Кисела Вода
                   
461 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Dom za stari vrabotuva fizioterapevt i medicinska sest.

Dom za stari lica - Sonce ima potreba od vrabotuvanje na neopredeleno...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

Денес 13:00Medicinska sestra/tehnicar i fizioterapevt

Dom za stari lica - Sonce ima potreba od vrabotuvanje na neopredeleno...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

Денес 13:00LIMARI BARAM

Baram limari za montaza I izveduvanje na sekakov vid limarski I krov...


100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

Денес 09:47Prodazba na kozmetika na tezga

Potrebno e Devojce/zena za rabota na tezga na Zeleno Pazarce Prodazb...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

Вчера 18:33Spremac/slajfac na medijapan

Vrabotuvame rabotnik za spremanje I slajfanje na medijapan. Pocetna p...


22.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

Вчера 15:45Gradeznistvo

Изведуваме карабини од темел до кров со изработка на водоводни инстал...


7 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Барам работа

29 сеп 19:13Potrebna e rabitnicka na tezga na zelen pazar

Potrebna e Prodavacka za prodazba na kozmetika na tezga na zelen pazar


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

29 сеп 18:44МОНТЕР ЗА МЕБЕЛ

Вработувам монтер за мебел, почетна плата од 25000 Локација Скопје -...


25.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

29 сеп 14:58Se baraat kelnerki i kelneri za rabota vo kafic

Baram kelnerki i kelneri za rabota vo kafic vo Tc Biser za podetalni ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

29 сеп 13:45Искористет го вашиот НЕискористен месечен интернет

Здраво,ви нудам опција да заработите од вашиот месечен НЕискористен и...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

29 сеп 09:23BRAVAR ZAVARUVAC LIMAROIZOLATER

Firmata Izo Progres ima potreba od limari bravari zavaruvaci hidroizo...


25.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

29 сеп 09:15Изработувач на рекламни материјали

Firmata Multi Medija ima potreba od lice za rabota vo pogon za izrabo...


30.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

28 сеп 10:21Tobako ima potreba od personal

Tobako ima potreba od personal za rabota, se raboti vo 2 smeni prva i...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

28 сеп 08:25Имаме потреба од персонал за во тобако

Имаме потреба од персонал за во тобако за во Кисела вода се работи пр...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

28 сеп 08:25Медицинска сестра/техничар,физиотерапевт,неговател

Приватна установа за социјална заштита на стари лица-Сонце има потреб...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

27 сеп 12:58Monteri za internet

Baram monteri za internet so i bez rabotno iskustvo se raboti vo reon...


3 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

27 сеп 10:11Crna Reka Petrol vrabotuva

Poradi otvoranje na nova benzinska vo Kisela Voda, Crna Reka Petrol i...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

27 сеп 08:53Baram zena za rabota

Baram ozbilna zena za rabota cistenje i odrzuvanje na vlezovi


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

26 сеп 22:42Барам работа !!!

Барам работа како ИТ Техничар,одржување на компјутери за фирма или пр...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Барам работа

26 сеп 13:24GIPSAR MOLER

Montaza na gips (oblogi, dzidovi, plafoni) i molerski raboti (bandazi...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Барам работа

24 сеп 09:20Потребен ни е работник за во Месара

Потребен e rabotnik, pomosnik ili месар за во месара во драчево. Со ...


900 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

22 сеп 18:09Медицинска сестра/техничар во старски дом

Приватна установа за социјална заштита на стари лица има потреба од м...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

22 сеп 13:50Baram sofer so poznavanje na Angliski jazik

Baram sofer so poznavanje na Angliski jazik, ve molam vaseto CV da bi...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

22 сеп 11:36Pica servis ima potreba od pica majstor.

Pica servis vo Kisela Voda ima potreba od pica majstor so rabotno isk...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

20 сеп 23:35АВТОМЕХАНИЧАРИ вработувам

АУТО-МАЗАК сервис во Скопје вработува автомеханичари. Заинтересиранит...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

20 сеп 21:27Majstori za niska gradba

Градежна фирма од Скопје има потреба од мајстор за нискоградба. Потре...


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

20 сеп 15:53Potrebni se Negovatelki i Bolnicarki za vo dom za stari lic

Дом за стари лица има потреба од Негователки и Болничарки со и без ...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

20 сеп 14:53Imame potreba od pica majstor

Pica servis vo Kisela Voda ima potreba od pica majstor so iskustvo


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

20 сеп 14:09Negovatel/ka

Приватна установа за социјална заштита на стари лица - Сонце има потр...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

20 сеп 12:15RABOTA sendvicara fast food kujna

OK BURGER има потреба од персонал со и без работно искуство. ОДЛИЧНА...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

20 сеп 10:06ВРАБОТУВАМЕ оператор на машина за печатење

Отворено работно место во печатница за печатар на глексо машина и маш...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

20 сеп 10:01Majstor za gradeznistvo.

FIrma ima potreba od majstor za izvedba na gradezni raboti. Se rabot...


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

19 сеп 09:50SERVIS JEEP PACKULJ

Se bara mehanicar koi go poznava zanatot na amerikanski vozila bidejk...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

19 сеп 04:24Baram rabota

Baram rabota kako farmacevsoi tehnicar


20.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

18 сеп 01:10Rabota vo igroteka !

Potrebni se devojki do 24god vozrast za rabota vo igroteka.. Povekje...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

17 сеп 14:34Se bara prodavacka vo pekara

Prodavacka bez i so iskustvo vo pekara 075 246 978 jordan


10 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

17 сеп 09:02Rabotnik za reparacija na paleti

Se baraat rabotnici so iskustvo za reparacija na paleti Tel 0726254...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

16 сеп 10:06avto servis bara rabotnik

potreben e rabotnik za vo avto servis za montaza na avto stakla so is...


35.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

14 сеп 11:19Rabota vo pogon za proizvodstvo na reklamen materijal

Se bara opst rabotnik za rabota vo pogon za proizvodstvo na reklamen ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

14 сеп 10:26Се бара негувател/ка

ПУСЗ на стари лица „Светла надеж“ има потреба од негувател/ка, во ред...


2 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

13 сеп 20:25Страна 1 од 12

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам