici farbani se skoro Tel za konta...


100 €
или предлог цена
06 апр 11:17DRVENI MASI OD OREV

Izrabotka po naracka sekakvi dimenzi,modeli i matrijal...


2 €
или предлог цена
29 мар 18:34DRVENI MASI OD OREV

Izrabotka na drveni masi..


1 €
или предлог цена
29 мар 18:34masa + 4 stolici za terasa

se prodavaat 4 stolici + masa socuvano mnogu


100 €
или предлог цена
14 мар 20:19Visoki masi so po cetiri stolcinja

Vo odlicna sostojba.Edna masa so cetiri stolcinja 10.000den.tel 07024...


10.000 МКД
или предлог цена
05 мар 19:30TRPEZARISKI MASI

masite se novi , nekoristeni pogolemata ima del za pustanje i e od ...


2.500 МКД
или предлог цена
21 фев 21:44Trpezariska masa i stolovi + mala masa

Se prodavaat ODLICNI trpezariski stolovi i trpezariska masa (so pusta...


19.900 МКД
или предлог цена
13 фев 20:04Se izrabotuvaat sekakov vid na masi

Se izrabotuvaat visoki i niski masi so vas dizajn mala kolicina i na ...


По Договор
или предлог цена
07 фев 10:12Trpezariska Masa + komoda

Komplet trpezariska masa masivno drvo so pustanje i 6 stolici. Komod...


650 €
или предлог цена
27 јан 20:46Izrabotka na Drveni Masi-Stolici 070799660

Info na: 071750516


1 €
или предлог цена
25 јан 12:54масичка од ковано железо

Продавам масичка од ковано железо и стакло


100 €
или предлог цена
18 дек 13:58Nogalki nivelatori za masa i stolici stol

Nogalki podmetaci nivelatori za masi i stolovi


7 МКД
или предлог цена
07 дек 17:10Се продава голем асортиман на мебел од буково дрво

Се продаваат повеќе видови на нов неупотребуван мебел, претежно од цв...


1 €
или предлог цена
15 окт 12:52Се продава голем асортиман на мебел од буково дрво

Се продаваат повеќе видови на нов неупотребуван мебел, претежно од цв...


1 €
или предлог цена
15 окт 12:52Drveni masi i klupi.

izrabotaka po poracka sekkavi dimenzi na masi klupi stolcina zardinje...


2 €
или предлог цена
10 окт 21:18DRVENI MASI I KLUPI OD MASIVNO DRVO

SEKAKVI DIMENZI IZRABOTKA PO PORACKA MASI,KLUPI,STOLCINA,ZARDINJERI,D...


5 €
или предлог цена
10 окт 21:18Се продава голем асортиман на мебел од буково дрво

Се продаваат повеќе видови на нов неупотребуван мебел, претежно од цв...


1 €
или предлог цена
08 окт 17:39prodavam Piknik masicka sklopliva

Prodavam piknik masicka so cetiri stolcinja donesena od stran...


1 €
или предлог цена
04 јул 12:11Se prodava 072 313 356

072 313 356


1 МКД
или предлог цена
23 јун 09:54Se prodavaat novi sankerski stolcina

-Novi sankerski stolcina -12 na zaliha


3.900 МКД
или предлог цена
18 јун 21:29Stolici so mase

Dekorativni stolici vo vid na stikla so mase komplett za prodavanje. ...


70 €
или предлог цена
15 јун 10:09Изработка на мебел од метал и Дрво

Трпезариски маси Клуб маси Сталажи метални кревети украси


111 €
или предлог цена
12 мар 11:33Se Prodava 071623742

Info- 071 623 742


1 €
или предлог цена
13 дек 11:30Tepezariska staklena masa so 4 stolici

Se prodava trpezariska staklena masa so 4 stolici . Masata e dimenz...


9.000 МКД
или предлог цена
30 ное 23:29МАЛА ДРВЕНА МАСИЧКА

Продавам стилска масичка кафеава боја. Изработка чисто дрво. Димензии...


2.500 МКД
или предлог цена
10 ное 08:02Трпезариска маса од масивно дрво

Се продава одлично сочувана трпезариска маса од масивно дрво. - Мас...


По Договор
или предлог цена
02 ное 13:39Masa so 4 stolici

Se prodava staklena masa 90x90 so 4 stolici


9.000 €
или предлог цена
14 сеп 23:27Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам