Кисела Вода
                   
954 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Hali, Magacini, so metalna konstrukcija i paneli

Izrabotuvame metalni konstrukcii za hali. -Betonski postament (ploca)...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

Денес 13:00Промовирано

Masinsko malterisuvanje-malter-Машинско малтерисување-малтер

Izrabotuvame masinsko malterisuvanje na vnatresni i nadvoresni pozici...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Денес 13:00Промовирано

TRANSPORT/ PREVOZ / SELIDBI

ВРШИМЕ СЕКАКОВ ВИД НА ТРАНСПОРТ / ПРЕВОЗ / СЕЛИДБИ /ИСФРЛАЊЕ ШУТ / Ч...


899 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Денес 13:00Промовирано

Molerski uslugi

Darko 075-334-017


999.999 €
или предлог цена
Денес 18:51Roletni komarnici zebra zavesi

Монтажа и сервис на: 📍Алуминиумски и пластични ролетни 📍Венецијан...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

Денес 18:38Roletni Komarnici Zebra Den-Nok zavesi

Монтажа и сервис на: 📍Алуминиумски и пластични ролетни 📍Венецијан...


1 €
или предлог цена
Денес 16:48Servis na elektricni kolicki

Servis na elektricni skuteri(invalidski kolicki)


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 16:14RENOVIRANJE GRADEZNI ZAVERSNI RABOTI

Дали знаете дека преку ѕидовите губите 30% oд топлината? Изолирајте...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

Денес 16:12krecenje, gips,moleraj

vrsime sekakov vid na moleraj,gips karton, opsivki, gletuvanje i sve ...


1 €
или предлог цена
Денес 15:38roletar monter marjan

montaza na alyminski roletni, plasticni roletni, garazni vrati, komar...


1 МКД
или предлог цена
Денес 15:38Taxi services Skopje- Belgrad

VIP Taxi Prevoz Profesionalen taxi transver do sakanata destinacija ...


1 €
или предлог цена
Денес 15:36Servis za skuteri

Vrsam servis na skuteri za po detalni info na tel


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Денес 14:51VODOVOD, ODVOD INSTALACII, SERVIS I ODRZUVANJE

IZRABOTKA NA SEKAKOV VID NA INSTALACII NA VODOVODNI I ODVODNI MREZI; ...


888 €
или предлог цена
Денес 14:13Часови за пијано

Приватни часови за пијано (теорија на музика, солфеж и инструмент хар...


490 МКД
или предлог цена
Денес 14:10KERAMICAR - PLOCKAR - SANITARIJA

Majstor so 30 god. iskustvo vrsi lepenje na plocki vo kupatila, kujn...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

Денес 14:07Izrabotka na diplomski i seminarski raboti

Изработка на: - Дипломска работа - Семинарска - Проектни задачи -...


По Договор
или предлог цена
Денес 14:04NUDIME USLUGI RENOVIRANJE

Nudime uslugi po najniski ceni vo Sk.Vadenje stari plocki,vadenje par...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Денес 13:11  НОВ ОГЛАС

Masinsko malterisuvanje-malter-Машинско малтерисување-малтер

Izrabotuvame masinsko malterisuvanje na vnatresni i nadvoresni pozici...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Денес 13:00сервис за машина за перење алишта

Брзо и квалитетно поправање на машини за алишта и за сушење и останат...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00Metalni Konstrukcii, Izrabotka i Montaza

Izrabotuvame metalni konstrukcii za hali.


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

Денес 13:00Hali, Magacini, so metalna konstrukcija i paneli

Izrabotuvame metalni konstrukcii za hali. -Betonski postament (ploca)...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Железарија

Денес 13:00TRANSPORT/ PREVOZ / SELIDBI

ВРШИМЕ СЕКАКОВ ВИД НА ТРАНСПОРТ / ПРЕВОЗ / СЕЛИДБИ /ИСФРЛАЊЕ ШУТ / Ч...


899 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Денес 13:00Часови и состави по македонски јазик

Часови по македонски јазик за ученици од основно и средно образование...


10 €
или предлог цена
Денес 12:29Часови по грчки јазик

Часови по грчки јазик за возрасни и деца - ***Почетни ***Напредни ...


600 МКД
или предлог цена
Денес 12:29Македонски јазик-подготовка за државна матура

Часови по македонски јазик за ученици од основно и средно образование...


600 МКД
или предлог цена
Денес 12:28Mолерисување (само со Боја) 30ден/м2

Mолерисување (само со Боја) 30ден/м2 со ваша набавена боја .


30 МКД
или предлог цена
Денес 12:26VODOINSTALATER

Vodoinstalter vi nudi sekoj vid na montaza na vodovodna mreza vnatres...


1 €
или предлог цена
Денес 11:24gips knauf gipsar izrabotka na gips moleraj

Izrabotka na gips spusteni plafoni, sankovi,pregradni dzidovi,TVkomo...


1 €
или предлог цена
Денес 11:19Водоинсталатер водоводџија вода во одвод

Све за водовод и одвод со поцинкувани и пластични цевки.одзатнувам од...


100 МКД
или предлог цена
Денес 11:03POPRAVKA I RESTAVRACIJA NA MEBEL

Popravka / Osvezuvanje / Restavracija na mebel masi stolici polici ...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:19Renoviranje, Moler, Krecenje, Moleraj, Gips Karton

Profesionalni moleri so dolgo iskustvo, vrsime sekakov vid na molero-...


1 €
или предлог цена
Денес 10:08Cistenje Eko Cist

Eko Cist Cistenje sekakov vid na prostorii stanovi kancelarii delovni...


60 МКД
или предлог цена
Денес 10:05Превоз, такси, prevoz, taxi

Превоз до различни дестинации. Удобно, навремено, безбедно. Скопје - ...


1 €
или предлог цена
Денес 09:34Молерај, глетување, Гипс картон.

Професионална изведба на сите молерофарбарски услуги. - Молерисув...


50 МКД
или предлог цена
Денес 08:31IZVEDUVAME GRADEZNI RABOTI GIPS MOLERAJ STRUJA VODA

Izveduvame sekakov vid na gradezni raboti, gips, moleraj, betoniranje...


10 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Денес 08:29Izrabotka Amstrong plafoni

Izrabotka Amstrong plafoni so nas i vas matrial


17 €
или предлог цена
Денес 07:17Izrabotka Gips Karton KNAUF

Izrabotka Gips Karton KNAUF so nas i vas matrial


17 €
или предлог цена
Денес 07:17Izeabotka Termo Fasada

Izrabotka termo fasada so nas i vas matrial


17 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Изолација

Денес 07:17Renoviranje Stanovi i Kuķi

Renoviranje Stanovi i Kuķi so nas i vas matral


17 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градење, Реновирање / Планирање

Денес 07:17Prevoz, transport, selidbi i dr.

Vrsime sekakov vid na prevoz, transport, selidbi niz Skopje i Makedon...


20 €
или предлог цена
Денес 02:21Prevoz, transport, selidbi i dr.

Vrsime sekakov vid na prevoz, transport, selidbi niz Skopje i Makedon...


20 €
или предлог цена
Денес 02:21Cistenje-Podrumi,Objekti,Sut,Renoviranje idr.

Imate sut i nepotrebni raboti koi sto vi odzemaat mesto, tuka sme nie...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

Вчера 22:26Masini za artesko busenje na bunari za voda do 650m

Se prodavat Masini za artesko busenje na bunari za voda komplet so o...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

Вчера 20:33Страна 1 од 24

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам