8 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

terex patiki/cizmi

Broj 36, malku noseni, dobro socuvani ORIGINAL ADIDAS TERREX Bez os...


1.800 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Обувки за момчиња

10 авг 17:36Vodootporni Deltex Cizmi

Prodavam Deltex Highland Creek novi Cizmi na slikite e vidlivo, Germa...


1.800 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Обувки за момчиња

06 мар 19:15Prodavam Patiki Puma original

Patikite se od Avstrija kupeni i dva pati na fizicko noseni, linkot s...


1.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Обувки за момчиња

13 фев 13:39NOVI ADIDAS br. 36

Novi patiki Adidas, kupeni od stranstvo, pogresen brojot. Ekstra cena...


1.500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Обувки за момчиња

13 фев 13:38Nike patiki

Nike Air VaproMax br.41 i 43ka.Orginal Made in Vietnam so Barkod za p...


6.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Обувки за момчиња

05 дек 01:23PATIKI

Prodavam patiki nike hypervenom zelena boja br.36 kopacki lotto ...


1.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Обувки за момчиња

22 апр 19:26Patiki Adidas(original) broj 38.5

Prodavam patiki Adidas, broj 38.5 Patikite se kako novi. Kupeni od S...


1.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Обувки за момчиња

26 дек 11:35Sketchers - Flex Sole

Udobni, flex sole (elasticna dolna strana, ona sto e kako so recki), ...


400 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Обувки за момчиња

25 ное 23:07Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам