1192 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava BMW F30 M Sport F1

BMW F30 320d M Sport Realni 184000 kilometri, proverka kade sakate ...


19.700 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
20.000 €
Вчера 11:08Промовирано

Seat Ibiza 1.4 TDI 80ks 2008

•Seat ibiza 1.4 TDI 80ks 2008• •Ekstra socuvana, zatemneti stakla so ...


3.850 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.900 €
21 ное 23:15Промовирано

Opel Antara 2.0 4x4

Se prodava Opel Antara 2.0... 4x4 ..2008 godina, ne uvezuvana,so real...


По Договор
или предлог цена
Денес 17:47Hyundai Getz 1.5 crdi

Prodavam Hyundai Getz 1.5 CRDI 90ks ...2008 godina ..Top kolice odlic...


2.700 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.750 €
Денес 17:47Hyundai Trajet 2.0

Se prodava Hyundai Trajet 2.0 crdi..... 2002 godina Top sostojba .......


По Договор
или предлог цена
Денес 17:47Renault Megane 1.5 dci 110 ks *NAVI, LED* 2010 godina

Napraven golem servis, smenet rebrast kais, vodna pumpa, zategaci, kl...


По Договор
или предлог цена
Денес 17:41Prodavam seat altea xl neuvezuvana.

Seat altea xl 1.6TDI, 77kw/105ks, neuvezuvana kupena od prv sopstv...


6.990 €
или предлог цена
Денес 17:34Opel Corsa 1.7 DTI 2001 Reg 11.2023 Odlicna

Opel Corsa 1.7 DTI bez gram sminka Vo nasa sopstvenost 7 godini R...


2.250 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
2.550 €
Денес 17:21Daihatsu Terios 1.3 2006 Fabricki Plin 4x4 Reg 12.2023 Odlic

Daihatsu Terios 1.3 2006 godina bez gram sminka Fabricki Plin Reg...


6.400 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
7.200 €
Денес 17:21Peugeot 107 1.0 2006 132 000 km Reg Fabricka Sostojba

Peugeot 107 1.0 Benzin 50 kw 2006 Perfektna sostojba vo sekoj pogled...


3.450 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
3.800 €
Денес 17:21Citroen c4 picasso 1.6 hdi

Se prodava c4 picasso, kolata e vozena za familiarni potrebi, redovno...


4.500 €
или предлог цена
Денес 17:14OPEL CORSA D 1.3 MILTIDJET 2011

Prodavam opel corsa Registrirana do 12.05.2023 Zelen karton 55 k...


4.500 €
или предлог цена
Денес 17:08Mercedes C220 moze zamena

MERCEDES C220 CDI AVANTGARDE 125kw 170KS 2008 / 2007god. *golema na...


1 €
или предлог цена
- 88 % Попуст
8 €
Денес 16:29Mercedes Benz C 220 Avantgarde 170HP W204

MERCEDES C220 CDI AVANTGARDE 125kw 170KS 2008 / 2007god. *Maksimal...


1 €
или предлог цена
- 88 % Попуст
8 €
Денес 16:29AUDI A5 2.7TDI QUATTRO 2008

AUDI A5 COUPE 2.7TDI 190ks QUATTRO 8g MULTI TRONIC SO F1 BRZINI RE...


11.000 €
или предлог цена
Денес 16:25SKODA ROOMSTER 1.4TDI 2007 FULL OPREMA

SKODA ROOMSTER 1.4TDI 2007 FULL OPREMA PANORAMA KLIMATRONIK ELEKTR...


4.100 €
или предлог цена
Денес 16:25Prodavam porshe panamera 3.0d 2013 god

Prodavam porshe panamera 3.0 d 2013 god servisirana novi gumi kako ...


45.000 €
или предлог цена
Денес 16:25SEAT EXEO 2.0TDI 2009

SEAT EXEO 2.0 TDI 2009 2009godina EURO 5 XENON/BIXENON GREACI...


6.350 €
или предлог цена
Денес 16:24CHEVROLET CAPTIVA 2.0D 2010

Опрема со која располага возилото: -АБС -АСР -СЕРВО -ЕЛ. СТАКЛА ...


6.200 €
или предлог цена
Денес 16:24BMW 640D 2013 GRAN COUPE LUXURY

BMW 640D 2013 GRAN COUPE LUXURY REG DO 10 MESEC 2023 20INC FELNI SO...


1 €
или предлог цена
Денес 16:23Twingo 1.2 - 2007 - klima

Se prodava Twingo proizvedeno 2007 godina, so 151000 kilometri, 1.2 b...


2.900 €
или предлог цена
Денес 16:02Se prodava pezo 206 1.9d 2002 god

Se prodava pezo 206 1.9dizel 2002godina Registrirano cela godina do...


1.550 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
1.700 €
Денес 15:15FORD FIESTA 1.4TDCI FACELIFT 2008g.12m.

FORD FIESTA 1.4TDCI FACELIFT (REDIZAJN) 👉PERFEKTNA SOSTOJBA SO DVA...


3.099 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.199 €
Денес 14:16VW GOLF 5+ MN.ZACUVAN 2007GOD. 1.9 TDI PERFEKTEN

VW GOLF 5 PLUS 1.9 TDI 2007god. NAJDOBRIOT I NAJEKONOMICEN MOTOR 1.9...


4.899 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.999 €
Денес 14:16Mercedes C200 cdi blueeffiency 2010

Se prodava Mercedes C200 cdi blueEFfiency Registriran so zelen katon...


1.234 €
или предлог цена
Денес 13:45POLO 1.4 TDI REG CELA god SERVISIRANA ODLICNA SOSTOJBA

Poloto e vo odlicna sostojba so ful oprema i istata e vo funkcija ima...


3.500 €
или предлог цена
Денес 13:31  НОВ ОГЛАС

MERCEDES E 350 FULL FULL OPREMA

KOLATA OD OPREMA POSEDUVA: -LADENJE I GREENJE NA PREDNI I ZADNI SEDI...


15.500 €
или предлог цена
Денес 13:21IBIZA 14 TDI**TEMPOMAT BORD**REG CELA god SERVISIRANA

Ibizata e vo odlicna sostojba so ful oprema i istata e vo funkcija im...


4.600 €
или предлог цена
Денес 13:10  НОВ ОГЛАС

FIAT STILO 1.9 MULTIJET 2006g Reg do 11.2023

Fiat Stilo 1.9 multijet 120ks 2006god. Reg do 11.2023g. 2 KLUCA. CENT...


3.250 €
или предлог цена
Денес 13:02Citroen C1 2013god 1.0 Registracija do 05.2023. Cena 3850e

Citroen C1 2013god 1.0 BENZIN 68ks EURO 6. Reg do 05.2023g + ZK. Napr...


3.850 €
или предлог цена
Денес 13:02VW Polo 1.4- 2008- benzin- plin

VW Polo 1,4 benzin / plin ( fabricki), 2008 godina registrirano do 08...


3.650 €
или предлог цена
Денес 13:00KIA SORENTO 2.5 CRDI 4X4 2008 G.UVOZ OD SVAJCARIJA

KIA SORENTO 2.5 CRDI 4X4 2008.GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PL...


5.500 €
или предлог цена
Денес 13:00Opel Insignia 2.0 CDTI 160ks Automatic

Се продава Opel Insignia 2.0 160 коњски сили со автоматски менувач. ...


7.600 €
или предлог цена
Денес 13:00Ford Mondeo Gia 2.2 155 ks

Ford Mondeo Gia 2006 2.2 155ks uvezeno od germanija pred 3 god dobro...


3.300 €
или предлог цена
Денес 13:00Mercedes c220 cdi W203 coupe 2001 godina

Mercedes c220 cdi W203 coupe 2001 godina registriran do oktomvri 2023...


3.199 €
или предлог цена
Денес 13:00VOLVO XC60 2.4D5 2013god. AWD

Se prodava Volvo XC60, 2.4 AWD dizel, kompletno servisiran nov akumul...


16.500 €
или предлог цена
Денес 13:00Citroen c3 pluriel cabrio automatik

Citroen c3 pluriel cabrio 1.6 automatik benzin plin, 160000km, regist...


3.350 €
или предлог цена
Денес 12:50SEAT IBIZA 1.9 TDI 105KS!!! KLIMATRONIK!!! TEMPOMAT UVOZ GER

NAJDOBRIOT MOTOR NA VW 1.9 TDI 105KS MN EKONOMICEN I MN EFTIN ZA ODRZ...


5.400 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
5.700 €
Денес 12:29SUZUKI SWIFT 1.3 DIZEL MN EKONOMICEN 4L NA 100KM UVOZ GERM!!

NE VOZENA TUKA PO VIE PATISTA MN ZDRAVA BEZ MENUVANI STAKLA BEZ FARBA...


3.800 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.000 €
Денес 12:29DAEWO MATIZ ODLICEN

MATIZ BENZIN PLIN SO ATS RABOTI I NA BENZIN I NA PLIN REGOSTRIRAN SO ...


1.050 €
или предлог цена
Денес 12:26Land Rover Freelander 2 HSE TD4

Land Rover Freelander 2 HSE TD4 2007g so pom 223.000km vo odl sostojba


8.900 €
или предлог цена
Денес 11:41  НОВ ОГЛАС

ALFA ROMEO 159 1.9JTD 120HP 8V REGISTRIRANA TOP SOSTOJBA

Alfa romeo 159 1.9JTDm 8V 120hp 88kw 2005 godina uvezena 2015 godina ...


4.250 €
или предлог цена
Денес 11:12Страна 1 од 30

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам