Охрид
Подкатегорија:
                   
74 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Dekorativni sadnici

Prodavam dekorativna treva pampas Prakam i po kargo za podetalni...


400 МКД
или предлог цена
Вчера 15:51DEKORATİVNİ SADNİCİ (İNDİSKİ JORGOVAN)

Prodavam ukrasni drvca lagestroemia indica .izdrzlivi na niski tempe...


400 МКД
или предлог цена
Вчера 15:51Cevki za navodnuvanje

C Cevkite se ispravni Tel:075-555-965


1 €
или предлог цена
26 ное 17:17Сушалка за алишта

Се продава сушалка за алишта


100 €
или предлог цена
26 ное 09:00Се продаваат палми

Се продаваат палми со големина околу 20-25cm ( прикажани на фотографи...


200 МКД
или предлог цена
24 ное 19:30Sadnici lovor

Se prodavaat sadnici lovor Barajte me ne ovoj broj: 076 795 277 lila


500 МКД
или предлог цена
22 ное 09:57Se Prodava Traktor

Se prodava mini traktorce vo odlicna sostojba, traktorceto ima od poz...


1 €
или предлог цена
22 ное 09:29Iskra машина за косење

3 месеци користена машина за косење на трева Iskra


7.500 МКД
или предлог цена
20 ное 13:00indiski jorgovan

prodavam dekorativni sadnici lagerstroemia indica indiski jorgovan...


400 МКД
или предлог цена
17 ное 18:59Гарнитури за седење

Се продаваат гарнитури за седење некористени повеќе инфо на 070 800 7...


18.000 МКД
или предлог цена
17 ное 07:46ALUMINSKI I KOVANI OGRADI TENDI TROSEDI DVOSEDI "SASKO-GIS'

STAKLENI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI PAMPLEKS I KALENO STAKLO TENDA KAP...


35 €
или предлог цена
17 ное 06:58Lulaska trosed

Lulaskata e nova kupena 2020god 22500den od nama.mk stranicata Se ...


10.000 МКД
или предлог цена
15 ное 18:30sadnici bambus bambusi

prodavam sadnici bambusi so dekorativni saksii burinja 2 sadnici na...


По Договор
или предлог цена
14 ное 12:32Kosenje,cistenje,odrzuvanje/Косење,чистење,одржување

-Косиме трева и грмушки -Косење со тример и уредување запуштени трев...


По Договор
или предлог цена
11 ное 21:12Tester za pocva 3 vo 1

🏡 Тестер на почва 3 во 1. Мерење на влажност, светлина и pH вредност...


550 МКД
или предлог цена
10 ное 10:23dekorativni sadnici indiski jorgovan

Prodavam dekorativni sadnici indiski jorgovan latinsko ime lagestroe...


400 МКД
или предлог цена
09 ное 11:05Pampas

Prodavam sadnici pampas za dekoracija na dvorovi gradini . Period na ...


По Договор
или предлог цена
08 ное 16:53Садници од лешник

Продавам садници од лешник сорта Ночионе. инфо 078412132


1 МКД
или предлог цена
06 ное 15:21Gajbi za jabolka resenski

Prodavam gajbi za jabolka 25 kilski stari edna godina


1 €
или предлог цена
29 окт 07:22Se prodavaat palmi

Prodazba na palmi so razna golemina prizvedeni od nase ohridsko sem...


700 МКД
или предлог цена
27 окт 12:36Мотор за врата лизгачка до 500 кг.

Продавам нов мотор со два далечински управувачи ,сензори на движење,...


300 €
или предлог цена
24 окт 20:01Продавам обработен природен камен

Вкупно за продажба има 18м3, односно 180 метри должни обработен приро...


30 €
или предлог цена
09 окт 11:34Kosenje treva/косење трева

Косење и одржување/ kosenje i odrzuvanje


3 МКД
или предлог цена
08 окт 23:5540 Lezalki

Lezalki za naplaza 15 novi i 25 polovni, komplet 60,000denari fixno. ...


1.000 €
или предлог цена
03 окт 04:38Masi i stolici za nadvor

Inventar za kafic 17 masi 60x60 78 stolici Se prodavaat samo kom...


1.000 €
или предлог цена
03 окт 04:38Pumpa za tecnost za na burmasina strafilica shtrafilica

Univerzalana pumpa za tecnost koja koristi pogon od strafilica burmas...


10 €
или предлог цена
30 сеп 15:32Nerium oleander

Prodavan cvekinja neriom oleander leandri ima razni boi edinacen i ...


По Договор
или предлог цена
28 сеп 18:09Ukrasni trevki festuca glauca red baron

Prodavam dekorativni trevki festuca glauca i red baron povekegodi...


По Договор
или предлог цена
28 сеп 18:09Germanska kosacka

Kosackata e vo ekstra sostojba donesena od germanija mnogu malku kori...


155 €
или предлог цена
28 сеп 07:20Gradinarsko Crevo - 15 m, 30 m

🆕 Ново 💦 Поедноставете го вашето градинарство со висококвалитетн...


999 МКД
или предлог цена
17 сеп 13:01Se prodavaat dekorativni golemi Kaktusi

Prodavam dekorativni golemi kaktusi edniot e so visina od preku 2,5me...


1 €
или предлог цена
16 сеп 17:54Prodavam kaktus za dvor otporen na mraz

Se prodava kaktus za vo dvor od sortata Cylindropuntia echinocarpa ot...


500 МКД
или предлог цена
16 сеп 17:54Prodavam Dekorativni Agavi(Americana)

Prodavam dekorativni Agavi Americana so zeleno zolta boja i samo zele...


500 МКД
или предлог цена
16 сеп 17:54Kesa za rasad, кеса за расад

Kesinja za rasad, кеса за расад димензии: 9.5*26 цм, затворено ...


2 МКД
или предлог цена
14 сеп 10:21Палми (palmi)

Се продаваат палми, цена по договор.


По Договор
или предлог цена
10 сеп 17:17ZARDINJERI OD DRVO

IZRABOTKA PO PORACKA SEKAVI DIMENZI ZARDINJERI,MASI,KLUPI..


1 €
или предлог цена
28 авг 20:50KUKER OD PRVITE MODELI USTE 3 PARCINA

SE PRODAVAAT KUKER OD PRVITE MODELI USTE 3 PARCINA


25 €
или предлог цена
26 авг 17:45Zimootporna Agava neomexicana

Se prodava Agava (neo mexicana)za dvor mnogu dekorativna otporna na m...


500 МКД
или предлог цена
19 авг 11:36БАЗЕН

BESTWAY - 56714


38.990 МКД
или предлог цена
09 авг 13:23Kosilka (kosilki) kosacka (kosacki) za treva na benzin

Se prodavaat dve kosacki za treva na benzin cetvorotaktni(cist benzi...


150 €
или предлог цена
16 јул 12:00Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам