Прилеп
                   
2128 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW Golf 6 1.6 Tdi Uvoz od Svajcarija

Golfot e vo odlicna sostojba. Registriran do 01-03-2024 Redovno ser...


8.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

19 мај 19:08Промовирано

Ford Mondeo 2.0TDCi Ghia

Ford Mondeo 2.0 tdci HDI 85kw 115hp‼️ Motorot e peugeot(stariot pezo ...


5.850 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

28 мај 11:14Промовирано

SEAT LEON 1.9 TDI - FULL- P E R F E K T E N !!!

SE PRODAVA ODLICNO ZACUVAN LEON 1.9 TDI 77 KW ! - MOTOR , MENJAC ,...


4.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

27 мај 23:33Промовирано

Range Rover 3.0d 2014 god

Dzipot e so mnogu eksta oprema...pokraj osnovnata, poseduva i specija...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 23:16Fiat Grande Punto Evo 1.3multijet - Dynamic

Одлично градско возило со минимална потрошувачка на гориво 3.5~4.5л н...


4.700 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
5.100 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 23:13Bandasi 18 ki za bmw e 60

Bandasi za bmw e 60 ne se vareni ne se krivi


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 23:05Bmw 318 tds

Bmw 318 tds 1997 God kupeno.od prv gazda reg cela god ispravna sostoj...


1.700 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.800 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 23:04Bmw e 36 318 tds na delovi

Bmw e 36 318 tds na delovi


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 23:04Bmw e 36 318 tds compakt na delovi

Delovi za bmw e 36


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 23:03Opel korsa 1.2 benzin plin

Se prodava OPEL CORSA D 2010, 1.2 benzin/plin, registrirana do krajot...


5.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 22:51SE PRODAVA ATOS

se prodava hundai atos ,potpolno ispraven !!dosega nema nisto raboten...


110.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 22:36RENAULT KADJAR 1.6 DCI 2018 G 4X4 ENERGY

RENAULT KADJAR 1.6 DCI 2018 G 4X4 ENERY, 122 000 km REGISTRIRAN ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 22:03Seat Leon 2.0 FSI 2005g

se prodava Seat Leon 2.0 FSI 2005g Може и замена за помало возило ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:57Fiat Palio

Se prodava fiat palio 1.1 benzin plin pominata registracija


850 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:38AUDI Q3 2.0 150ks QUATRO LED

Audi q3 proizvedena 11 mesec 2017 god 2 para na bandasi komplet so ...


2 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
24.700 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:15VW POLO 1.4 BI FUEL BENZIN/PLIN FABRICKI 63 KW

✅VW POLO 1.4 BI FUEL BENZIN/PLIN FABRICKI HIGLINE ✅ZELEN KARTON ✅SE...


5.700 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.900 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:38SEAT IBIZA 1.9 TDI 2009GOD

SEAT IBIZA 1.9 TDI 66KW 2009GOD UVOZ NL PLATENI DAVACKI DO REG P...


5.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:33PEZO 207CC 1.6TNG KABRIOLET

❗️PEUGEOT 207 CABRIO 1.6i 2007GODINA ❗️REGISTRIRANO DO 8 MESEC 2023 ...


5.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:33GOLF 5 1.9TDI 2008GOD BLUEMOTION

GOLF 5 1.9 TDI 77KW 2008GOD BLUEMOTION MODEL UVOZ HOLANDIJA PLAT...


5.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:33Astra gtc odlicno socuvana cosmo oprema

Astrata e odlicno socuvana servisirana Mal igolem servis Novi tabli r...


3.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:27Renault Talisman 1.6 DCI

Vo besprekorna sostojba. Moze zamena za vozilo so 7 sedista. 104.000...


15.950 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
16.500 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:07E220 CDI 2005 godina

Se prodava E220CDI proizvedena 2005 g,cela godina registracija, avtom...


5.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:55Se prodava peugeot 207

1.4benzin/plin so Atest plinot skoro servisiran 2008g Registrirana ...


3.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:39  НОВ ОГЛАС

Se prodava citroen Jumpy 2015 gog.

Se prodava citroen Jumpy 2015 god. 1.6 HDI 66 kw prv sopstvenik dobr...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:38MERCEDES ML 320 4 MATIC

Voziloto e vo odlicna sostojba. Info : 078209111 078209...


11.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:01Mercedes C270 Avtomatik

Se prodava i menuva Mercedes C270 CDI 170ks,automatic vo odlicna sos...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:44Alfa Romeo 156 2.0 ts

Se prodava ili menuva Alfa Romeo 156 2.0 ts, atestiran plinski ured, ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:44OPEL ASTRA J - COSMO NAVI BIXENON

Se prodava Opel Astra J 1.7 CDTI 92kw-125hp Diesel Proizvedena 2010, ...


7.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:40Skoda Fabia 2005 1.2 benzin/plin

Prodavam Skoda Fabia 2005god 1.2 benzin/plin Registrirana do Janua...


2.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:10AUDI A4 2.0 Dizel 2008

Voziloto e vo odlicna sostojba, redovno servisirano i odrzuvano, regi...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:07Audi a3 1.9 TDI

Se prodava audi A3 1.9 TDI 110+cip Vo ispravna sostojba Registriran...


1.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:58Delovi za Audi A4 2001-2004 god

Se prodavaat farovi i preden branik za Audi A4 2001-2004 god . Cena p...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:39Peugeot 207 1.4 hdi 68ks 2007god

Kolata e super i nema vlog vo nea. Registrirana do 2 mesec 2024 so no...


4.150 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:19Yugo 55

Се продава YUGO 55 во возна сoстојба Не е регистрирана Нови з...


450 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:08kia asia

prodavam kombe kia asia ispravno ne registrirano


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:51Audi tt ultra s line 2.0 tdi

Kolata e kako od salon


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:43Opel Astra 1.7 isuzu karavan

Vo odlicna sostojba. Kuka Novi gumi Soncev krov


1.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:18AUDI A3 Sportback 1.9TDI 105ks Fabricka sostojba

AUDI A3 Sportback 1.9TDI 105ks Fabricka sostojba -6x CD CHANGER -...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:11Delovi za Citroen Berlingo 2.0 HDI 2006 god

Delovi za Citroen Berlingo 2.0 HDI 66 kw 2006 godina 📞077800282 ...


2 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:50Delovi za Seat Alhambra 1.9tdi 2004god

DELOVI ZA SEAT ALHAMBRA 1.9 TDI 85kw 2004god. 📞077800282


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:50Delovi za Audi A4 1.9 TDI 131ks 2004god

Delovi za Audi A4 1.9 TDI 131ks 2004god 📞077800282


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:49Citröen C5 2.0 HDi

Se prodava Citroen C5 2009 godina 2.0hdi 136ks,mnogu ekonomicen motor...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:23Fiat bravo 1.9 jtd

Bravoto e vo dobra sostojba ima karoseriski zabeleski mnogu mala potr...


700 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
780 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:57Страна 1 од 54

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам