Гази Баба
Подкатегорија:
                   
15 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Казанче за топење чварки

Бакарно од 50 литри со ложиште комплет


100 МКД
или предлог цена
02 сеп 12:26Prodavam set nozevi zepter( 5+1 )

Nozevite se novi neupotrebuvani 5+1 a gi prodavam por


65 €
или предлог цена
24 авг 22:26Kompleti Zephause - Inox

Se prodavaat 2 kompleti Zephause ZEP-282 Odlicen kvalitet Cena za ed...


200 €
или предлог цена
22 авг 13:32Solarnici

Соларници нови на продажба Цена по договор 071 294 952


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Садови и прибор / Останато

28 јул 12:53Lazici i nozevi

лажици и ножеви нови Cena po dogovor 071 294 952


По Договор
или предлог цена
28 јул 12:53Casi vinski/sok restoranski

Se prodavaat casi novi za vino ili sok. Cena po dogovor tel 071...


По Договор
или предлог цена
28 јул 12:53Tegli i stakleni sisinja

Prodavam tegli Tegli po 5 denari (golemi i mali okolu 100 ) Besplat...


5 МКД
или предлог цена
07 јул 19:03Drveni gajbi

Prodavam 50 drveni gajbi po 6 den broj za kontakt 075 277 702


6 МКД
или предлог цена
07 јул 19:02Sad, bure za rakija

Stakleni sadovi za rakija


300 МКД
или предлог цена
02 мај 22:19Постоље за колачи- 650 ден

Постоље за колачи- 650 ден


650 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Садови и прибор / Останато

30 јан 00:16Се продава стакло кончар

Се продава стакло кончар


700 МКД
или предлог цена
14 ное 15:14Tanjiri porcelanski

Se prodavaat kvalitetni tanjiri porcelan na Tipo Ohrid po mnogu 0povo...


1 €
или предлог цена
06 сеп 22:46Solji za kapucino,kafe..

Prodavam 6 solji za kapucino-novi,cenata ne e fiksna. Besplatna dost...


500 МКД
или предлог цена
06 јул 19:12STARINSKI MAKEDONSKI KOTEL ZA KUVANJE

Kotelot e so golemina od 25 litri. Ne e upotrebuvan i stoi kako antik...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Садови и прибор / Останато

30 мар 11:36Komplet servis

Servis zlatno bela boja komplet.


20 €
или предлог цена
02 авг 16:10Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам