334 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Изнајмување коњопои (конопои)/Iznajmuvanje konjopoi (konopoi

Изнајмуваме коњопои за секој вид забави и настани. Цената е по 400 де...


300 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Изнајмување

14 јун 13:00Промовирано

Gudalo za violina P&H fibreglass Violin bow:

Kvalitetno. Cena 2000 den


33 €
или предлог цена
Вчера 20:03  НОВ ОГЛАС

Акустична гитара

Продавам две акустични гитари со футрола. Цена 3500 денари парче. Те...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:45Zvucnici JBL LX44 **ekstra**

Zvucnicite se vo dobra sostojba, eve poveke informacii: Specificatio...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:41  НОВ ОГЛАС

Изнајмување на звучници и коњопои / Iznajmuvanje na zvucnici

Сакате да направите караоке журка, а немате опрема? Од сега ќе можете...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Изнајмување

Вчера 13:00Iznajmuvanje na zvucnici i konjopoi

Сакате да направите караоке журка, а немате опрема? Од сега ќе можете...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Изнајмување

Вчера 13:00Soundsense Pizo pikapi za zicani instrumenti

CUSTOM MADE Soundsense пикапи со предпојачало со одличен тон. Спарен...


950 МКД
или предлог цена
Вчера 11:29YAMAHA DIGITAL PIANO P-45 / KLAVINOVA

Prodavam odlicno socuvano digitalno piano YAMAHA P-45 🎹 so postolje....


30.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:02Numark Dj2GO kontroler

prodavam nov nekoristen Numark Dj2GO kontroler.


80 €
или предлог цена
- 33 % Попуст
120 €
Аеродром / Скопје

ДЈ Опрема

26 јун 17:58Prodavam TAMA Starclassic

Prodavam Tama Starclassic vo izvonredna sostojba i extra ton. Kick 22...


1.300 €
или предлог цена
26 јун 11:07Sunger,sungeri,sungjeri za akustika za studio...

Novi neupotrebuvani sungeri za akustika za studio.....Lesno se lepat ...


100 МКД
или предлог цена
24 јун 15:00NOVA nekoristena kapsula,replika SHURE BETA58

Nova nekoristena kapsula,replika od shure beta58A....Kapsulata ima id...


20 €
или предлог цена
24 јун 14:59Синтисајзер sintisajzer kako nov ITNO !!!

Sintisajzer zacuvan kako nov, mnogu malku koristen. Izgleda kako nov ...


800 МКД
или предлог цена
- 47 % Попуст
1.500 МКД
24 јун 00:15Studiski mikrofon komplet so 7 elementi

NOV voopsto nekoristen TOP studiski kondezatorski mikrofon sostaven o...


2.500 МКД
или предлог цена
23 јун 12:33NOVA kompaktna 4-kanalna mikseta so bloutooth...

Nova 4-kanalna mikseta so mp3 player,Bluetooth,USB,efekt DELAY,EQ,izl...


3.500 МКД
или предлог цена
23 јун 12:33Timpanki (Birch) Breza Тимпанки

timpankite se izraboteni od breza furnir , moze i samo 6 inchi 80 e ...


180 €
или предлог цена
22 јун 19:24Продавам пијанино

Продавам сочувано пијанино "Украина", во добра состојба.Итно и поволн...


По Договор
или предлог цена
21 јун 19:35National GA920P 20W Solid State Tremolo Reverb Amplifier Hea

Vintage pojacalo so efekti. Ispravno. Cena 5000 den


79 €
или предлог цена
21 јун 17:48Daljinski sistem UHF so dva predavatela,dvokanalen,odlicen..

Daljinski profesionalen mikrofon potpolno NOV,voopsto neupotreben,dua...


150 €
или предлог цена
21 јун 13:50Korg gt 6 stimer za gitara

Korg


20 €
или предлог цена
21 јун 12:22Se prodavaat zvucnici dinakord

Продавам топ звичници за секаква намена 12ки B&C 400w ПЕРФЕКТЕН Т...


18.000 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
20.000 МКД
21 јун 09:06Prodavam saksofon Welklang i pifla Colletto original 5

Go prodavam najdobriot model Welklang saksofoni so razoren i prekrase...


1 €
или предлог цена
20 јун 16:03Se prodava rico b5 za saksofon

Se prodava pifla b5 rico za saksofon alt


3.000 МКД
или предлог цена
20 јун 12:03RAZGLAS 4X300W ZVUCNICI, POJACALO 2X300W,2 MIKSETI

Se prodavaat ZVUCNICI SOLTON 4x300w pojacalo AUDIO POLE climax 600...


800 €
или предлог цена
20 јун 10:04Prodavam Skretnica Lexsikon LXP 15

Leksikon lxp 15 sochuvana ispravna 100e


100 €
или предлог цена
20 јун 09:03Prodavam Mek Effects Digital Studio Reverb 8

Mek effects digital stereo reverb 8 ispravna sochuvana 80e


80 €
или предлог цена
20 јун 09:03Prodavam Aktivna Skretnica Rane AC 22

Aktivna skretnica rane ac 22 made in usa ispravna sochuvana120e


120 €
или предлог цена
20 јун 09:03Prodavam Disko Mikseta LEM DM82 Legendaren Model

Prodavam Disko Mikseta LEM DM82 Legendaren Model


170 €
или предлог цена
20 јун 09:03Flejta Flauta Флејта

Prodavam Flejta (cheshka) vo odlichna sostojba cena:200€ KRISTIJA...


200 €
или предлог цена
19 јун 13:14Profesionalen Mikrofon - WEISRE SM-58 Vocal Microphone

Profesionalen mikrofon WEISRE SM 58, namenet za javni performansi , z...


2.800 МКД
или предлог цена
19 јун 12:25STROBOSKOP LED Trepkac za zabavi i muzicki nastapi

Led Room Strobe 12 LED Svetlo Trepkac Pogoden e za scenski nastapi, ...


999 МКД
или предлог цена
19 јун 12:23Prodavam Ozvucena Akusticna Gitara Cort SFX E BKS

Gitara cort mod sfx e bks Ozvucena akusticna sochuvana 200e komplet s...


200 €
или предлог цена
18 јун 20:17Hohner Marine bend usni harmoniki

Marine bend nova 30 evra Ostanatite se novi po cena od 900 denara


15 €
или предлог цена
18 јун 17:23Yamaha rx 17 digital ritam programer

Model RX17 So adapter Potrebna zamena na litiumska baterija za vnay...


29 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Аудио и видео продукција

18 јун 17:05Mikseta boss km-60 i SoundTech 6150

Prodavam dve mikseti Popularnata Boss km-60 gola mikseta bez p...


350 €
или предлог цена
18 јун 16:18Telefunken i Beyer mikrofoni

Retro Ispravni Cena za parce Dvata za 2500 den


25 €
или предлог цена
18 јун 08:17Vintage Avedis Zildjian 20" ride

50's trans stamp, medium-medium thin ride, 2233gr. Vo super sostojba.


9.000 МКД
или предлог цена
17 јун 21:52Fantom za mikrofoni 48 volti profi

Odlicen Mikrofon x4


35 €
или предлог цена
17 јун 17:40SE PRODAVA HARMONIKA

2 fasena vo kabina 29+1+7 registri Duplo pikolo Bason so oktava p...


1.500 €
или предлог цена
17 јун 13:05KMT CS 215 Paar Beyma 15XT Koaxial XLR Fullrange LS Boxen

BEYMA VALENSIJA SPANIJA OZBILNA FIRMA ZA IZRABOTKA I PROIZVODSTVO NA...


299 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
350 €
17 јун 12:12Pojacalo PROEL AUP 240 R

Se prodava pojacalo proel mn malku koristeno vo ispravna sostojba


200 €
или предлог цена
17 јун 08:37Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам