2036 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Betonska Pumpa 32-4

Betonska pumpa 32m Schwing MAN 27.293 God. 1998 vo odlicna sostoj...


27 сеп 16:37Промовирано

Iveco 3.0

Iveco 3.0 2008 klima 218000 km Reg do 05-2023 Zelen karton Kako nov S...


9.900 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

04 окт 11:01Промовирано

SEAT LEON 1.6 TDI DSG ITECH 2015

Seat Leon ITECH -posebna oprema Godina: 2015 servisna kniska 1.6...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
12.300 €
Тетово

Автомобили

Вчера 14:31Промовирано

Audi a3 sportback 2007 1.9 tdi 105hp 75kw

Se prodava Audi a3 2007 sportback 1.9tdi 105hp 77kw so celosno naprav...


6.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 23:20Se prodava Phaeton

Se prodava kolata e odlicnaa moze da se proba i vidi koga sakate kola...


11.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 21:21Kia Sorento 2.5 crdi

Kia 4x4 God 2007 Full oprema 071368222 Kontakt


4.900 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
5.200 €
Тетово

Автомобили

Вчера 19:58Se prodava Mazda 2

Kola e staklo kako na slika, moze da se proverat kaj sakate. 070840111


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 19:41Honda VTX1300 S 2006 god.

Se prodava Honda VTX1300s 2006 god. Odlichna sostojba so 33000km ...


8.200 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.250 €
Вчера 18:38Golf 5 plus 1.9 TDI

Prodavam golf 5 plus uvezen iz slovenia kola vo odlicno sostojba za p...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 18:17Prikolka za gjubre

Prodavam prikolka za gjubre


1 €
или предлог цена
Вчера 18:17Prikolka za gjubre

Prodavam prikolka za gjubre


1 €
или предлог цена
Вчера 18:16Fiat Punto 1.1benzin reg cela godina

Fiat Punto 1.1benizn mala potrosnja Registrirana cela godina 4novi...


850 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 17:45  НОВ ОГЛАС

Bmw e39 528i

BMW E39 528I AVTOMATIC BENZIN/PLIN-ATEST ATEST-FOLII GREACI NA SED...


5.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 17:06FORD FOCUS 1.4 TNG FUL PERFEKTEN

Focusot e vo perfektna sostojba kako nadvoresno vnatresno motor podvo...


2.850 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 16:47OPEL MERIVA 1.7 CDTI FUL ODLICNA

Merivata e vo odlicna sostojba kako nadvoresno vnatresno motor podvoz...


2.450 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 16:47OPLEL CORSA 1.0 BENZIN TOP SOSTOJBA

Corsata e vo odlicna sostojba bilo nadvoresno vnatresno motir podvozj...


1.650 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 16:47FIAT GRANDE PUNTO 1.4 BENZIN FUL PERFEKTNA

Puntoto e vo perfektna sostojba bilo nadvoresno vnatresno motor podvo...


2.750 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 16:47OPEL VECTRA 20 DTL REDIZAJN FUL PERFEKTNA

Vectrata e vo perfektna sostojba bilo nadvoresno vnatresno motor podv...


1.850 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 16:47OPEL CORSA 1.0 BENZIN 99G.TOP KOLICE

Corsata e vo top sostojba pali vozi.Karoseriski odlicna motir isto ta...


1.250 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 16:35  НОВ ОГЛАС

Mercedes A170 CDI Long Version Full Oprema...

Mercedes A170 CDI Long Version God.2001 Reg so 25.11.2022 2 klucha...


2.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 16:33  НОВ ОГЛАС

Se prodavaat odlicno socuvani Vossen felni 18"

Se prodavaat odlicno socuvani Vossen felni 18" so letni gumi koi se k...


Вчера 16:24Lifan 250b

Prodavam Hamachi Lifan 250b mnogu dobro socuvan so pominati 7000 km ...


1.350 €
или предлог цена
Вчера 16:24Vw touran 2.0 tdi 2014god,DSG menjac,moze zamena

Vw touran 2.0 tdi God 2013-4 -automatik dsg -km 220*** -7 sedis...


10.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 16:09Renault scenik megan moze zamena

Ful oprema so celosna oprema i komplet servisirana vo ovlasten servis...


2.350 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 15:46OPEL Astra GTC 1.3Cdti

se prodava opel astra gtc oprema 1.3cdti 2005 godina.registrirana do ...


3.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 15:29AUDI A4 1.9 TDI

AUDI A4 1.9 TDI - 2005 - REG 22.12.2022 - TEMPOMAT - RADIO SO CD/AUX ...


5.400 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 15:27  НОВ ОГЛАС

Hyundai Sonata 2.0i na delovi

Se prodava Hyundai Sonata Automatic 2.0i 16v 1997god so plin, so kozh...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:22Mercedes-Benz s350 cdi - 09 (brabus paket)

Kolata e vo ekstra sostojba mnogu e cuvana bez mana ekstra motor serv...


19.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 15:02Passat 2.0 Tdi 2011 Highline

Passat 2.0 Tdi 2011 Registrirano so zelen karton do 09 09 2023 Avt...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 14:53BMW F30 ///LUXURY 200 PS....

Bmw 320d 147kw/200 vo kniska 100%realna km Perfectna sostojba.. No...


5 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 14:48  НОВ ОГЛАС

GUMI 235/60/16 MICHELIN

Gumite se vo odlicna sostojba Letni Ostanati se saml sve gumi


4.500 МКД
или предлог цена
- 31 % Попуст
6.500 МКД
Вчера 14:42SEAT LEON 1.6 TDI DSG ITECH 2015

Seat Leon ITECH -posebna oprema Godina: 2015 servisna kniska 1.6...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
12.300 €
Тетово

Автомобили

Вчера 14:31OPEL SIGNUM

OPEL SIGNUM SO ODLICEN MOTOR I MENJAC INFO 070809371 Donesena od ...


1.650 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:55  НОВ ОГЛАС

Bandasi so gumi 15

Se prodavat bandasi so gumi 195/65 R15 felgite se 5x112 pasirat na go...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:27Ladnak za voda za Ford Tranzit 1995-2000 g

Ladnak za voda za ford tranzit od 94 godina do 2000 godina za 51 kw 5...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:27Ford Kuga 1.5 TDCi Titanium

Се продава Ford Kuga 1.5 TDCi 120ks 2WD Titanium 2018/19 год со помин...


20.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:00Bridgestone Turanza Runflat 205/60/16

Vo odlicna sostojba , fabricki od bmw runflat tehnologija , malce kor...


100 €
или предлог цена
Вчера 12:38Bmw e46 320d stage 1 230hp - 01 god

Bmw e46 Nema nikakvi problemi Servisirano Full oprema Stage 1 ...


3.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:34A170cdi od 2002 poloven ZATEZAC so shpaner roleri za kajs

Za MERCEDES A 170 cdi POLOVEN kompleten zatezach so razlabaveni role...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:30Guma

Rezervna guma 070809371


20 €
или предлог цена
Тетово

Останато

Вчера 11:24Hybdai terrecan so full oprema

Regularno servisirana,klima,kozni sedista so kompletna oprema, i cetr...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:17Audi A6 2.0 40 TDI 204 HP-2021 Novo Vozilo

Prodavam Audi A6 40 TDI 2.0 TDI 204 HP 06 mesec 2021 so pominati 19.0...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 10:55VW GOLF 7 1.6 TDI 110 PS BLUEMOTION 2014

CENA:11900€ Se Prodava VW Golf 7 1.6 Tdi 110 Ps 6 Berzini Bluemotion...


11.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 10:42Страна 1 од 51

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам