Кисела Вода
                   
1541 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Термо Печка 6kw

Се продава ТЕРМО ПЕЧКА во одлична состојба и со исправни тркалца.


6.000 МКД
или предлог цена
23 ное 23:35Промовирано

IZRABOTKA NA MASI KLUPI GARNITURI

Izrabotka na masi klupi garnituri so vrven kvalitet 070_552_109


9 МКД
или предлог цена
Денес 17:37IZRABOTKA NA SPALNI I DECKI KREVETI

IZRABOTKA NA METALNI KREVETO SPALNI SO VRVEN KVALITET. IZRABOT...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

Денес 17:37PRODAVAM VISOKA BARSKA MASA KONJOPOI

PRODAVAM NOVI KONJOPOI 070. 552. 109 ZLATKO


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Денес 17:37Se prodava tepison

Se prodava tepison kupen po greska 4 na 4 078522720


4.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

Денес 15:37Dekorativen Japonski zid

Продаваме и вградуваме декоративен Јапонски малтер со исклучителна ес...


9 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градежни материјали

Денес 15:34Котел/печка на пелети (Kotel/pecka na peleti) 25kW

Се продава скоро нов, се уште под гаранција котел на пелети Lydia од ...


76.000 МКД
или предлог цена
Денес 15:18Trupec od orev

1metar dolzina 30cm sirina


40 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
50 €
Кисела Вода / Скопје

Градежни материјали

Денес 15:14Sanitarija, djakuzi, tus kabini paravani ogradi po merka

10 godisno rabotno iskustvo so proizvodatvo prodazba i montaza na tus...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

Денес 14:47Теписи

Се продаваат теписи со следниве димензии 167*233, 1000 денари, 160*22...


1.800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

Денес 14:11Kujna

Se prodava kujna poedinecni elementi,malku koristena,dosta zacuvana.S...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

Денес 14:10ALARM WIFI

EXTRA CENA od 5000 ZASTITE SE NA VREME WIFI alarm za stan .kuka...


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:56Вршиме : Копање Темели, Скршење цидови, Средување дворови.

Вршиме : Копање Темели, Скршење цидови, Средување дворови, Истовар-Ут...


5 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Останато

Денес 13:223D ПАНЕЛНИ ОГРАДИ

⚡🔥 3Д ПАНЕЛНИТЕ ОГРАДИ се издржливо и елегантно решение за вашиот до...


13 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Огради

Денес 13:22Serpa i Tava rosvaj

serpa so kapak rosvaj odlicna 40 cm visina 18 cm Bratstvo Ohrid


120 €
или предлог цена
Денес 13:15Аголна гарнитура

Аголна гарнитура. Користена, но во одлична состојба! За цената може ...


6.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
9.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Денес 12:50Se bara majstor za krov na zgrada

Se bara majstor za sanacija za del na krov od zgrada po moznost za ra...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градежни материјали

Денес 12:42BOJLER 200L KOMBINIRAN ZA SOLAR I PARNO

Bojlerot e mnogu malku koristen Marka e SUNSYSTEM bugarski Se proda...


300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Соларни систeми и Опрема

Денес 12:39PUMPI ZA PARNO I DRUGI DODATOCI

Se prodavaat 4 pumpi za parno i drugi dodatoci Izvadeni od instalac...


350 €
или предлог цена
Денес 12:39Ormar za konduri

Se prodavaat ormari za konduri so dimenzii 115*68*16 so tri vrati od...


3.100 МКД
или предлог цена
- 21 % Попуст
3.900 МКД
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Денес 12:34Нови прекривачи од волна ткаени на разбој

Продавам нови прекривачи рачно изработени на разбој од волна со димен...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 12:29HORTIKULTURNO UREDUVANJE NA DVOROVI

Priprema na teren i seenje treva, kosenje na treva, sisanje i oblikuv...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Денес 12:28IZRABOTKA NA DRVENI ZARDINJERI SAKSII

IZRABOTUVAM DRVENI ZARDINJERI PO SEKAKVA GOLEMINA POJA PO ZELBA 0...


1 €
или предлог цена
Денес 12:27NAJ EFTINI PARKING RAMPI BLOKATORI RAMPA

IZRABOTKA I MONTAZA NA RAMPI NAJ EFTINI 070552109


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

Денес 12:26Тросед со две фотељи

...како нов. Локација: зграда до општина Кисела Вода Ваш транспорт


10 МКД
или предлог цена
- 90 % Попуст
100 МКД
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Денес 12:16  НОВ ОГЛАС

Izrabotuvame PVC i aluminiumski prozori i vrati

Визант Метал ДООЕЛ, фирма со долгогодишно искуство ви нудиме професио...


1 €
или предлог цена
Денес 11:54Tapaciranje Na stolici ekstra ceni

Tapaciranje Na stolici vo matrijal i eko koza so vas ili nas matrijal...


350 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

Денес 11:39PVC I ALUMINSKI ROLETNI

-Pvc roletni so 5 godisna garancija na plastika -Komplet so : lag...


1 €
или предлог цена
Денес 11:01Производство и продажба на термо-фасадни материјали

ЕКОПОР е фабрика за производство на СТИРОПОР кој ги произведува сите...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градежни материјали

Денес 10:48РЕЛАКС тросед и двосед.. Ефтино

Продавам скоро нова Релакс гарнитура тросед и двосед. На троседот се...


26.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Денес 09:41Prekrasen dizajn na zidni lampi! EXTRA CENA

Lampite se ispravni I socuvani I imam 6-7 zidni lampi po cena od 500d...


300 МКД
или предлог цена
Денес 09:08Trosed krevet so lateks na pushtanje EXTRA CENA

Krevetot e recisi Nov na pushtanje so lateks daski I udoben za sedenj...


4.400 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Троседи

Денес 09:07Пелет Пелети Pelet Peleti

-Бесплатна испорака во Кисела Вода и Аеродром за купена минимална кол...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Греење и климатизација / Пелети

Денес 09:01Trosed + 2 fotelji

Trosed 220x90 so klik klak mehanizam 2 fotelji 80x100


5.000 МКД
или предлог цена
- 50 % Попуст
10.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Денес 08:52Komodicka za televizot

Dimenzii 60x42,visina 60. Gornata povrsina rotira.


2.750 МКД
или предлог цена
Денес 07:58  НОВ ОГЛАС

Masa za vo dnevna

Dimenzii 60 na 93,visina 45. Samo stakloto zatemneto e cenata


3.900 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Маси

Денес 07:56  НОВ ОГЛАС

PROIZVODSTVO, MONTAZA I SERVIS NA VENECIJANER ROLETNI

PROIZVODSTVO, MONTAZA I SERVIS NA VENECIJANER,DRVO,VARIOLAJT ROLETNI,...


15 €
или предлог цена
Денес 06:49IZRABOTKA NA KUJNI PO MERKA

Zanaetciska rabotilnica izrabotuva kujni po merka 3d prezentacija na...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Денес 06:44Betonski blokovi kocki 15×15cm

Prodavam betonski kocki 15cm na 15cm Istite se pogodni kako zamena z...


20 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градежни материјали

Денес 05:51DETSKA SOBA

detska soba vo top sostojba,mediapan kako nova informacii na broj 07...


5 МКД
или предлог цена
Денес 04:49delovi za Whirlpool AWOC 70120

ispravni delovi izvadeni od mashina so rasipani lageri i bubanjot be...


4 €
или предлог цена
Денес 04:22Страна 1 од 39

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам