Кисела Вода
                   
341 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Rabota vo Germanija

Se baraat shoferi za rabota vo Germanija -Potrebna vi e vozacka so B...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

24 јан 17:17Промовирано

Tobako vo Kisela Voda ima potreba od 3 vraboteni

Tobako ima potreba od 3 vraboteni 2prodavacka za 1 i 2 smena i 1 pr...


25.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:00Промовирано

Se bara higienicharka za oddrzhuvanje na apartmani !

Se bara higienicharka za oddrzhuvanje na luksuzni apartmani!


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
24.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

12 јул 14:06Промовирано

Se bara zena za rabota vo mekicara

Se bara zena za rabota vo mekicara vo Dracevo samo za prva smena plat...


170.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

16 фев 07:14Se bara zena za rabota vo mekicara

Se bara zena za rabota vo mekicara vo Dracevo samo za prva smena redo...


17.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

14 фев 13:36SE BARAAT MAJSTORI-MOLERI,MONTERI,MAJSTORI

Se baraat 2ca-MOLERI, 3ca-MONTERI ZA KNAUF 2ca-FASADERI, i OPSTI...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

14 фев 11:06Market kolonijal vo kisela voda bara prodavacki

Market vo kisela voda-pintija ima potreba od prodavacki Info na tel...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

03 фев 22:47Мастор за Поставување на Плочки

Се бараат искусни мајстори за поставување на плочки за работа во Беог...


2.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

03 фев 16:53Bubi Bis vrabotuva Avto limar i avto spremac

Поради проширување на своите сервисни капацитети, нашата компанија им...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

28 јан 13:54Bubi Bis vrabotuva Avto spremaci i farbari

Поради проширување на своите сервисни капацитети, нашата компанија им...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

28 јан 10:21Lice za lepenje PVC folii

Firmata Multi Medija vrabotuva lice za lepenje PVC folija za brendira...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

25 јан 10:23avto servis

se baraat rabotnici za avto servis promena na avto stakla so rabotno ...


24.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

24 јан 10:15DOSTAVA ДОСТАВА DELIVERY

ПОТРЕБЕН Е СЕРИОЗЕН РАБОТНИК ЗА ДОСТАВА НА ХРАНА СО Б возачка СО РАБО...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

20 јан 11:32АРХИТЕКТ

Изработка на проектна документација на ниво на основен проект; Подго...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

18 јан 13:01Bubi Bis vrabotuva avto farbar i avto spremac

Поради проширување на своите сервисни капацитети, нашата компанија им...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

15 јан 11:35Rabota vo stranstvo

Se baraat rabotnici za rabota vo Austrija Uslovi : *EU Dokumenti...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

12 јан 14:56Слаткарница вработува

Реномирана слаткарница има потреба од слаткарка со искуство во израбо...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

09 јан 18:42Elektroinstalater

Elektroinstalater so i bez rabotno iskustvo.


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

27 дек 13:42BARAM MAJSTORI,BRAVARI I POMOSNICI ZA RABOTA VO GERMANIJA

BARAM MAJSTORI,BRAVARI I POMOSNICI ZA RABOTA VO GERMANIJA !!! -POZNA...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

27 дек 09:30АДМИНИСТРАТИВЕН РАБОТНИК

Трговска фирма, увозник и дистрибутер од област на хортикултура, САРД...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

26 дек 22:40Se bara prodavac/ka

Piljara vo kisela voda ima potreba od prodavac ili prodavacka pocetna...


17.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

11 дек 11:11Инжинер-Архитект

Изработка на проектна документација на ниво на основен проект; Подго...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

07 дек 10:27Se bara rabotnik za vo garden centar

Se bara rabotnik za vo garden centar,potrebno e osnovno poznavanje n...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

06 дек 10:55Radio Taxi Staro Vodno vrabotuva 10 taksi vozaci svoi vozila

Aplikacii za rabota na mail : starovodnotaxi@gmail.com


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

05 дек 12:24BARAM KELNERKA

Слаткарница Стелла има потреба од продавачки/конобарки. Личен проф...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

04 дек 11:37Вработуваме хаусмајстор на одржување

Вработуваме хаусмајстор со основно познавање електрика,водовод,завару...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

03 дек 21:22Електроинсталатери

Се барат 4 електроинсталатери на неопределено работно време за работа...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

03 дек 13:00Инжинер-Архитект

Маб Градба,лиценцирано друштво за градежни дејности, Скопје има потр...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

02 дек 14:13Baram vozac so E kategorija

Baram vizac so E kategorija za cerada poveke infk na telefon


1.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

26 ное 11:13Sobarka

Hotel Vila Silia od nas. Crnice Skopje ima potreba od sobarka so skra...


9.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

21 ное 17:25Инсталатори и монтажери на лифтови

Се вработуваат 2 инсталатери на лифтови на неопределено време за рабо...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

19 ное 09:41Вработуваме столар услови одлични

Вработуваме - оператор на кројач за иверка - оператор на кантериц...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

16 ное 20:23Келнери - Ресторан Ќеиф

Ресторан Ќеиф во Кисела Вода, Скопје, бара келнери. За подетални ин...


123.456 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

16 ное 16:20SE VRABOTUVA OPST RABOTNIK I OPERATOR NA MASINA

ВРАБОТУВАМЕ: 1. ОПЕРАТОР НА ЦНЦ МАШИНА (1 работна позиција) 2....


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

11 ное 09:02oddelenski nastavnik dava casovi po oddelenska nastava

Oddelenski nasavnik dava casovi od 1 do 5 oddelenie po site predmeti...


300 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

07 ное 16:04Frizerka

Frizerski salon ima potreba od frizerka so rabotno iskustvo


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

07 ное 15:04Frizerka

Frizerski salon ima potreba od frizerka so rabotno iskustvo.


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

07 ное 15:04Работник во областа на климатизација и греење

"Bane Air" е компанија со 29 годишно работење во областа на климтизац...


28.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

04 ное 14:27Потребни се Негователки и Медицински сестри

Дом за стари лица има потреба од Негователки ,Медицински сестри и Бо...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

04 ное 09:20Se bara Kuvar

Za potrebite na renomiran retoran se bara kuvar za redoven raboten od...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

02 ное 15:40Se bara zena za rabota vo mekicara

Se bara zena za rabota vo mekicara vo Dracevo samo za prva smena


19.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

25 окт 22:05Se bara zena za rabota vo mekicara

Se bara zena za rabota vo mekicara samo za prva smena vo Dracevo


19.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

24 окт 14:14масажа, физиотерапија, хиџаме

Potrebni se iskusni fizioterapevti / hidzame sertificirani i terapevt...


1.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Нудам работа

19 окт 19:56Страна 5 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам