Подкатегорија:
                   
58 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MASEY FERGUSON 250

Se prodava Masey Ferguson 250 vo ispravna sostojba bez mana. Cena 500...


5.000 €
или предлог цена
Денес 06:39Traktor Same 60 ks 4x4

Same 60 ks 4x4 hidraulicen volan #трактор #same #Traktor #traktor #Sa...


7.200 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
8.000 €
27 сеп 19:46Fiat 80-90

Se prodava Fiat 80-90 vo odlicna sostojba 80ks ima dokumenti registra...


По Договор
или предлог цена
27 сеп 17:54Kombajn

Novi gumu kaisi lanci laga sita motor I menjac odlicni ,moze zamena z...


1 €
или предлог цена
24 сеп 17:58Atomizer 1000l

Се продава атомизер со грчко потекло. Атомизерот нема никаква маана ,...


1 €
или предлог цена
16 сеп 22:19Husqvarna

Husqvarna match 30 zaba Lanec 30 zaba Neupotrebuvani


4.000 МКД
или предлог цена
16 сеп 14:16MERITANO freza

Se prodava freza MERITANO 125cm sirina so 24 novi nozevi Za podetal...


1 €
или предлог цена
12 сеп 20:33ford 3000

ford 3000 078700835 moze zamena za kola


2.999 €
или предлог цена
29 авг 11:04Fiat 450 4x4

Gumi so bandasi dupli 9.5x32 za bandasi 12.4 -28


299 €
или предлог цена
12 авг 12:08Сe продава Same Corsaro 70

Се продава трактор Same Corsaro 70 со корпа и летна кабина увезен од ...


1 €
или предлог цена
05 авг 09:32Се продава Fiat 780

Се продава Fiat 780 dt тракорот е донесен од германија пред неколку м...


1 €
или предлог цена
05 авг 09:32Se prodavam SAME-Minitaauro 50 DT

Se prodavam SAME-Minitaauro 50 DT VO ODLICNA SOSTOJBA SO KORPA I VITL...


1 €
или предлог цена
27 јул 17:31Prodavam plug za 507

Prodavam plug za 507 broj za kontakt 076607574


1 €
или предлог цена
22 јул 02:03Kabina za traktor

Kabina za traktor . Cena 7000 denari


7.000 €
или предлог цена
06 јул 13:09Ford 3000

Traktorot 47 konji I e vo odlicna sostojba bez nikakvi vlozuvanja.. C...


2.700 €
или предлог цена
30 мај 21:09Traktorski gumi

Se prodavaat traktorski gumi vo dobra sostojba se 9.5-20 komplet so s...


350 €
или предлог цена
19 мај 08:18KOSACKA IMT DIZEL.

Imt kosacka Dizel nogu malku koristena. Mob za kontakt. 076/872-087


1.200 €
или предлог цена
09 мај 20:27Ford 3000

Se prodava Ford 3000 vo odlicna sostojba pali vozi.


2.900 €
или предлог цена
28 мар 20:44Poteglici za IMT i Fiat

.


По Договор
или предлог цена
22 фев 08:38Sapa za drva nova ne koristena

11


11 МКД
или предлог цена
23 дек 19:16Кука за трактор со разбој

Продавам нова кука за трактор со разбој. Цена по договор


1 €
или предлог цена
12 ное 22:24IMT 509

ИМТ 509 - приколка - плуг - тегови - фреза - ралце (го нема н...


1.700 €
или предлог цена
01 ное 13:00Gumi 13.6 R 28

Polovni gumi 100€ za parce 2 gumi


200 €
или предлог цена
17 окт 15:37baliracka claas

se prodava baliracka claas markant 50 vo extra sostojba.moze zamena z...


1.700 €
или предлог цена
27 јул 12:39Traktor David Braun990

se prodava traktor David Braun990 poln diesel 75 konja so dokumenti.....


1.650 €
или предлог цена
29 мај 21:58Zemjodelska mehanizacija

Se provava trinca 1.80m so dva klipa italijanska, freza meritano 2.20...


123 €
или предлог цена
05 мај 11:30Landini 95кс.Nov uvez Italia

Traktorite sa nov uvez ot Italia,TOP!!TOP!! Sostojba(KATO NOV!!!!) l...


6.200 €
или предлог цена
16 мар 21:05Prikolka za drva.

Prikolka za drva so vazdusni kocnici.


899 €
или предлог цена
14 мар 12:36traktor FORD 3000

ODLICNA SOSTOJBA TEL 075229525


3.000 €
или предлог цена
04 јан 21:27Se prodava traktor

Se prodava celosno ispraven i so dokumeti zvonete na 075 648 991


1.850 €
или предлог цена
13 дек 23:42Goldon

Goldon ispraven informacii na tel 075648991


650 €
или предлог цена
13 дек 23:41Traktor

.


По Договор
или предлог цена
15 окт 21:06Prikolica

Vladimir 075 943 032


42.000 €
или предлог цена
07 окт 17:25toma vinkovic 419

se sto vi treba za toma vinkovic imam i cel toma vinkovic 523 moze i ...


1 €
или предлог цена
21 сеп 20:56509 motor

prodavam 2motora od 509 eden za kultivator eden industriski toj za ku...


1 €
или предлог цена
31 авг 23:20Fiat 500 DT SPECIAL

Broj za info : Antonio: 076 241 092


6.500 €
или предлог цена
01 јул 11:20Се продава трактор DF 404

Тракторот има кабина. Година на производство: 2012 Цена по догово...


По Договор
или предлог цена
16 мај 14:48Plug Obratac

Se prodava plug na racno obrakjanje vo ispravna sostojba


350 €
или предлог цена
16 апр 13:41Traktori

se prodavaat dva traktori Landini 7500 vo ispravna sostojba so gole...


1 €
или предлог цена
16 дек 19:45дрљачи

Се продаваат дрљачи скоро нови, многу малку користени. Цена по дого...


1 €
или предлог цена
25 ное 11:46Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам