Гази Баба
                   
1321 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Elektricno kotle za parno "ALES"- 18KW

prodavam elktricno kotle za parno "ALES" koristeno samo dve sezoni ko...


300 €
или предлог цена
Вчера 13:52Промовирано

Prodavam leandri - Продавам леандри

Продавам саксии со леандри во разни бои. Цена по договор.


По Договор
или предлог цена
Денес 19:55prodavam kaleno staklo za tus kabina

stakloto e neosteteno kupeno na novo dve tabli so dimenzii 133 na 73 ...


4.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

Денес 19:39GREJACI ZA RADIJATORI

Prodavam grejaci za site tipovi na radijatori, srpsko proizvodstvo "C...


1 €
или предлог цена
Денес 19:35KafeMat EASY SegaFredo

Poluavtomat EASY na kapsula Segafredo kanistar za mleko i cokolado....


300 €
или предлог цена
Денес 19:23TAPACIRANJE NA SEKAKOV VID NA MEBEL

KVALITETNO BRZO I EFTINO TAPACIRANJE NA SEKAKOV VID NA MEBEL PO NAJP...


По Договор
или предлог цена
Денес 18:57Trimer za kosenje treva

Trimerot e ispraven i e koristen 5 6 pati samo. 45€


45 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градина / Останато

Денес 18:11Se prodava masa i garnitura

Masata e 70 na 145 Garniturata e 210 na 165 Cisto drvo


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Денес 17:12  НОВ ОГЛАС

Se prodavaat burinja 150litarski

Se prodavaat burinja 2 za 2000 1 za 1200 Za povekje informacii na b...


1.200 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

Денес 16:32  НОВ ОГЛАС

Komodi dve i masicka

Se prodavaat vo komplet. Masickata e 80/80 Komodata edna e138/55 ...


4.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Денес 15:46  НОВ ОГЛАС

Продажба на канцелариска опрема - бироа и столици

Продаваме зачувани бироа и столици за канцелариски простор или домашн...


5.000 €
или предлог цена
Денес 15:39Комплет биро + столица по поволна цена

Продаваме зачувани бироа и столици од канцелариски простор за домашна...


7.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Детска соба / Маси и столици

Денес 15:38Se izdavaat visoki masi/konjopoi/barski masi

Cenata e povolna Info 071508779 071359759


350 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

Денес 15:38traka za roletni

traka za roletni 15mm 25metra koturce cena 200den 20mm 25metra ko...


7 МКД
или предлог цена
Денес 14:10Prodavam 2 pecki na peleti duvalki 10 kw

Prodavam duvalki na peleti 10 kw RADE KONCAR TEP Vo dobra sostojba ...


800 €
или предлог цена
Денес 12:36Protocen boljeg 5kw

Se prodava boljer pogoden za vikendici,povolno


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 11:48Kvalitetna masicka

Se prodava stara,socuvana masicka


2.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Маси

Денес 11:48Plotna skara na plin

Prodavam plotna skara na plin


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:47Prodavam skara na plin

Skara 2 plotni za gotvenje,se sklopuva Kako kuferce na plin


600 МКД
или предлог цена
Денес 11:47Bure za cadenje meso

Prodavam bure za cadenje meso


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:46Kombiniran sporet

Prodavam sporet gorenje 4 na plin,2 na struja,ispraven


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:45VIVAX-ACP-12CH35AEMI S R32

ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА (SEER/SCOP): A++ (6.1/4.0) МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ...


26.999 МКД
или предлог цена
Денес 11:05VIVAX-ACP-12CH35AERI+ R32

ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА (SEER/SCOP): A+++ (8.5/4.6) МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ Н...


36.499 МКД
или предлог цена
Денес 11:04Moken magnet ( N50 kreva 5kg+ ) NOV

Prodavam nov moken magnet so golema moknost N50 magnetot kreva 5kg+


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:38Germanski set klucevi so krckalo NOV

Prodavam nov germasnki set klucevi so krckalo


150 €
или предлог цена
Денес 09:38Motorna pila - STIHL MS250 (Motorka)

Se prodava nova motorna pila STIHL MS250.


250 €
или предлог цена
Денес 09:35Susharaza alista

Favorit....odlicna, socuvana maksimalno so nadvoresen izduv na parea....


4.500 МКД
или предлог цена
Денес 09:09DRVENA KOMODA (VITRINA) чисто дрво

Продава добро сочувана дрвена комода цена 10.000 денари Локација ...


10.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Денес 08:52Furna i plotna (фурна и плотна) CANDY

Продавам добро сочувани и во исправна состојба фурна и плотна марка C...


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:52Sporet Gorenje so ramna ploca

Prodavam sporet Gorenje so ramna ploca vo odlicna sostojba bez nikakv...


240 €
или предлог цена
Денес 08:45Makita se prodava

Ispravni


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
Денес 08:32ALUMINSKI OGRADI FRANCUSKI BALKONI RESETKI TROSEDI

KOVANI I ALUMINSKI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI LETNIKOVEC...


40 €
или предлог цена
Денес 08:07ALUMINSKI i STAKLENI OGRADI TUS KABINI 'SASKO-GIS'

TUS KABINI STAKLENI,ALUMINSKI I KOVANI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALN...


35 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градежни материјали

Денес 08:06Se prodava garnitura troset, dvoset i fotelja

Se prodava garnitura, dvoset troset i fotelja model Simpo Vranje, ta...


10.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 21:55  НОВ ОГЛАС

Motor za masina za perenje

Motor za masina za perenje Qvatro


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:19Osvezuvac za vozduh Dormeo

Se prodava osvezuvac za vozduh Dormeo Sluzi i kako nokna svetilka V...


1.200 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Квалитет на Воздух / Навлажувачи

Вчера 17:52Aluminium prozori прозори алиминиум

Prodavam polovni prozori aluminiumski 140 ×160 =2 kom so termopan sta...


100 €
или предлог цена
- 33 % Попуст
150 €
Вчера 17:00Keramidi керамиди

Prodavam keramidi koristeni site se zdravi 5 den parce


5 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градежни материјали

Вчера 16:59Alfa 27 kw

Prodavam alfa 27 kw so kotel za parno koristena 2 sezoni potroseno ...


1.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Греење и климатизација / Камини

Вчера 14:49PRODAVAM VRATI BEZ KASI NOVI GERMANSKI

PRODAVAM VRATI BEZ KASI NOVI GERMANSKI MEDIJAPAN,HRAST, BELI, BUKA, 9...


35 €
или предлог цена
Вчера 14:45PRODAVAM VRATI BEZ KASI BELI, GERMANSKI

PRODAVAM VRATI BEZ KASI BELI, GERMANSKI, 83.cm. NOVI PO 23.EV.NA GOL...


23 €
или предлог цена
Вчера 14:44Страна 1 од 34

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам