Подкатегорија:
                   
123 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Zvucnici JBL LX44 **ekstra**

Zvucnicite se vo dobra sostojba, eve poveke informacii: Specificatio...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:41  НОВ ОГЛАС

Soundsense Pizo pikapi za zicani instrumenti

CUSTOM MADE Soundsense пикапи со предпојачало со одличен тон. Спарен...


950 МКД
или предлог цена
Вчера 11:29Sunger,sungeri,sungjeri za akustika za studio...

Novi neupotrebuvani sungeri za akustika za studio.....Lesno se lepat ...


100 МКД
или предлог цена
24 јун 15:00NOVA nekoristena kapsula,replika SHURE BETA58

Nova nekoristena kapsula,replika od shure beta58A....Kapsulata ima id...


20 €
или предлог цена
24 јун 14:59Studiski mikrofon komplet so 7 elementi

NOV voopsto nekoristen TOP studiski kondezatorski mikrofon sostaven o...


2.500 МКД
или предлог цена
23 јун 12:33NOVA kompaktna 4-kanalna mikseta so bloutooth...

Nova 4-kanalna mikseta so mp3 player,Bluetooth,USB,efekt DELAY,EQ,izl...


3.500 МКД
или предлог цена
23 јун 12:33National GA920P 20W Solid State Tremolo Reverb Amplifier Hea

Vintage pojacalo so efekti. Ispravno. Cena 5000 den


79 €
или предлог цена
21 јун 17:48Daljinski sistem UHF so dva predavatela,dvokanalen,odlicen..

Daljinski profesionalen mikrofon potpolno NOV,voopsto neupotreben,dua...


150 €
или предлог цена
21 јун 13:50Korg gt 6 stimer za gitara

Korg


20 €
или предлог цена
21 јун 12:22Se prodavaat zvucnici dinakord

Продавам топ звичници за секаква намена 12ки B&C 400w ПЕРФЕКТЕН Т...


18.000 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
20.000 МКД
21 јун 09:06RAZGLAS 4X300W ZVUCNICI, POJACALO 2X300W,2 MIKSETI

Se prodavaat ZVUCNICI SOLTON 4x300w pojacalo AUDIO POLE climax 600...


800 €
или предлог цена
20 јун 10:04Prodavam Skretnica Lexsikon LXP 15

Leksikon lxp 15 sochuvana ispravna 100e


100 €
или предлог цена
20 јун 09:03Prodavam Mek Effects Digital Studio Reverb 8

Mek effects digital stereo reverb 8 ispravna sochuvana 80e


80 €
или предлог цена
20 јун 09:03Prodavam Aktivna Skretnica Rane AC 22

Aktivna skretnica rane ac 22 made in usa ispravna sochuvana120e


120 €
или предлог цена
20 јун 09:03Prodavam Disko Mikseta LEM DM82 Legendaren Model

Prodavam Disko Mikseta LEM DM82 Legendaren Model


170 €
или предлог цена
20 јун 09:03Profesionalen Mikrofon - WEISRE SM-58 Vocal Microphone

Profesionalen mikrofon WEISRE SM 58, namenet za javni performansi , z...


2.800 МКД
или предлог цена
19 јун 12:25STROBOSKOP LED Trepkac za zabavi i muzicki nastapi

Led Room Strobe 12 LED Svetlo Trepkac Pogoden e za scenski nastapi, ...


999 МКД
или предлог цена
19 јун 12:23Mikseta boss km-60 i SoundTech 6150

Prodavam dve mikseti Popularnata Boss km-60 gola mikseta bez p...


350 €
или предлог цена
18 јун 16:18Telefunken i Beyer mikrofoni

Retro Ispravni Cena za parce Dvata za 2500 den


25 €
или предлог цена
18 јун 08:17Fantom za mikrofoni 48 volti profi

Odlicen Mikrofon x4


35 €
или предлог цена
17 јун 17:40KMT CS 215 Paar Beyma 15XT Koaxial XLR Fullrange LS Boxen

BEYMA VALENSIJA SPANIJA OZBILNA FIRMA ZA IZRABOTKA I PROIZVODSTVO NA...


299 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
350 €
17 јун 12:12Pojacalo PROEL AUP 240 R

Se prodava pojacalo proel mn malku koristeno vo ispravna sostojba


200 €
или предлог цена
17 јун 08:37Столче за пијано (Stolce za pijano)

Купено е пред една година од SkyMusic. Без никаква забелешка на него.


2.500 МКД
или предлог цена
16 јун 11:50NOV daljinski mikrofon SHURE BETA58A

NOV PROFESIONALEN daljinski so dva mikrofona BETA58A so freeboss resi...


170 €
или предлог цена
15 јун 13:12BOSS KM-60 Vintage Mixer - Миксета

Prodavam BOSS KM-60 mikseta od 70ti mnogu popularna denes poradi svoj...


320 €
или предлог цена
13 јун 05:02NOV nekoristen mikrofon SHURE BETA58A

Nov nekoristen mikrofon shure beta58A so prekidac(nadgradena verzija)...


3.000 МКД
или предлог цена
11 јун 14:51Fender Frontman 10g (kako nov)

Se prodava fender frontman 10g kako nov so kutija i dokumenti.Malce k...


4.000 МКД
или предлог цена
11 јун 00:08Floppy to USB emulator za KORG,ROLAND,YAMAHA,KURZWEIL ....

Floppy to USB emulator za KORG,ROLAND,YAMAHA,KURZWEIL,TEHNICS,SOLTON,...


2.500 МКД
или предлог цена
09 јун 16:08Prodavam gramafon Gemini XL500 ll

Prodavam gramafon vo odlicna sostojba model Gemini XL500 ll Mozna za...


300 €
или предлог цена
09 јун 11:09Shure Beta58 so prekidac(nadgradena verzija)

Shure Beta58 so off-on prekidac,nadgradena verzija,odlicen perfekten ...


3.000 МКД
или предлог цена
08 јун 18:07NOV metalen stalak za mikrofon za na rabotna masa

Nov metalen,funkcionalen stalak za na rabotna masa...Stalakot odi vo ...


1.200 МКД
или предлог цена
06 јун 19:31Dynacord xa 2

Prodavam ozvucuvanje dynacord xa 2 sistem 4 basa fx20 i 2 satelita fx...


3.500 €
или предлог цена
30 мај 07:10JBL VRX

Prodavam skoro novo ozvucuvanje jbl vrx 6 sateliti i 4 basa pasivni. ...


7.000 €
или предлог цена
30 мај 07:10R. C. F. MUZICKO POJACALO

Ispravno Zvuci odlicno. Mono. Model am 5040. Originalna sostojba,...


29 €
или предлог цена
28 мај 20:10Profesionalen daljinski sistem so dva mikrofona,mikrofon...

Daljinski profesionalen sistem so 2 mikrofona,potpolno NOV,voopsto ne...


150 €
или предлог цена
26 мај 13:53JBl zvucnici

Prodavam orginal zvucnici jbl MP415 odlicni mozat da sluzat i za moni...


500 €
или предлог цена
14 мај 18:38Mikrofon Sennheiser MD43

Mikrofonot e kratko koristen I e socuvan mnogu. Kvaliteten I redok mo...


50 €
или предлог цена
06 мај 21:41Pojacalo SCOTT 150 w

Prodavam pojacalo SCOTT vo odlicna sostojba Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
05 мај 08:16NOV kondenzatorski mikrofon so drzac..

NOV nekoristen kondenzatorski mikrofon,komplet so drzac..


1.200 МКД
или предлог цена
03 мај 13:54✅✅БЕНД за жива музика за секаква весеба

Музика за секаков вид на весеби: *Свадби* *Веридби* *Мекици* *Крш...


1 €
или предлог цена
02 мај 23:16Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам