Кисела Вода
                   
5452 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Vlecna slep sluzba 247

Vlecna slusba pomos na pat 24/7 vo zemjava I stranstvo Po povolni cen...


998 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Шлеп служба

Вчера 09:16



Промовирано

Polovni delovi za Ford Mondeo Focus Fiesta Ka Escort...

Polovni i novi delovi za povekje modeli na Ford.


По Договор
или предлог цена
21 јун 15:59



Промовирано

Opel Antara 2.2cdti 2x4

kupena 2013 od Automakedonija Skopje 73,000km super socuvana bez ...


12.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 13:00



Промовирано

Xsara registrirana do 3-2023god

HSARA vozilo 14 benzin 2001god. REGISTRIRANA DO 3-2023 GOD ODLICN...


1.001 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
1.011 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 08:00



BMW F10M X-DRIVE

➡️ BMW f10 m x-drive 530 ➡️ M paket ➡️ Suspenzija sport.normal.comfor...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 07:50



Renault kangoo

075278278


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 07:50



SEAT LEON

Seat Leon 1.4 tsi 2009 Full oprema Fabrika 071504011


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 07:50



Skoda 2001god Plin Registrirana3-2023

prodavam FELICIA 2001god. registrirana 3 -2023 god, VO ispravna sosto...


55.000 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
56.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 07:47



Alfa Romeo Mito 1.4TB

ALFA ROMEO MiTo, 1.4 TB (turbo benzin) 155 konjski sili, proizvedeno ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 07:47



MERCEDES E220

Se prodava Mercedes E220 dizel datum na proizvodstvo 23.12.2002 ima p...


2.800 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
3.000 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 07:42



ford /2009 bandazi germaski

GERMANSKI ALUMINSKI BANDASI ODLICNI NE SE VARENI


9.000 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
10.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 07:42



prodavam c4 Picasso 1.6 HDI

PRODAVAM C4 PICASSO 1.6 HDI 109KS SO FUL OPREMA NOVI GUMI ODLICNA SOS...


5.400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 07:41



MATIZ so plin registriran 2023

MATIZ prva registracija2004 god. Ispravna registrirana do 1_2023god, ...


65.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
67.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 07:38



FORD FIESTA 1.4 TDCI 2007 REG. CELA GOD.

Fiestata ima napraveno golem servis. Nova lamela


3.350 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 07:13



Hemisko cistenje i poliranje - Хемиско и полирање

Nudime kompletno profesionalno masinsko poliranje na farovi i vozila....


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

Денес 07:09



prodavm honda logo so atest plin

продавам хонда лого со атест плин вграден пред една недела со гаранци...


1.600 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 06:09



PRODAVAM OPEL TIGRA TWINTOP 1.4 2005

Продавам Opel Tigr B Twintop 2005год 159000км, сѐ исправно, сочувана.


2.999 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.150 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 06:09



BMW

BMW -to e so ful oprema ( ful elektrika wfarovi retrovizori prozori,g...


3.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 05:58



Honda Cbr 650r

Se prodava honda cbr 650r vo perfekna sostojba info na 071802800


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 05:38



Ponudete vozila plakjam kes

075306307 viber


4.000 €
или предлог цена
Денес 00:01



Се продава или менува OPEL MERIVA S-D 2010

Opel Meriva S-D 1.4 benzin 74kw/101ks 2010 Voziloto e redovno servis...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 23:37



Mercedes Benz B 200 Cdi

ПРОДАВАМ Mercedes Benz B 200 Cdi 2007/2008, ✔️Година 2007 декември...


2 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 23:37



Servis i rezervni delovi za Bmw

Servis i rezervni delovi za Bmw vo Skopje/Dracevo Ace:070543714 Miki...


1 €
или предлог цена
Вчера 23:33



BMW 330xd e92

Povekje info na 071360329.. Moze zamena za malo gradsko vozilo.


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 23:33



Gumi letni povolni 215/50/17 Michelin

Se prodavaat dve gumi Michelin 215/50/17


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:16



Fiat punto 1.1

Se prodava


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 23:15



SET LANCE BGA ZA VW GOLF 1.4 TSI

Se prodava novo set lance bez variator marka BGA za 1.4 tsi 122ks in...


11.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:14



Honda CRF 450R *Neuvezuvan* Makpetrol Faktura

Tri mapi na dugme Redovno srevisiran Top Sostojba Bez nikakov vlog...


3.900 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 22:56



Honda Civic 1.4 Benzin - Plin

Honda Civic 1.4 61kw, 83ks. Benzin so A-testiran plin. Proizvedena ...


4.499 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
4.500 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 22:45



18 bandazi so odlicni gumi 225/40 za opel

Bandazite se pravi so odlicni gumi ,staveni se na opel astra,na kola ...


300 €
или предлог цена
Вчера 21:47



  НОВ ОГЛАС

Aluminski bandazi 16 so ekstra zimski gumi

Bandazi 16 za opel.so ekstra zimski gumi 250 e moze I posebno


250 €
или предлог цена
Вчера 21:43



  НОВ ОГЛАС

Prodavam sedista 3x2..dve trojki

Prodavam dve sedista trojki .znaci 6.


400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Комбиња

Вчера 21:41



  НОВ ОГЛАС

PRODAVAM PEUGEOT 206

Prodavam Peugeot 206, 1.4 benzin, metalik sina socuvana, registriran...


1.800 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 21:37



Prodavam Hyundai Tucson

Prodavam Hyundai Tucson, odlicno socuvan. Bez mana. Oprema: klima ure...


6.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 21:36



PEZO 308 1.6 HDI 2010 GOD

prodavam pezo 308 2010 god 1.6 HDI vo odlicna sostojba so ful oprema...


4.300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 21:31



  НОВ ОГЛАС

BMW 116D/116KS 2012 god

BMW 116D 116 ks 2012god. Cena 9300 evra. Voziloto e vo super sos...


9.299 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
9.300 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 21:30



Avtolaker

Krpenje vozila Peglanje na polesno osteteni delovi od vozilo Kitira...


555 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

Вчера 21:01



KAABO Skywalker 8H

Skywalker 8H KAABO претставува бр.1 производител на Премиум Елект...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Електрични скутери

Вчера 20:49



KAABO Wolf Warrior 11

Wolf Warrior 11 - ТОП 2 модел во светот за 2020г! KAABO претставу...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Електрични скутери

Вчера 20:49



KAABO Mantis 8 Mini Dual

Mantis 8 Mini Dual motors - Компактниот модел на Mantis! KAABO пр...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Електрични скутери

Вчера 20:49



KAABO Wolf Warrior 11 KING

Wolf Warrior 11 KING - Моќност, комфорт и адреналин!!! KAABO прет...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Електрични скутери

Вчера 20:49



Peugeot 208 16 blue hdi navi edition

FABRICKA NAVIGACIJA ✅ ESP - Електронска контрола на стабилност✅ ABS...


8.199 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.299 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 20:29



HONDA CR-V 2.2 DIESEL

HONDA CRV, NAPRAVEN SERVIS, PARKING SENZORI, FABRICKA EURO KUKA, UVOZ...


7.300 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.500 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 20:28



Страна 1 од 137

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам