Подкатегорија:
                   
22 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

se izdava dukan

Povolno se izdava deloven prostor vo blizina na bolnica so hodnik i t...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:27  НОВ ОГЛАС

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР-КИЧЕВО

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР, БУЛ.ОСЛОБОДУВАЊЕ (ЗГРАДА КАЈ ПУЦКО ПЕТРОЛ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:01Deloven prostor

Se izdava pod kirija . Moze da se koristi za poveke nameni. Se nao...


1 €
или предлог цена
02 авг 17:43Magacin i deloven prostor

Magacin i deloven prostor pogoden za prenamena vo stanben prostor vo ...


350 €
или предлог цена
26 јул 21:55Deloven objekt od 500m2 na Bulevar

Se prodava ili izdava deloven objekt od 500m2 na Bul. Osloboduvanje. ...


1 €
или предлог цена
24 јул 21:59Канцеларија

Деловната просторија се наоѓа во строг центар на град Кичево, на улиц...


100 €
или предлог цена
23 јул 21:49Kancelarija

Деловната просторија се наоѓа во строг центар на град Кичево, на улиц...


70 €
или предлог цена
23 јул 21:49Канцеларија

Деловната просторија се наоѓа во строг центар на град Кичево, на улиц...


150 €
или предлог цена
23 јул 21:49Deloven objekt na magistrala na 100m od Makpetrol

Se prodava deloven objekt od 300m2 vo osnova, so razvieni 500m2, so k...


10 €
или предлог цена
15 јун 23:27Shitet shtëpi/magacin 600m2 | Pashinë e poshtme

Objekti ndodhet në Kërçovë në lagjen pashinë e poshtme afër shkollës ...


1 €
или предлог цена
06 јун 13:00Se izdava pod kirija

Se izdva Deloven prostor vo centarot na gradot


1 €
или предлог цена
10 мај 13:44дуќан спроти хотел арабела до армијата во кичево

се изнајмува


190 €
или предлог цена
03 мај 13:22Se prodava magacinski prostor kaj Atva

Se prodavaat magacini so vkupna povrsina 1700m2 i moze da se delat ne...


450 €
или предлог цена
15 јан 19:04Se prodava deloven prostor vo centar na Kicevo

Se prodava deloven prostor od 152 m2 za sekakva namena moze i restora...


150.000 €
или предлог цена
18 дек 19:59Deloven objekt vo Kicevo

Se prodava deloven objekt so odlicna lokacija na Magistralen pat bb -...


212.000 €
или предлог цена
18 јул 20:30Se izdava objekt

Se izdava objekt vo Kicevo.Objektot e lociran 1,5km od centarot na Ki...


1 €
или предлог цена
11 јан 15:57Se izdava nov stan za deloven prostor

Се издава нов стан на прв спрат во зградата веднаш наспроти градинкат...


7 МКД
или предлог цена
15 окт 11:07deloven objekt

деловниот објект се наоѓа во О. Другово. Објектот е предвиден да се г...


10.000 €
или предлог цена
25 сеп 15:15Prodavam Fabrika vo Kicevo

Se prodava fabrika vo Kicevo na glavniot pat kon Ohrid. Fabrikata ima...


1 €
или предлог цена
07 мај 11:49се издава деловен простор

се издава деловен простор во близина на железничка станица соповрш...


1 €
или предлог цена
25 јан 13:48Se izdava prostor od 55m2 + WC

Lokacija Cvetko Jakovleski 9 Kicevo Povolen za: Frizersko Studio S...


5.000 МКД
или предлог цена
22 окт 18:25Деловен простор

(СЕ ИЗДАВА) Ако се издаде нема да се продава.Градежно земјиште.Намена...


1 €
или предлог цена
22 јул 19:06Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам