44 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Компјутерски стол

Канцалариски стол, со тркалца боја тегет добро сочувано.


1.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Канцелариски мебел

Денес 18:49Paravan od iverka

Se prodava paravan od iverka, ne e staticen so sharki e I se sobira. ...


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Канцелариски мебел

04 авг 08:46Muflon sjaen,ricovan.Radeca

Prodavam muflon sjaen ricovan od Radeca, A4. 13500 lista.odlicen kva...


11 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Хартија ,Пликови, Календари

03 авг 10:39Бироа со натказни

Се продаваат две бироа со натказни. Цена за еден пар чини 200евра


200 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Канцелариски мебел

02 авг 17:25biroa so exstra cena

Biroa so dimenzii 65*50 kantirani so pvc kant traka 070 593 817


1.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Канцелариски мебел

02 авг 10:09Biroa

Prodavam 3 biroa koristeni pomalku od 1 mesec.


2.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Канцелариски мебел

25 јул 17:24Актовка кожна

Се продава автовка. Направена е од кожа и има две прегради. Сочувана...


1.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

20 јул 01:07Relaks Stolici

ПОСЛЕДНИ, 2 столици по екстра цена !!! Се продаваат нови ,,МАСАЖЕ...


500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Канцелариски мебел

13 јул 07:55Prodavam printer Epson SX 150 za delovi

Prodavam printer epson sx 150 za delovi, printer, skener Kontakt: 07...


999 МКД
или предлог цена
09 јул 15:34BIRO

Prodavam kompjutersko biro ,koristeno e ,dobro sochuvano


3.700 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Канцелариски мебел

02 јул 22:41Masini za pisuvanje 'Brother'

se prodava : -- BROTHER AX-15 - profi-elektronska masina ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

29 јун 15:59Ленти за машина за куцање IBM

Продавам нови неотпакувани ленти марка DORO за машина за куцање IBM. ...


2 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Канцелариски материјали

25 јун 14:39Toneri Lexmark

Prodavam toneri Lexmark


1.700 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Канцелариски материјали

04 јун 12:26MEBEL za kancelarii, kujni, spalni, decki sobi ...

Kujni Spalni Sifonjeri so siber vrati Decki sobi Komodi Komp...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Канцелариски мебел

15 апр 13:44Училница/детска соба

Се продаваат: катедри/маса за комп., школски клупи, столчиња, бели та...


1.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Школски прибор / Останато

10 мар 16:09Се продава ташна samsonite

Се продава ташна samsonite


600 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

26 фев 20:24Biroa i komodi

Prodavam biroa i komodi odlicno zacuvani.


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Канцелариски материјали

29 јан 19:05prodavam dve kancelariski biroa

prodavam dve kancelariski biroa dvete se identicni vo dobra sostojba...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Канцелариски мебел

04 јан 22:47Се продаваат канцелариски работни маси - бироа

Бироата се сочувани и релативно нови, имаме вкупно 6. За повеќе инфо...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Канцелариски мебел

15 дек 11:12Biro

Se prodava golemo kancelarisko Biro za 2ca malce koristeno Dimenzii ...


6.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Канцелариски мебел

25 окт 19:52ФАКС, FAKS PANASONIC KX-FP218

ФАКС МАШИНА КУПЕН 250 ЕУР. МОЖЕ ЗАМЕНА


3.000 МКД
или предлог цена
10 сеп 14:55Биро

Продавам одлично сочувано биро со димензии 120х60. Телефон: 07820444...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Канцелариски мебел

29 авг 20:36Плотна за биро

Нова, некористена плотна со дрвена текстура. Кантирана, дупла иверица...


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Канцелариски мебел

25 авг 14:01Ranec Everhill - Polski ranci

Prodavam novi ranci Everhill koj se univerzalni i prostorni, ne zafak...


600 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Школски прибор / Ранци и торби

24 авг 00:12Електрична машина за куцање ,,Brother,,

Продавам малку користена ,,Електрична машина за куцање,, со латинична...


5.500 МКД
или предлог цена
18 јул 16:21Се продава дуќански мебел комплет со биро

Се продава голем комплет од мебел од иверица заедно со биро, цена за ...


100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Канцелариски мебел

23 јун 13:11Printer XEROX WorkCentre 5638

Se prodava printer XEROX WC 5638, dobro socuvan, kupen od XENOX.


650 €
или предлог цена
21 јун 13:43Сито печатење / Sito pecatenje ...

Печатење со сито на различни материјали co Ваши материјали или со н...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

01 јун 11:28Ukoricuvanje / Укоричување

Укоричување на книги, магистерски, дипломски, докторски трудови, семи...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

01 јун 11:28Pecatenje, Printanje / Печатење, Принтање ...

Печатење на - Книги, - Брошури, - Флаери, - Семинарски, Дипло...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

10 мај 10:29Се продава Комода за школо

Комода за школо 078359538 ТОНИ


2.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Канцелариски мебел

08 окт 17:50Канцелариска маса

Должина 103,5 cm Висина 72,5 cm Ширина 50,5 cm


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Канцелариски мебел

15 сеп 15:34Биро - Фиокар (тезга)

Продавам Биро со фиокари/тезга и стаклена плотна 150*160см и висина ...


2.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Канцелариски мебел

17 авг 22:39Работна маса/биро

Продавам дрвена работна маса, со фиксни фиоки. Димнзии: 170*73см и в...


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Канцелариски мебел

17 авг 22:38Printer /Skener Richon Aficio MP2000, ITNO SE PRODAVA!

Se prodava printer/skener Ricoh Aficio MP 2000 itno. Za poveke info v...


1 €
или предлог цена
12 јун 08:56MASINA ZA PISUVANJE ELEKTRICNA

ELEKTRICNA MASINA ZA PISUVANJE


11 €
или предлог цена
08 јун 16:11Кожна ташна MERKUR

Нова неупотребувана кожна ташна( цена во офис плус 12500.00 ден.)за с...


9.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Школски прибор / Ранци и торби

04 мај 09:46Кожна ташна ANDROMEDA

Нова неупотребена ниту еднаш(цена од продавница 13000.00 ден) за само...


8.000 МКД
или предлог цена
04 мај 09:46printeri

Prodavam nekolku modeli na printeri 070 342 780


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Канцелариски мебел

01 мар 22:12Kompjuterski stolcinja

Kompjuterski stolcinja 070249254


600 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Канцелариски мебел

01 мар 22:09Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам