Битола
                   
2171 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

AUDI A4 1.9 TDI **85KW-116KS***NOVO VOZILO!!!!

AUDI A4 1.9 TDI **85KW-116KS***NOVO VOZILO!!! 2005 GODINA -KLIMAT...


6.350 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 10:13Промовирано

Mini countryman 2.0s.dizel 143hp.4x4.avtomatic.2014g.

Mini countryman 2.0s.dizel 143hp.4x4.x.drive avtomatic 2014g.noviot m...


10.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 11:57Промовирано

CITROEN C4 1.6 HDI--66KW--90KS--MODEL 2010--PERFEKTEN!!!!!!

CITROEN C4 1.6 HDI--66KW--90KS--MODEL 2010 --KLIMATRONIK LADI ODLICN...


4.150 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

08 ное 13:58Промовирано

Golf 5 1.9 TDI 105 KS

Se prodava GOLF 5 1.9 TDI, registriran do 2.2023, mozna e i zamena


4.200 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
4.500 €
Битола

Автомобили

Денес 16:43BMW 525i - 125kw benzin/Plin Atest - EXTRA!!!

BMW E39 523i model, registrirana do 15.11.2022, so zelen karton, proi...


2.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 16:36Peugeot 407 2.0hdi

Kolata e vo odlicna sostojba Uvezena od Germanija pred 14 godini 18...


3.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 16:34PEUGEOT 207 CC CABRIOLET BENZISKI MODEL

SE PRODAVA PEUGEOT 207 CC KABRIOLET INFORMACII NA TELEFON VO SEKOE VR...


6.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 16:24Se prodava Vw Golf V 2.0 TDI SPORTLINE

Се продава Голф 5 2.0 ТДИ, произведен ноември 2005 година со 6 спепен...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 16:20MAZDA 6 1.8 120HP BENZIN/PLIN HITNO

MAZDA 6 1.8 120HP MOTOR NA LANCE , VOZILOTO NE E UVEZENO , VTOR GAZDA...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.100 €
Битола

Автомобили

Денес 16:15Volvo s80

SE prodava 2.5d registrirano do fevruari 2023, mozna e zamena za tere...


2.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 16:02OPEL S-D CORSA

1.2 Benzin Full oprema Ne uvezuvano vozilo - kupeno vo MK Registr...


4.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:52BMW X1 sDrive18D 2.0D 150HP Avtomatic Во ПЕРФЕКТНА СОСТОЈБА

ОПРЕМА: ABS AirBag ESP Multimedia System Припрема за Телефон Централ...


14.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:42OPEL INSIGNIJA 2.0 dizel 2009god

Ispravna vo super sostojba uvezena od Austrija so vozenje donesena


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:39FORD FIESTA 1.4 DIESEL 2006 GODINA

Kolata e sega donesena od holandija i registrirana e pred 10 dena ...


3.150 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:16Delovi za astra g

Motor menjac prodadeni, drugo se ima Kolata e so abs i zaden trap so...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:15Mazda 3

Se prodava mazda 3 1.4 benzin motor so lance Kolata e redovno servis...


3.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:08MERCEDES BENZ C200 SO ATESTIRAN PLIN NOV*

,,KOMPRESOR 200 -120Kw.na lance. PLINSKI SISTEM SO DIZNI,,Ekonomik" ...


3.200 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.700 €
Битола

Автомобили

Денес 15:02LAND ROVER DISCOVERY III -2.7HSE 4X4

*PRVA BOJA,2008g.-190ks.Euro5 *FULL OPREMA -7 SEDISTA FABRICKI VEBA...


11.500 €
или предлог цена
- 19 % Попуст
14.200 €
Битола

Автомобили

Денес 14:47СЕ ПРОДАВА FORD FIESTA

2009 година 1,6tdci 66kw


4.750 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:46Land Rover Discovery 2.7TDV6 Autobiography sport

Originalni Km,motor menjac jastuci top.


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
12.000 €
Битола

Автомобили

Денес 14:36Golf 7 4 MOTION

Se prodava golf 7 1.6TDI 105ks 4 Motion registrirana cela god 4 nov...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:34FORD EcoSPORT TITANIUM PERFEKCIJA UVOZ SVAJCARIJA

- FORD ECOSPORT 1.O SCTI - VRVNO SOCUVAN - NIVO NA OPREMA TITANIUM �...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
12.500 €
Битола

Автомобили

Денес 14:32Форд Мондео 1.6 ТНГ

Рег.до 31.10.2023 со зелен картон Атестиран плин-дизна систем со окру...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:18SKODA FABIA 1.2TSI 63KW2015/2014 NOV UVOZ SVAJCARIJA

- SKODA FABIA 1.2TSI GOLF 7 MOTOR SO REBRAST KAIS, 4 CILINDRI 63kw (...


6.499 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:16WV GOLF VI 2.O TDI GTD PERFEKCIJA

WV GOLF 2.O TDI GTD UVOZ, PRVA REG. VO EU 2012G.VRVNA SOSTOJBA - TO...


9.699 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:16TOYOTA RAV4 4WD REDIZAJN 2.O VVTI150KS NOVO OD MAKEDONIJA

-TOYOTA RAV 4 2.OVVTI 4X4 SO ATS PLIN - NE E UVEZEN, KUPEN NOV VO MA...


6.999 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:16HYUNDAI GALLOPER-PAJERO 4x4 2.5 TD, KLIMA

HYUNADAI GALLOPER = I GENERACIJA PAJERO 2.5 TD - KUPEN NOV VO MAKEDO...


6.999 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:16Toyota Sienna XLE 3.5 l V6

Се продава Toyota Sienna увезена од Америка, регистрирана до 08/2023 ...


34.600 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:14SUZUKI XL7 2.7 V6, 4x4

SUZUKI XL7 2.7 benzin, 135 kw, 4x4, AVTOMATSKI MENUVAC


6.600 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:14Се продава Alfa Romeo 147 Q2

Се продава Alfa Romeo 147 1.9 JTDM Q2, chip+ remap Возилото е со нај...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:07VW CADDY 1.6TDI 2016GOD

SE PRODAVA VW CADDY PATNICKO 1.6TDI 2016GODINA SERVISIRANO REGISTRIRA...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:40MERCEDES A KLASA 170 CDI DIESEL REDIZAJN PERFEKNA SOSTOJBA

Se prodava Mercedes A klasa 170 CDI DIESEL regi striran cela god ehst...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:38Opel insignija

Top sostojba


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
8.600 €
Битола

Автомобили

Денес 13:17TUKSON

0dlicna sostojba


77.777 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:16SEAT ALTEA

Top sostojba


4.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:16X 3

Odlicen


1.111 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:16FORD FIESTA 1.25 60ks REGISTRIRANA, SERVISIRANA, 2010 godina

FORD FIESTA 1.25 60ks EURO 5 vo odlicna sostojba proba i proverka po ...


4.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:10Peugeot 307 benzin/plin 2006 god

Peugeot redizajn 307 so atestiran plinski ured 1.4 65kw odlichno za p...


2.800 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
3.200 €
Битола

Автомобили

Денес 13:00Odlicen Golf 6 Variant 1.6tdi 2011 god

Odlicen Golf 6 Variant God 2011 Najekonomichen1.6tdi 105 HP Parki...


6.300 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
6.800 €
Битола

Автомобили

Денес 13:00AVTOMOBILOT SE PRODAVA [Spark,,Polo,Corsa, Golf,Fiat}

- P R O D A D E N O OOOOOOOO........


1.700 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
1.900 €
Битола

Автомобили

Денес 13:00SKODA ROOMSTER ( PRAKTIK ) 1.2TDI 2012 TOVARNO

Voziloto e vo odlicna sostojba Redovno servisirano Registrirano na MK...


4.400 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:00VW CADDY 1.9TDI 2007 TOVARNO

Voziloto e vo odlicna sostojba Klima ispravna Elek.prozori Elek.retro...


5.600 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:00BMW 318d Facelift 2009 Godina EURO 5 DPF Top Sostojba

Top sostojba! BMW 318d Redizajn EURO 5 so DPF, 2010/2009 godina. TO...


7.999 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:58Страна 1 од 55

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам