Тетово
                           
1210 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Place nder Fabriken 'Teteks",Tetove

Shitet pllac nder Fabriken 'Teteks",Tetove,siperfaqe 2418 m2,mundet...


95 €
или предлог цена
30 апр 12:23Промовирано

Куќа/Kukja

LOKACIjA: Dolno Sedlarce! Kukjata se sostoi od podrum, prizemje i po...


115.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 17:44Gradežna parcela vo Dzepčište pokraj reg.pat Tetovo-Jažince

👀Interesna ponuda vo agencija CHANAK 👀 Prodažba na parcela pokra...


65 €
или предлог цена
Вчера 13:00Se iznajmuva dukjan vo centar na 200 metri od plostad

Se iznajmuva deloven prostor- dukjan na samo 200 metri od plostadot v...


1 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

Вчера 10:14Stan Kaj Tekstilno uciliste

Renoviran dvosoben Stan II SPRAT NOVI pvc prozori Izolacija na sid...


1 €
или предлог цена
Тетово

Станови

25 јун 22:45Duplex stan-Strog centar

Se prodava Novoizgraden Stan duplex, po najsovremeni standardi, izgra...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Станови

25 јун 15:20Shitet Parcela 800 m² lagja Van Vardarska Tetovë

Shitet Parcela 800m² në lagjen Van Vardarska Tetovë Parcela është e p...


1 €
или предлог цена
25 јун 13:04Se prodava kuka vo Tetovo

Се продава индивидуална куќа во центарот на Тетово (во близина на Пун...


1 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

25 јун 11:30Shitet Banes 78 m Kati i 1.Rr ilindenit

Banesa eshte renovuar koplet:Ka 2 dhoma gjumi,2 Ballkona,kuzhine me s...


67.100 €
или предлог цена
Тетово

Станови

25 јун 10:40ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ДУЌАН АМСМ LOKAL AFARIST AMSM TETOVO

СЕ ИЗДАВА ПОД КИРИЈА ДУЌАН КАРШИ АМСМ ВО ТЕТОВО JEPET ME QERA LOKA...


400 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

25 јун 08:45Se prodava podrum od 5m2

Se prodava podrum od 5m2 vo centar na Tetovo vo zgradata na NB-Komapn...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Гаражи

24 јун 16:42Baraka

Se prodava dobro izolirana baraka 2.50.350


1.500 €
или предлог цена
24 јун 16:02Se prodava kukja na ul. Goce Delčev vo Tetovo

🏘️Se prodava kukja na ul. Goce Delčev vo Tetovo.⁣ ⁣ Kukjata go ima...


155.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

24 јун 13:43Stan od 64m2 vo Tetovo

Se prodava stan od 64m2 vo Tetovo. Stanot raspolaga so slednite pr...


41.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

24 јун 13:43Se prodava stan 110m2 na Ilindenska vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Ilindenska vo Tetovo. _...


105.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

24 јун 11:44Jepet banes me Qirra

Jeper banes me qirra Kati i pare 60 m2. Se izdava stan karsi spo...


1 €
или предлог цена
Тетово

Станови

23 јун 23:29Lokal vo centar Tetovo

Se prodava ili izdava.Sloboden od 01.04 2022.Se naogja nasproti OU Li...


1 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

23 јун 22:15Banese me qira / stan so kirija

Banesa jepet me qera ‘’VETEM ME DEPOZITE ME VLERE 500E + 230 qeraja’’...


230 €
или предлог цена
Тетово

Станови

23 јун 14:53Stan od 124m2 vo Tetovo

Se izdava stan od 124m2 vo Tetovo. Stanot go ima sledniot raspored...


350 €
или предлог цена
Тетово

Станови

23 јун 11:55Se izdava stan vo Tetovo vo blizina na pazarot

Se izdava stan vo Tetovo vo blizina na pazarot. Se naoǵa na 3ti k...


250 €
или предлог цена
Тетово

Станови

23 јун 11:47FULL OPREMEN NOV stan so 1 spalna kaj opstinata vo Tetovo

📢📢📢ODLIČNA PONUDA samo vo agencija CHANAK Se prodava stan na 4 k...


53.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

22 јун 13:00Komplet opremen stan so 2 spalni kaj Sudot vo Tetovo

Fenomenalna ponuda vo agencija CHANAK📣📣Prodažba na stan-novogradba ...


74.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

22 јун 13:00Se izdava lokal vo strog centar

Se izdava prazen lokal vo Strog centar od 28m2 vo blizina na Sendvica...


150 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

22 јун 11:21Se izdava stan od 38m2

Se izdava prazen stan vo Strog centar od 38m2 vo novogradba na 4 kat ...


130 €
или предлог цена
Тетово

Станови

22 јун 11:18Stan duplex

Se prodava Novoizgraden Stan duplex, po najsovremeni standardi, izgra...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Станови

21 јун 23:24Se prodava stan od 122m2 vo Ilindenska, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Ilindenska vo Tetovo. _...


980 €
или предлог цена
Тетово

Станови

21 јун 15:49Stan od 90m2 vo Tetovo

Se prodava stan od 90m2 vo Tetovo. Stanot raspolaga so slednite pr...


90.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

21 јун 15:26se prodava kuca vo centarot na Tetovo

se prodava kuca nasproti klinickiot centar (bolnica) vo Tetovo so dvo...


1 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

21 јун 14:29PLACE PER SHTEPI, nder kazermen e qytetit

Parcelat qe jan me ngjyre jane ne shitje. (1, 3 dhe 4.) Lokacioni: ...


1 €
или предлог цена
21 јун 14:08Shitet shtépi me lokal afér spitalit shéndeti

Shitet shtépi afér spitalit shéndeti né Tetové Parcela 193 m2 né fl...


1 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

21 јун 12:39Se prodava stan 130m2

Se prodava stan 130m2 Privat parking Info: 071298927 071298927 ...


120.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

20 јун 23:01SE PRODAVA KOMPLETNO RENOVIRAN STAN

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija na bul. Blagoja ...


65.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

20 јун 19:49Se prodavaat stanovi vo izgradba vo Centar, Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stanovi vo izgradba so lokacija v...


1.150 €
или предлог цена
Тетово

Станови

20 јун 18:36NEDOVRSENA KUCA vo Najmirniot del na Tetovo !!!

Kucata ne e dovrsena izgradeno e samo prizemje i e so kvadratura od 1...


120.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

20 јун 12:27PRODAVAM KUCA VO NASELBA DEREBOJ 500m od Centar

Se prodava kuka vo naselba Dereboj kaj Novata Džamija (pozadi EVN) - ...


120.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

20 јун 00:48KUKA VO TETOVO NAS. PEVCINA

Prodavam kuka vo naselba pevcina na ul. goce delcev 206-a.Kukata e so...


1 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

19 јун 23:03se prodava niva pozadi avtocem

Za podetalni informacii javetese na 078359499


100 €
или предлог цена
19 јун 20:29Се издава стан

Се издава двособен стан целосно опремен и оспособен за вселување ведн...


200 €
или предлог цена
Тетово

Станови

18 јун 21:27Se izdava nov stan vo Tetovo 64m2

Se izdava/prodava trosoben stan vo centarot na Tetovo, stanot se sost...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Станови

18 јун 19:56Se prodava stan duplex

se prodava stan duplex na 5 sprat. stanot e 59m2 na imoten list +20m...


51.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

18 јун 17:21Prodavam stan

Se prodava stan vo strogiot centar na Tetovo,potocno karsi posta.Stan...


1.200 €
или предлог цена
Тетово

Станови

18 јун 16:59Страна 1 од 31

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам