Подкатегорија:
                   
148 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kotel za parno i peleti

Kotelot e na drva i na peleti vo odlicna sostojba Komplet so magacin...


800 €
или предлог цена
Денес 09:17TERMOAKUMULACIONA ELEKTRIČNA PEČKA 4-KA

Ispravna.So postolje.Zašteduva električna energija so polnenje na eft...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:13PLINSKA BOCA 2 KGR SO GORILNIK

SE POLNI SO PLIN. TEL.078 224 053


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 22:12Kotel za parno na peleti

Se prodava kotel na peleti koristen 3 sezoni 21 kw - alfa como Pog...


900 €
или предлог цена
Вчера 16:50Kotel za parno na drva TVT Boris Kidric Maribor

Se prodava 35kw kotel na drva koristen nekolku sezoni ama ne e rabota...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:24TERMO PECKA 6kw - CER

TERMO PECKA 6kw - CER


100 €
или предлог цена
Вчера 13:00Termo pecka CER 3,5 kw

Se prodava Termo pecka CER 3,5 kw malce koristena i vo odlicna sostoj...


50 €
или предлог цена
Вчера 09:58Рамка за камин

Се продава рамка за камин 60×60 со стакло. За повеќе информации на те...


350 €
или предлог цена
29 сеп 14:36Termo pecka mnogu dobro socuvana AEG 6kW

Peckata e vo odlicna sostojba. So kompletna oprema (so postolje).


100 €
или предлог цена
29 сеп 14:36Se prodava klima VIVAX 3.5kw

Se prodava klima Vivax 3.5kw obicna ne e inverter. Klimata e vo odlic...


9.000 МКД
или предлог цена
29 сеп 11:40Панелни радиатори 100/120 cm

Се продаваат 3 панелни радиатори, исправни во супер состојба без греб...


60 €
или предлог цена
28 сеп 17:16PECKA NA PELETI 6kw

extra zacuvana podetalno na tel 075432299 vlado..cena po dog


390 €
или предлог цена
28 сеп 09:49Kotel na peleti 25 kw

Se prodava kotel na peleti 25 kw, ima potroseno samo 200 vreki,moze d...


1.200 €
или предлог цена
27 сеп 16:55Elektricen kotel Eida 24 котел на струја за парно

Се продава електричен котел за парно Еида 24 кв со три грејачи по 8 к...


По Договор
или предлог цена
26 сеп 17:46Печка на пелети

12kw Користена една сезона, во исправна состојба


1 €
или предлог цена
26 сеп 13:20Pecka 8 kw

Mnogu malce koristena


1 €
или предлог цена
23 сеп 13:07Handy Heater mini grealka - 400W

🏠 Дали греењето во вашиот дом не ве затоплува доволно? Ослободете се...


799 МКД
или предлог цена
22 сеп 10:47Prodavam sporet za PARNO 27 kw (Koper)

Продавам шпорет на дрва за парно 27 kw


390 €
или предлог цена
19 сеп 23:18Termostat za TAB pecka

Rabotni termostati za TAB pecka


600 МКД
или предлог цена
19 сеп 19:56Kupuvam jabolko drvo za ogrev

kupuvam jabolka drva za ogrev Ohrid i okolina .Moze i so moe secenje ...


111 МКД
или предлог цена
19 сеп 18:14Termo pecka

Socuvan ispravna moze i zamena


3.000 €
или предлог цена
19 сеп 10:19Radiator za kamin - kumci

Radijator za kamin, sporet. Standardna dimenzija ф-120. Malku koris...


1.000 МКД
или предлог цена
17 сеп 21:59BOCA NA PLIN SO GORILNIK OD 2 KGR

Celosno ispravna.Se polni na benziska i se štedi struja so nezina upo...


1.500 МКД
или предлог цена
17 сеп 21:09Kamini na Peleti 8Kw10Kw15Kw23Kw55Kw

Novi kamini na peleti ekonomicni so minimalna potrosuvacka Imame i...


1 МКД
или предлог цена
16 сеп 20:01Kamini na Peleti "камини на пелети"

kamini na peleti 13kw 700 eur 10kw 650 eur 8kw 550 eur dostav...


650 €
или предлог цена
16 сеп 20:01Brener na nafta

Se prodava brener na nafta za kotel mnogu malu koristen vo super sost...


1 €
или предлог цена
14 сеп 16:09Kotel na drva i nafta

Besplatno davam Megal kotel na drva/nafta so Laborghini glava za naft...


1 МКД
или предлог цена
12 сеп 22:25Kupuvam Sporet za parno Centrometal 27 ili 29 kw

Ponudete Sporet za parno AlfPlam ili Centrometal kako na slikite 27 ...


1 €
или предлог цена
11 сеп 23:15SOLARNO !!! SOLARNI !!! MONTAZA I PRODAZBA

MONTAZA I PRODAZBA NA SOLARNI SISTEMI ZA ISTITE DOBIVATE I DOKUMENTI...


17.000 МКД
или предлог цена
08 сеп 13:00Fiting, dihtoni za parno greenje

Fiting za parno od mesing dimenzii 1 zoll Dihtoni za parno greennje


По Договор
или предлог цена
05 сеп 10:51Bakar cevki, parno greenje

Se prodavaat polovni bakarni cevki F15 (1x150, 2x 170, 2x 190, 1x 2...


По Договор
или предлог цена
05 сеп 10:46Kotel alfa plam como 21

Prodavam kotel na peleti alfa plam como 21 edna sezona koristen


1 €
или предлог цена
05 сеп 06:07NOVI KAMINI I KOTLI NA PELETI

Novi kamini i kotli na peleti za sekakva kvadratura po povolna cena ...


1 €
или предлог цена
02 сеп 12:11Kamin 8kw za prostor do 70m2

Kamin 8kw za prostor do 70m2


450 €
или предлог цена
02 сеп 12:11INOX (INOKS) ODZACI I KJUMCI

⚠️ ИНОКС ОЏАЦИ И ЌУМЦИ⚠️ 📣La Casa Ви ги претставува Иноксните оџац...


1 МКД
или предлог цена
30 авг 18:53Elektricna pecka 4kW

Prodavam elektricna pecka 4kW. Proizvoditel Elind Srbija


4.000 МКД
или предлог цена
30 авг 13:24Kotel na drva 25kw

Se prodava kotel na drva 25 kw Odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
28 авг 08:04Котел за парно на струја

Продавам користен котел за парно на струја Ei ETK 24 kW, во одлична с...


8.000 МКД
или предлог цена
27 авг 00:14Котел на дрва за парно

Продавам котел на дрва за парно греење Gorenje MIV, 18 kw во добра со...


10.000 МКД
или предлог цена
27 авг 00:14Toplinska pumpa Vaillant

Se prodava toplinska pumpa Vaillant 4.9 kW, koristena e edna godina. ...


4.000 €
или предлог цена
26 авг 19:23Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам