Гази Баба
                   
71 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Тегли

Тегли со капаци околу 200 парчиња


5 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

10 авг 20:25Гајби за леб

Гајби за леб како нови користени малку време 11 парчиња


200 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

10 авг 20:25Витрина за пециво и топол стол

Витрина и топол стол telefon 071 332 097


250 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Леб - бели печива

10 авг 20:25Кристализиран мед на канта

Кристализиран мед планински и ливадски во канта 400ден. за килограм ...


450 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Здрава храна - Мед

05 авг 09:43Depurator omeknuvac

Prodavam (omeknuvac)12 l nov nekorusten


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

05 авг 07:45се продаваат домашни кокошкини јајца

за повеќе информации тел :078318818


10 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

03 авг 14:22Ajvar domasen / Домашен ајвар

Домашен ајвар сезона 2021 Тегла - 220ден Телефон за контакт 071-...


220 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Подготвена храна

31 јул 03:31Барам мајстор за печење и работник

Барам мајстор за печење леб и бели печива и работник во пекара во нас...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Леб - бели печива

19 јул 21:59Барам мајстор за печење и продавачка

Барам мајстор за печење и продавачка во пекара во населба ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Леб - бели печива

19 јул 21:57Барам мајстор за печење и работник

Барам мајстор за печење леб и бели печива и работник во пекара во...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Леб - бели печива

19 јул 21:53************RAKIJA DOMASNA ZOLTA****************

prodavam kvalitetna domasna zolta rakija so odlicen vkus kako orginal...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Пиво, Алкохолни пијалаци

16 јул 09:59продавам домашни кокошкини јајца

повеќе информации на тел :078318818


10 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

11 јул 13:32продавам домашни јајца

се продаваат домашни кокошкини јајца, кокошките се хранети со домашна...


10 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

11 јул 13:23prodavam jajca od japonski prepelici

prodavam domasni jajca od japonski prepelici 077556215


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

10 јул 14:32Cognac Reserve Latife Rothschild

Se prodavaat dve sisinja Cognac Reserve Lafite Rothschild.cena na edn...


1.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Пијалаци

03 јул 12:06prodavam planiski caj, konsko opavce,rigan caj, lipa

prodavam poveke vrsti na -konsko opavce - caj od lipa - kanterion...


20 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Чај

30 јун 21:56МАТИЧЕН МЛЕЧ

Продавам чист матичен млеч шишенце од 10 гр. = 2000,00денари за п...


2.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Здрава храна - Мед

29 јун 14:24Kafemati

Se prodava Philips kafemat Poveke informacii na tel: 070/376-316


7.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кафе и какао

27 јун 16:29СЛАТКАРКА

Ларина Импекс ДООЕЛ има потреба за персонал за погон за производство ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Торти / десерти

21 јун 10:58Se bara rabotnik za vo kujna na topol del

Za podetalni informacii javete se


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

20 јун 14:03Jajca od prepelici

Prodavam jajca od japonski prepelici. Moze da se podignat vo Trubar...


6 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

10 јун 01:34Caj za Slabenje

ZEYTOX Detox Tea MK Çaj për dobësim Caj za slabenje Për porosi në:- ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Чај

01 јун 22:19Продавам презла

Продавам презла на големо тел. 078 676231


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Леб - бели печива

15 мај 14:40Продавам презла

Продавам презла тел 078 676 231


50 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

15 мај 13:28Домашен крушевски мармалад од шипки

Се продава домашен мармалад од шипки правен како за своја душа. Шипки...


300 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Подготвена храна

28 фев 23:40Nizi piper

Низи пипер благ и љут


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Овошје и зеленчук

23 фев 09:13Продавам машина за мелење месо 32ка

Продавам машина за мелење месо 32ка со постоље мотор трофазен 3...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Месо, салами и колбаси

01 јан 14:49ОРГАНСКИ МЕД

Продавам органски мед, med, со потекло од Гроцка, Србија, место лоцир...


500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Здрава храна - Мед

30 дек 23:24Kikiriki

Prodavam strumicki kikiriki nova berba 2021 god. Moze da se koristat ...


1 МКД
или предлог цена
14 дек 09:21Se PRODAV SVINSKA MAST

Se prodav svinska mast pakuvana vo kanticki pd 5kg cenata na eden kg ...


70 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Масло за готвење

03 дек 12:52Kikiriki (Strumicki)

Prodavam strumicki kikiriki nova berba 2021 god. Moze da se koristat ...


1 МКД
или предлог цена
30 ное 10:38Med planinski

Prodavam med, vrven kvalitet 100% priroden 500den. 075-206-905


500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Здрава храна - Мед

21 окт 13:08EKO ..REN..

Ren ekoloski od padinite na skopska crna gora ekstra cena 300mkd K...


300 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Овошје и зеленчук

01 окт 09:05Домашна природна ракија

Продавам домашна комова ракија стара 2 години врвен квалитет ограниче...


180 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Пиво, Алкохолни пијалаци

28 сеп 00:26ПРОДАВАМ МЕД

Продавам мед од подрачјето на село Џидимирци(Велешко) кое е на 10км о...


500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Здрава храна - Мед

15 сеп 11:28Melnica za kafe trofazna

Se prodava melnica za kafe trofazna Poveke info 077 82 84 83


150 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кафе и какао

08 јул 13:59Козјо млеко

Продавам: Козјо млеко, Овчо млеко, Сирење, Сурутка и Јариња и Ј...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Сирење /Млечни производи

30 јун 12:15Kupka za hrana 2 broja

Kupkite se novi i neupotrebuvani. Cena za dvete 6000


6.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

24 мај 12:59КУПКИ ЗА ХРАНА 2 БРОЈА

Купките се нови и неупотребувани. Цена за двете 6000 денари.


6.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

07 мај 16:04Mashina za kafe

Ze prodava mashina za kafe


600 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Кафе и какао

02 мар 15:01Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам