Подкатегорија:
                   
155 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Detska jakna

Prodavam nova detska jakna za skijanje/snowboarding golemina 164 ili ...


70 €
или предлог цена
Денес 12:27skii i konduri

Konduri NORDICA 27 315mm ili brij 40-41-42 Kondurite se odlicno s...


40 €
или предлог цена
Вчера 10:06продавам детски скијачки панталони

Панталоните се величина 140, цената е 700ден.


1 €
или предлог цена
26 сеп 14:48ZARA zimska jakna, broj 134, 8-10 godini

Prodavam ZARA zimska jakna, broj 134, odgovara na deca od 8 do 10 god...


15 €
или предлог цена
26 сеп 00:15Trezeta lizgalki (лизгалки)

Trezeta италијански лизгалки во одлична состојба, број 37.


30 €
или предлог цена
21 сеп 19:41Prodavam Skii (150cm) HEAD WC REBELS iSHAPE PRO 2018

Prodavam top model na skii Head World Cup Rebels iShape Pro 2018 (dim...


1 €
или предлог цена
15 сеп 20:05ПРОДАВАМ СКИИ И ЧИЗМИ

Продавам: -скии со везови (170 cm и 180 cm) -чизми (бр.38/39 и бр...


2.950 МКД
или предлог цена
14 сеп 18:13Prodavam novi KILTECH ski pantaloni

Ski pantolonite se novi, spakuvani vo kesa. Kupeni se 6 990 den. Pora...


5.500 МКД
или предлог цена
14 сеп 00:26Prodavam skijacki konduri

Prodavam skoro novi detski ski cevli, broj 28-29 (18.5) 25 evra.


25 €
или предлог цена
13 сеп 14:30Ski cizmi detski HEAD-malku koristeni

Prodavam detski ski cizmi HEAD golemina 190-195, odgovara za velicina...


2.500 МКД
или предлог цена
12 сеп 09:40Ski oprema

Prodavam novi cizmi Salomon.skii novi Salomon .stapovi vezovi i skija...


6.500 МКД
или предлог цена
12 сеп 05:37Ski oprema

Prodavam novi cizmi Salomon.skii novi Salomon .stapovi vezovi i skija...


6.500 МКД
или предлог цена
12 сеп 05:37DETSKI SKII I SANKA (2 VO 1)

Детски скии и санка (2 во 1) за деца над 1 година. Скиите се за почет...


3.650 МКД
или предлог цена
11 сеп 12:55Skijacki konduri Salomon

Skijacki konduri SALOMON performa comfor fit Mondo br.29 odgovara n...


2.500 МКД
или предлог цена
07 сеп 20:47Prodavam konduri za skijanje SALOMON

Продавам кондури за скијање SOLOMON 24.0 38. Во одлична состојба,...


3.500 МКД
или предлог цена
02 сеп 03:53SKI CEVLI DELBELO

DELBELO,,SKI CEVLI-srebrena boja- GOLEMINA,290 ,,,350mm ili po ...


100 €
или предлог цена
22 авг 20:25skijacki cevli

-alpina ,, pro carve,, ski cevli ---45-46 br- 3000den ---temno ...


1.500 МКД
или предлог цена
30 јун 13:39Машки кондури за snowboard NITRO 40 2/3

Машки кондури NITRO една сезона бордани. Контакт телефон: 078 806 ...


8.000 МКД
или предлог цена
11 јун 17:24Ski konduri, skii cevli detski i zenski, skafander

Tel. Za kontakt 078 418 236 Tel. Za kontakt 078 418 236 Detski sk...


800 МКД
или предлог цена
18 мај 09:09Kaciga za skijanje snowboard

Kaciga detska broj S za do maximum ..8....9...godini vozrast Zdrava...


1.000 МКД
или предлог цена
18 мај 09:09KONDURI CIZMI ZA BORD broj40/41 кондури чизми

Kondurite se malku koristeni.


3.300 МКД
или предлог цена
11 мај 15:16Detski ski pantaloni Freestep 10000,158, skoro novi

Prodavam skoro novi detski ski pantoloni Freestep za visina 158 cm ex...


2.300 МКД
или предлог цена
01 мај 07:41Detska skijacka jakna ICEPEAK 164(13-14g.) skoro nova

Prodavam edna sezona koristena detska skijacka jakna Icepak 5000 za 1...


2.500 МКД
или предлог цена
01 мај 07:40detski skii

detski skii 150cm=1500 ----ski cevli alpina---1500den-------SKI...


1.200 МКД
или предлог цена
28 апр 07:38SKIJACKI PANTOLONI

SKIJACKI PANTOLONI I Jakni


1.000 МКД
или предлог цена
28 апр 07:35Detska ski oprema Salomon kako nova, za 7-11god.vozrast

Se prodava samo vo komplet, Salomon Kaciga, ochila, ski chevli, stap...


9.500 МКД
или предлог цена
19 апр 12:37Detski ski kombinezon Nevica 5-6 god. 110-116 cm

Prodavam detski ski kombinezon Nevica waterproof golemina 5-6 god. vo...


1.000 МКД
или предлог цена
17 апр 13:01SKII Salomon 145

se prodavaat skii salomon 145cm Kontakt broj : Igor :070 382 757


3.000 МКД
или предлог цена
06 апр 10:21Prodavam komplet Ski ELAN i konduri Alpina

Prodavam komplet ski ELAN -Komplet ski ELAN DETONATOR 170cm so sta...


1 €
или предлог цена
30 мар 12:26Држач за полесно носење скии за на рамо

Држач за рамо со лепенки за олеснето носење скии. Должина 120cm. ...


400 МКД
или предлог цена
28 мар 08:53Skijacki konduri

Skijacki konduri Alpina br. 40/41


3.400 МКД
или предлог цена
16 мар 20:29Nosaci za skii I board Thule SnowPack 7326

Novi Nosaci za skii Thule SnowPack 7326 za 6 para skii ili 4 board, i...


12.900 МКД
или предлог цена
16 мар 09:43Nosaci za skii I board Thule SnowPack 7322

Novi Nosaci za skii Thule SnowPack 7322 za 2 para skii ili 2 board, i...


8.900 МКД
или предлог цена
16 мар 09:43Nosaci za skii I board Thule SnowPack 7324

Novi Nosaci za skii Thule SnowPack 7324 za 4 para skii ili 2 board, i...


9.900 МКД
или предлог цена
16 мар 09:43Prodavam detski ski pantaloni QUICKSILVER

Ski pantalonite se exfra, multifunkcionalni so pomosh na lepenki se k...


1.200 МКД
или предлог цена
14 мар 19:11Ski oprema, kaciga jakna

Prodavam nova, neupotrebena, detska kaciga BRUGI, golemina S 53-54cm,...


1.999 МКД
или предлог цена
13 мар 13:55NAOCARI ZA SKIJANJE- NOVI

NAOCARI za SKIJANJE-, CRIVIT marka, novi neupotrebeni.


1.000 МКД
или предлог цена
12 мар 20:12Nosaci za skii I board Thule Deluxe 727 Audi

Nosaci za skii Thule Deluxe 727 za 6 para skii ili 4 board, vo odlicn...


1 МКД
или предлог цена
11 мар 09:30Nosaci za skii I board Thule Xtender 739 Opel

Novi Nosaci za skii Thule Xtender 739 za 6 para skii ili 4 board, vo ...


11.500 МКД
или предлог цена
11 мар 09:29Nosaci za skii I board Thule SnowPack 7322

Nosaci za skii I board Thule SnowPack 7322 za 2 para skii ili 2 board...


1 МКД
или предлог цена
10 мар 09:45Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам