402 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Patiki

Se prodavaat patiki , vo odlicna sostijba original. 1 kafeni timdrle...


1.300 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Машки обувки

Денес 21:02Ray Ban Round Double Bridge Gold

Kupeni 2021 250€ sostojba 9,5/10 ocila naocari unisex


7.400 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
8.000 МКД
Денес 16:55PATNI I L TOP TASNI, TORBI ZA ODELO

PATNI I L TOP TASNI, TORBI ZA ODELO


1 €
или предлог цена
Денес 15:26Prodavam originalni Starki br.45 od Arturs

Prodavam originalni All Star patiki kipeni od Arturs GTC br 45 isto k...


1.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.800 МКД
Аеродром / Скопје

Машки обувки

Денес 14:13Kozna ventijaga crna za pokrupen maz

Preubava crna cista koza ventijaga za pokrupen Maz za mnogu eftina c...


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Облека за момчиња

Денес 12:54SAKO ZARA

SPORTSKA ELEGANCIJA SAKO ZARA OCUVANO KAKO NOVO, MOMENTALNO NAJMODERN...


800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Машка Облека

Денес 00:34  НОВ ОГЛАС

RAY BAN RB3293

Prodavam polovni originalni naochari za sonce Ray Ban RB3293, proizve...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 18:31Addidas Tubular(kozni) dva pati noseni

Se prodavaat addidas tubular kako novi samo dvapati noseni.Kozni neno...


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Машки обувки

Вчера 15:59Се продаваат нови патики ,,Vans kyle walker pro 2

Се продаваат нови патики ,,Vans kyle walker pro 2, Број: 38,5 Цена...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Женски обувки

Вчера 08:05Ultra kvalitetni vodootporni patiki rax

Prodazba na novi orginal ultra kvalitetni vodootporni patiki RAX, Dos...


2.500 МКД
или предлог цена
- 29 % Попуст
3.500 МКД
Аеродром / Скопје

Машки обувки

08 авг 08:59Adidas cizmi za deca br.22

Cizmickite se kako od salon, obleceni 2 pati, origunal kupeni od Adid...


20 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Обувки за девојчиња

07 авг 19:19Adidas Terrex za deca br.22

Cizmiskite se kako novi obleceni 7-8 pati, original kupeni vo Adidas,...


20 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Обувки за девојчиња

07 авг 19:19Krzno -Lisici

Lisicite se novi i obraboteni vo krznara Dimko Mitrev-Veles Dolgi se...


1.789 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Асесери / прибор / Женски / Останато

07 авг 19:00Orginal patiki NIKE ZOOM

Orginal NIKE ZOOM Broj 42/43 UNIKATEN MODEL 2019/20 PATIKITE SE NOV...


69 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Машки обувки

07 авг 11:47Orginal Cizmi Konduri

Orginal TIMBERLAND GORETEX BROJ 39✅ OBLECENI DVA PATI SUPER SE KAKO ...


49 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Машки обувки

06 авг 23:49Kozna tasna COACH

Kozna tasna od brendot COACH, nosena edna sezona, odlicno socuvana, f...


2.000 МКД
или предлог цена
06 авг 22:58Kufer za patuvanje

Kufer za patuvanje, dimenzii: 65x40x25cm. Koristen samo ednas za patu...


1.000 МКД
или предлог цена
06 авг 22:58S.T. Dupont Upaljac / zapalka

Продавам редок модел на сребрен упаљач ST Dupont Gatsby line Silver, ...


270 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Асесери / прибор / Машки / Останато

06 авг 15:15GUCCI I PRADA ZENSKI MODNI TIPSKI NAOCARI

Originali Evtino 2500 den Birajte.


39 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
49 €
06 авг 09:48Crni lakovana konduri br 42 zenski

Novi crni lakovana zenski konduri, ne se na stikla gi prodavam zasto ...


890 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Обувки за девојчиња

06 авг 01:23ADIDAS 41

Vo extra sostojba kako novi... Doneseni od Germanija... Zgresen broj....


1.690 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Машки обувки

05 авг 20:44Naocari za sonce

Prodavam set naocari za sonce...Komplet cena samo 600 den


600 МКД
или предлог цена
05 авг 17:05Se prodavaat novi kafeni Ambitious konduri broj 44

Се продаваат нови кафени кожни Ambitious кондури број 44. Цена: 2...


2.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Машки обувки

05 авг 13:48KOSULI I POLO MAICI OD POVEKE BRENDOVI

ORIGINALNI BRENDOVI OD POVEKE FIRMI, PRETEZNO BROEVI L I M , MOSHINO,...


300 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Машка Облека

05 авг 11:29Kozni sandali TULIPANO

Kozni sandali broj 36.


1.300 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Женски обувки

05 авг 09:48Nova tasna od STEVE MADDEN

Nova tasna od STEVE MADDEN donesena od SAD, samo etiketata e izvadena...


2.700 МКД
или предлог цена
04 авг 22:02Nike Flex Contact Running

Patikite se zenski, novi, neobleceni broj 37,5 dolzina na stopalo 23,...


2.100 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Женски обувки

04 авг 15:13Zenski cizmi br. 37

Cizmi obleceni samo ednas, kako novi Javete se na 078 390 941, ne vr...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Женски обувки

03 авг 13:08Adidas patiki kako novi

Prodavam Adidas visoki patiki, broj 46 kako novi, noseni samo nekolku...


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Машки обувки

03 авг 08:12TAKTICKI PANTALONI KOJOT P-2 Gen II TCT od brendot HORUS

Prodavam Novi neupotrebuvani Takticki pantaloni Kojot P-2 Gen II TCT ...


3.700 МКД
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.750 МКД
Аеродром / Скопје

Машка Облека

02 авг 16:51Vencanica S

Se prodava vencanica S golemina so korset i suknja dolga. Cenata e t...


5.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Женска Облека

02 авг 14:48Salomon Gore Tex

Se prodavaat Salomon Gore Tex


1.700 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Машки обувки

02 авг 07:04Елек / Elek

Елекот не е користен, функционален со многу џепови. Големина XL.


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Машка Облека

01 авг 17:06Nike Free Run Flyknit

Skoro novi, samo probani Nike running patiki. Lesni i udobni, odlicni...


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Машки обувки

01 авг 12:18Merrell planinarski konduri

Merrell planinarski konduri novi nekoristeni. Broj 44


4.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Машки обувки

01 авг 12:02Nike Pegasus 35

Novi nenoseni profi patiki za trcanje, extra udobni Nike Pegasus 35 ...


50 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Женски обувки

01 авг 12:01Konduri letni cevli

Novi nenoneseni konduri za sezona prolet leto. Boja siva, temno sina....


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Машки обувки

01 авг 12:01Kozna jakna od teleska koza

Odlicno socuvana i malku koristena kozna jakna od teleska koza.Mnogu ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Женска Облека

31 јул 18:01RAYBAN RB3016 CLUBMASTER

Продавам реплика RayBan Clubmaster наочари за сонце, состојба како но...


1.500 МКД
или предлог цена
31 јул 17:55Brendirani maski kosuli kako novi, golemi broevi

3 brendirani maski kosuli, dali se po 2-3 pati obleceni, bukvalno kak...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Машка Облека

30 јул 12:44Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам