Кисела Вода
                   
363 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Tobako vo Kisela Voda ima potreba od 3 vraboteni

Tobako ima potreba od 4 vraboteni 2prodavacka za 1 i 2 smena I 2 p...


25.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

20 мај 17:43Промовирано

Инсталер/монтажер/инсталатер на мрежна опрема

Работни задачи: • Подготовка на внатрешна инсталација кај корисник ...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

07 јун 13:42ЕЛЕКТРО МОНТАЖЕР EM-FIB/002

Работни задачи: • Изведба на високонапонски електро инсталации (напо...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

07 јун 13:42Барам мајстор и продавачка

Барам мајстор за бурек и бели пецива, и продавачка


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

04 јун 12:04Страна 10 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам