Тетово
                           
1227 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Stan vo strog centar

Stanot se naoga na 11 sprat, zgradata karsi posta (ponovata zgrada Na...


40.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

03 авг 12:23Промовирано

Se prodava gradezna parcela vo Tetovo pozadi fabrika Teteks

-Se prodava gradezna parcela vo Tetovo pozadi fabrika Teteks -Vkupna...


150 €
или предлог цена
Вчера 22:40Stan na ubava lokacija, nad One Hospital

se prodava stan na ubava lokacija sproti amsm, nad one hospital. Sta...


79.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 19:20Renoviran stan - ekstra opremen vo storg centar

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija vo strog centar ...


99.990 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 18:02Kukja na Potok vo gorniot del

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja na Potok (vo gorniot del)....


89.500 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 18:01Se prodava Lokal od 30m2 super cena

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na lokal - deloven prostor vo blizin...


30.000 €
или предлог цена
Вчера 18:00Se prodava stan na Ilindenska vo Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija na Ilindenska vo...


117.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 17:59Se prodava stan na prizemje vo centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo strog Centar vo Tetovo. ...


110.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 17:59Se prodava renoviran stan vo strog Centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo strog Centar vo Tetovo. ...


78.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 17:59Se prodava kukja vo Tetovchanka

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo naselba Tetovcanka. __...


235.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 17:59odlicna kuca so ubav dvor

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo naselba Cetinska. ____...


70.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 17:59Luksuzna kukja vo Mala Recica

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na luksuzna kukja Mala Recica. ___...


226.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 17:58Komplet opremen stan so 2 spalni kaj Sudot vo Tetovo

Fenomenalna ponuda vo agencija CHANAK📣📣Prodažba na stan-novogradba ...


71.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 14:50atraktiven stan vo najstrog centar, nad "BAKAL"

Odlična ponuda samo vo agencija "CHANAK" 📏POVRŠINA: 100 m2 stan + 1...


119.500 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 14:50premium stan so 3 spalni vo Strog CENTAR

top PONUDA,samo vo agencija "CHANAK" >>>TOP RENOVIRAN STAN<<< ,po...


125.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 14:50Kompletnon renoviran, moderno opremen stan vo Blok 70

- Kompletnon renoviran, moderno opremen stan vo Blok 70 - 📏POVRŠI...


40.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 14:48NOVOGRADBA SO 3 SPALNI POZADI PUNTO VERDE

👉EKSKLUZIVNA PONUDA na STAN- NOVOGRADBA samo vo agencija CHANAK Se ...


135.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 14:48Premium ponuda stan so 3 spalni full opremen

PREMIUM PONUDA samo vo agencija CHANAK Se prodava stan na 4 kat so l...


84.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 14:48ODLICEN STAN SO 2 SPALNI NA 1 KAT NA ILINDENSKA

👉PRIMAMLIVA PONUDA vo agencija CHANAK Se prodava nov stan na top lo...


66.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 14:48Renoviran stan na 3 kat vo blok 70

Odlična ponuda vo agencija "CHANAK" Prodažba na stan vo blok 70 �...


44.500 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 14:48Premium ponuda vo agencija " Chanak "

🏆 🏆🏆 Premium ponuda vo agencija " Chanak " Prodažba na luksuzen s...


1.100 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 14:47Prodažba na stan NOVOGRADBA na prizemje

Prodažba na stan NOVOGRADBA na prizemje 📏POVRŠINA: 105 m2 ⛳️ L...


109.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 14:47- DELUXE DUPLEKS VO CENTAROT NA GRADOT -

- DELUXE DUPLEKS VO CENTAROT NA GRADOT - 📏POVRŠINA: 110 m2 ⛳️...


750 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 14:46Stan so prekrasen pogled vo blizina na Mema vo Blok 77

Stan so prekrasen pogled vo blizina na Mema vo Blok 77. RASPORED: -...


35.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 14:46Stan na 2 kat vo Pr. Bavča!

Stan na 2 kat so površina od 44 m2 vo Pr. Bavča. Stanot e renoviran ...


33.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 14:46stan vo super sostojba,na glaven bulevar "Marshal Tito"

odlicna ponuda,samo vo agencija "CHANAK" stan vo super sostojba,na s...


85.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 14:45Renoviran stan na 2 kat so 2 spalni sproti zelen pazar

📣FENOMENALNA ponuda samo vo agencija CHANAK📣 Prodažba na super kom...


81.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 14:45TOP STAN NOVOGRADBA VO NAS.POTOK-3 KAT SO LIFT

STAN NOVOGRADBA VO NAS.POTOK-3 KAT SO LIFT 📏POVRŠINA: 60 m2 ⛳️...


52.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 14:45Nov stan na 4 kat so lift vo Pržova bavča

👉SUPER PONUDA vo agencija CHANAK Se prodava Nov stan na 4 kat so li...


950 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 14:45Stan so 2 spalni na 1 Kat vo Crvena Cigla - Strog CENTAR

💯☑SUPER ponuda samo vo agencija CHANAK☑💯 Prodažba na stan , na edn...


84.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 14:43KOMPLETNO RENOVIRAN STAN KAJ KOMERCIJALNA BANKA

📣EXTRA ponuda samo vo agencija CHANAK📣 Prodažba na KOMPLETNO RENOV...


70.399 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 14:43edinstvena realna ponuda na novi stanovi ,so PREDIMOTEN LIST

>>>edinstvena realna ponuda na novi stanovi vo Tetovo, ekskluzivno...


1.050 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 14:42nov nevselen stan vo zgrada-Novogradba vo strog CENTAR

⚡TOP-PONUDA⚡ 😲TOP namalena CENA😲,od 1.000eur na 925eur za 1m2 ...


925 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 14:42Renoviran stan so 2 spalni vo blok 82

Top ponuda vo agencija CHANAK📣📣 Prodažba na stan-RENOVIRAN ,komple...


57.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 14:42Stan od 72m2 so lift vo dobra sostojba vo blok82

Prodažba na stan , vo dobra sostojba, na dobra lokacija 👈 📏POVR...


55.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 14:42Full opremen stan so 2 spalni kaj Komercijalna banka

☑SUPER ponuda vo agencija CHANAK☑ Prodažba na stan , na edna od pod...


77.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 14:42Novogradba na 1 kat so dve spalni-STROG CENTAR

💯☑SUPER ponuda samo vo agencija CHANAK☑💯 Prodažba na stan NOVOGRAD...


75.600 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
76.999 €
Тетово

Станови

Вчера 14:41Куќа/Kukja

LOKACIjA: Dolno Sedlarce! Kukjata se sostoi od podrum, prizemje i po...


100.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 14:35Se prodava stan 600€/m2

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Przhava Bavca vo Tetovo....


600 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 13:03Se prodavaat stanovi vo izgradba vo strog Centar, Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stanovi vo izgradba so lokacija v...


1.050 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 13:03Se prodava stan na 6ti kat vo centar vo Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija vo centar na Tet...


77.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 13:03Страна 1 од 31

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам