Гевгелија
                   
323 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KIA CEED 1.4 crdi

Kia Ceed 1.4 crdi 6 брзини, 2015 Поседува целосна сервисна историја...


8.200 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
8.500 €
Гевгелија

Автомобили

15 мар 17:32Промовирано

Mercedes C200

se prodava mercedes c200 karavan avtomatski menuvac odrzuvan servisir...


7.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 23:30VW GOLF 7 1.6TDI 2015G 116KS SERVISNA

VW GOLF 7 1.6TDI 116KS 6BR VOZILOTO E UVEZENO OD CH.VOZILOTO E VO BES...


12.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 22:45FORD B-MAX 1.0 benz 74kw 130000k servisna

FORE B-MAX 1.0 benz 74kw 23.10.2012 130000k servisna istorija vozilo...


7.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 22:45Mitsubishi asx 1.8 crdi 110kw 4x4 2014g

Mitsubishi asx 1.8 crdi 15.11.2013 voziloto e vo besprekorna sostojba...


12.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 22:45Mercedes 190D

Mercedesot e proizveden 1992godina,vtor gazda.. 265000km originalni.....


3.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 14:26MERCEDES ML 320 cdi

So najvisoko nivo na oprema redovno servisiran vo perfektna sostojba ...


9.650 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 13:00Opel Crossland X 1.6

OPEL CROSSLAND X 1.6D ECOTEC 2018/Mozna e i zamena za drugi vrendi ra...


14.499 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
14.999 €
Гевгелија

Автомобили

Вчера 13:00BMW E93 320d Cabrio

BMW E93 320D 177KS Cabrio 2008/Mozna e i zamena za drugi vrendi rabot...


10.999 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
11.999 €
Гевгелија

Автомобили

Вчера 13:00Mercedes C200 vo besprekorna sostojba

Mercedes C200 2008 godina vo mnogu dobra sostojba redovno servisirana...


8.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 13:00AUDI A3 1.9 TDI 105KS 2009 FACELIFT

✅️✅️AUDI A3 1.9 TDI 105KS 2009 FACELIFT✅️✅️ OD OPREMA POSEDUVA: ✅️K...


7.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 11:43VW GOLF 5 GTI 2.0 TFSI 200KS 2005

✅️✅️VW GOLF 5 GTI 2.0 TFSI 200KS 2005✅️✅️ OD OPREMA POSEDUVA: ✅️AVT...


4.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 11:43SE PRODAVA BMW 420D 163KS XDRIVE GRANCOUPE 2015

✅️SE PRODAVA BMW 420D 163KS XDRIVE GRANCOUPE 2015✅️ ✅️M Sport pake...


22.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
23.500 €
Гевгелија

Автомобили

Вчера 11:43VW PASSAT 1.9 TDI 110KS

✅️SE PRODAVA VW PASSAT 1.9 TDI 110KS 1997✅️ ▶️KOLATA E REDOVNO SERVI...


2.400 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.500 €
Гевгелија

Автомобили

Вчера 11:42FORD ESCAPE 4X4 AVTOMATIK

Voziloto e vo perfektna sostojba Registrirano cela godina, novi gumi ...


6.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 10:04FORD C-MAX 1.6 TDCI TITANIUM XSENON

FORD C-MAX 1.6 TDCI TITANIUM 2008/7 219 000KM. VOZILOTO E VO VO BESPR...


4.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 10:03FORD C-MAX 1.6 TDCI 2009god.

FORD C-MAX 1.6 TDCI 12TI.2009GOD. VOZILOTO E UVEZENO OD ITALIJA PLATE...


4.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 10:03FORD FOCUS 1.6 TDCI 90KS. EXTRA ZA POCETNICI

FORD FOCUS 1.6 TDCI 90KS 2008GOD. 135 000 KM. ORIGINALNI UVEZEN OD I...


4.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 10:03OPEL CORSA D 1.3 CDTI EURO 5

OPEL CORSA D 1.3 CDTI 75ks. 2012god. UVEZEN OD ITALIJA PLATENI SITE ...


5.300 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.500 €
Гевгелија

Автомобили

Вчера 10:03Se prodava Golf 5 1.9 TDI neuvezuvan

Se prodava Golf 5 1.9 TDI 2006 godina,neuvezuvan,vtor sopstvenik so r...


5.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 09:16AUDI Q7

AUDI Q7 3.0 TDI +CIP 4 ZONSKA KLIMA ORGINAL 2 KLUCA SO DALINSKO GR...


11.600 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
11.650 €
Гевгелија

Автомобили

20 мар 17:26Kia pikanto

Kia pikanto 1.0 benzin-plin atestiran.Kolata e 2010 godina registrira...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

20 мар 15:58Renault Laguna V6 benzin

Se prodava Renault Laguna 3.0 V6 24V 2004 godina so full oprema kupe...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

20 мар 13:00Fokus

Ford fokus 1.6 benzin registriran do 6/23 (moze i zamena).Kontakt tel...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

20 мар 12:37Alfa romeo 147 1.9 jtd

Prodavam alfa romeo 147 1.9 jtd vo perfektna sostojba registrirana ce...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.599 €
Гевгелија

Автомобили

20 мар 11:51SE PRODAVA OPEL CORSA 1.3 EKSTRA

Se prodava opel corsa 1.3 disel ecoflex 75ks odlicen motor registrira...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

19 мар 22:12MERCEDES BENZ W140 S300 TD

Mercedesot e vo odlicna sostojba bez mani, nema rga i nema gnilo, vo ...


6.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

19 мар 21:36Volvo v50 2.0d 2007

Se prodava, mozhna e zamena


2.550 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

19 мар 19:18Fiat punto vo extra sostojba

Prodavam fiat punto so ful oprema vo odlicna sostojba Za poveke inf...


1.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

19 мар 18:41VW GOLF

VW GOLF VI 2.0 TDI--81KW--110KS--EURO 5 -- 2009 GODINA ORIGINALNI 220...


7.900 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
8.300 €
Гевгелија

Автомобили

19 мар 12:32Opel corsa c 1.8i+tng

▶️ Opel corsa c 2005 full oprema ▶️ 1.8i 125hp ▶️ Atest plin ▶️ Cl...


2.600 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.650 €
Гевгелија

Автомобили

19 мар 08:51FIAT MULTIPLA 1.9JTD 77kw 105ks

..078 580 573 .. ...070 691 532 ..


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

18 мар 15:24Se PRODAVA Chevrolet Spark 2008

Se Prodava Chevrolet Spark 2008 godina Benzin 140.000km prv sopstven...


1.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

18 мар 13:32AUDI A4 B7 2.0TDI 8V

Se prodava audi a4 2.0tdi 8v. Od oprema ima klimatronik, tempomat, g...


6.200 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.300 €
Гевгелија

Автомобили

18 мар 12:02Peugeot 407 2.7 twinturbo 2008g

Se prodava peugeot 407 coupe reg. Cela godina so zelen karton naprave...


101 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

18 мар 00:28Audi A6 quattro ZAMENA

Extra sostojba servisna kniska realni km proverka kaj sakate .. 2.8 ...


5 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

17 мар 09:46Opel Vectra C Karavan 1.9 cdti

Se prodava opel vectra c karavan 1.9 cdti. 150ks. Registrirana do pos...


2.999 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

17 мар 09:20Opel vektra a

Kolata e so 1.7 isuzo motor se Prodava Vo Delovi ima al bandazi centr...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

16 мар 21:27AUDI A3 SEDAN 1.6TDI 110HP ATTRACTION

AUDI A3 SEDAN 1.6TDI ULTRA 2015god. REDOVNO SERVISIRAN I REGISTRIRAN...


14.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

16 мар 13:00Uaz na delovi

Se sto vi treba od uaz ima i motor so menuvac i reduktor komplet sklo...


1.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

16 мар 05:43PEUGEOT 207CC 1.6 HDI CABRIO

Se prodava peugeot 207cc 1.6 HDI Mnogu ekonomicen avtomobil So real...


5.650 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

15 мар 23:29Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам