Скопје Центар
                   
2649 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Средување / Чистење Дворови / Подруми / Кровови

●Средување на напуштен двор✅️ ●Кроење, оформување и косење на истио...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Останато

Денес 13:00Промовирано

Aluminiumski,PVC roletni,venecijaner, variolajt, komarnici

Продажба, монтажа и сервис на Алуминиумски ролетни со прекршена и зао...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Врати, Прозори и додатоци / Ролетни

23 мај 07:20Промовирано

VIDEO NADZOR KAMERI / ALARM SISTEMI / VIDEOFONI DOMOFONI

VRSHIME PRODAZBA I MONTAZA NA SEKAKOV VID NA : - Kameri za Video nad...


1 €
или предлог цена
28 мај 02:10Промовирано

Ureduvanje na dvorovi

Hortikultirno ureduvanje na dvorovi,izrabotka na trevnici,fontani,alp...


2.323 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Денес 16:32UKRASNI RASTENIJA

JAPANESE ACER PALMATUM AKCIJA !!! . . . JAPONSKI CRVENI JAVORI AT...


1.800 МКД
или предлог цена
- 22 % Попуст
2.300 МКД
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Денес 16:12GARDEN OPREMA

TENDI AKCIJA !!! . . . DIMENZIJA : - 250 x 200 cm - 300 x 200 c...


12.000 МКД
или предлог цена
- 19 % Попуст
14.800 МКД
Денес 16:10GARDEN OPREMA

TENDI AKCIJA !!! . . . DIMENZIJA : - 250 x 200 cm - 300 x 200 c...


12.000 МКД
или предлог цена
- 19 % Попуст
14.800 МКД
Скопје Центар / Скопје

Градина / Чадори за сонцео

Денес 16:09PVC I ALU BURGII ZA KOPIR FREZA

Pisete mi za dimenzii Viber 079/343-455 WhatsApp ...


20 €
или предлог цена
Денес 15:51ZEBRA ROLO VENECIJANER ROLETNI KOMARNICI VARIOLAJT

ПРОИЗВОДСТВО, МОНТАЖА И СЕРВИС НА: -РОЛО И МИНИ РОЛО ЗАВЕСИ СО ОГР...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

Денес 15:13VARIOLAJT ZEBRA ROLO VENECIJANER ROLETNI KOMARNICI

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ - Р...


12 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Вариолајт

Денес 15:13ROLO ZEBRA ROLETNI VENECIJANER VARIOLAJT KOMARNICI

Производство , монтажа и сервис на високо квалитетни венецијанер роле...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

Денес 15:12KOMARNICI, ROLETNI, VENECIJANER, VARIOLAJT, ROLO, ZEBRA

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ - Р...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Врати, Прозори и додатоци / Ролетни

Денес 15:12izdavam odlicno namestena soba za zenski lica

izdavam namestena soba so kujna kupatilo solarna energija sopstveno p...


7.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Денес 14:59Продавам термопан балконски прозори и врати

Продавам собни внатрешни врати и термопан балконски врати и прозори. ...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:19Продавам душеци

Продавам душеци малку користени и одлично сочувани од салон "Леснина"...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Душеци

Денес 14:19MOBILNA KLIMA - GERMANSKI KLIMI

Prodavam poveke vidovi na mobilni klimi koi se doneseni od Germanija ...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

Денес 14:16Стаклен параван за када/бања

Два стаклени паравани за када или др. потреби. Димензии- 85 x 140 il...


4.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
4.900 МКД
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / Завеси за бања

Денес 13:49WC шоља - Биде - Мијалник (комплет)

Комплет санитрии - вц шоља - моноблок, биде и мијалник "Topravit", ви...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / WC шољи

Денес 13:49KOMARNIC SITE VIDOVI

**SITE VIDOVI NA KOMARNICI PO NAJNISKI CENI VO GRADOT: *FIKSNI KOMAR...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Врати, Прозори и додатоци / Останато

Денес 13:41  НОВ ОГЛАС

Шкафови за гардероба

7 шкафчиња за гардероба со клуч. Погодни за фитнес центар, спа или са...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Полици и Места за складирање

Денес 13:00Средување / Чистење Дворови / Подруми / Кровови

●Средување на напуштен двор✅️ ●Кроење, оформување и косење на истио...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Останато

Денес 13:00Amerikanski Bravi

Amerikanski bravi


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Денес 12:20Kineski bravi kvaki cilindar ( komplet set )

Prodavam kineski bravi kvaki komplet set


1.599 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Врати, Прозори и додатоци / Останато

Денес 12:20Se izdavat!!!

Se izdavat masi i stolici!!! Japim tavolina me qira!!! Tel: 07824...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:18INTEX BAZENI 305x76

INTEX BAZENI PREMIUM QUALITY . . . INTEX PRISMA METAL FRAME FORMA...


8.000 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
8.900 МКД
Скопје Центар / Скопје

Градина / Базени Пливање

Денес 12:05INTEX BAZENI 450x220x84

INTEX BAZENI PREMIUM QUALITY . . . PRAVOAGOLNIK DIMENZIJA: 450 ...


13.800 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
15.800 МКД
Скопје Центар / Скопје

Градина / Базени Пливање

Денес 11:55  НОВ ОГЛАС

A&Dcleaning

🌳🌴🌵А&D-Cleaning Services🌳🌴🌵 Вршиме секаков вид на Градинарск...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Денес 11:55KOVANI I ALUMINSKI OGRADI KAPII TENDA RESETKI TROSEDI MASI

DVORNI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI STAKLENI ALUMINSKI OGRADI TENDA KAPI...


35 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Огради

Денес 11:53OPREMA BAZENI

AKCIJA !!! HLORNI TABLETI . . . PAKUVANJE: 1 Kg TABLETI HLORNI...


700 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Базени Пливање

Денес 11:48Skara Plin Inoks

PRODAVAM I IZRABOTUVAM PLINSKI SKARI SO INOX PO PORACKA. DOSTAVA NIZ ...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Скара и Грил

Денес 11:47INTEX OPREMA

INTEX BAZENI PREMIUM QUALITY . . . INTEX PRAVOAGOLNIK DIMENZIJA...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:46GARDEN OPREMA

INTEX BAZENI PREMIUM QUALITY . . . INTEX PRAVOAGOLNIK DIMENZIJA:...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.800 МКД
Скопје Центар / Скопје

Градина / Мебел за во двор

Денес 11:46BAZENI OPREMA

INTEX BAZENI PREMIUM QUALITY . . . INTEX PRAVOAGOLNIK DIMENZIJA:...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:46INTEX BAZENI 366x99

INTEX BAZENI PREMIUM QUALITY . . . INTEX PRISMA FORMA: KRUG DIM...


15.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
17.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Градина / Базени Пливање

Денес 11:45маси и столици

продавам девет комплета(може и посебно),малку користени маси и столиц...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Мебел за во двор

Денес 11:37KUJNA NOVA

Se prodava nova kujna so dolzina 120cm. izrabotena od oplemeneta iver...


11.100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

Денес 11:35Dispanzer za voda

Dispanzer za voda Topla i ladna voda Mnogu malce e koristena


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Останато

Денес 11:11Detska detski

Detska detski


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Останато

Денес 11:10>>> AKCIJA >>> PARKING BLOKATOR BARIERA <<<

Вршиме продажба на автоматски далечински паркинг бариери - чувар...


6.999 МКД
или предлог цена
Денес 10:19Kosilka kosilica kosacka od samohodna CH

Prodavam 2 kosilki doneseni od CH servisirani smeneto ulje i naostren...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Градинарски алат и машини

Денес 09:21STOLICI

Prodavam (6 STOLICI) kupeni od Jugoeksport.Stolicite se mnogu kvalite...


8.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Маси/столици

Денес 09:08РОСФРАЈ ТЕНЏЕРЕ ОД БРАТСТВО -ОХРИД

Росфрај тенџере од Братство Охрид , со димензии висина 20см и дијамет...


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:19Лежалки, Маси и Столици, Чадори, Тенди и Фрижидери

✅ Лежалки, Маси и Столици ✅ Чадори, Тенди и Фрижидери 📢🔥🔴 НА...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Мебел за во двор

Денес 01:22  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 67

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам