Скопје Центар
Подкатегорија:
                   
408 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Rusenje zidovi gradezen sut isfrluvame zemja i drugo

Rusime pregradni zidovi so hilta cistime podrumi i dvor popravame dvo...


111 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Busenje na armiran beton so dijamantska kruna

Бушење на армиран бетон (мермер камен и било кој друг вид на материја...


1 €
или предлог цена
24 јун 21:51Промовирано

Busenje Na sekakov tip na armiran beton so dijamantska kruna

vrshive bushenje na otvori (DUPKI) vo armiran beton (Mermer granit ka...


1 €
или предлог цена
24 јун 22:31Промовирано

Кречење со Ѓенерално чистење

Ви нудиме бојадисување на вашиот дом а Исто така ви нудиме Темелно чи...


70 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Целосно реновирање на купатила

Целосно реновирање на купатила! *Изработка на плочки. ○ Изработ...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

Денес 13:00Rusenje zidovi gradezen sut isfrluvame zemja i drugo

Rusime pregradni zidovi so hilta cistime podrumi i dvor popravame dvo...


111 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Moler, molerski uslugi

RRENOVIRANJE, KREÇENJE, MOLERAJ, GIPS KARTON Profesionalen moler,...


1 €
или предлог цена
Денес 10:24Izrabotka na: kujni plakari i sekakov mebel od iverica i MDF

Izveduvame profesionalna izrabotka na mebel od iverica i medijapan. I...


5 €
или предлог цена
Денес 09:09Iskop na zemja i transport

Vrsime iskopi ramnenje na placovi ,temeli, podrumi , iskop za bazent ...


По Договор
или предлог цена
Денес 06:56MOLER

Moler kreci stanovi,kuki,delovni prostorii.


25 МКД
или предлог цена
Вчера 23:51MOLERI

СТРУЧЕН ТИМ ВИ НУДИ УСЛУГИ ОД ТИПОТ НА МОЛЕРИСУВАЊЕ (ВО БЕЛО,ВО БОЈА)...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:38MOLERAJ GIPS GLETOVANJE ABRIP LEPAK

Vrsime sekakov vid na molero farbarski i gipsarski uslugi ...


2 МКД
или предлог цена
Вчера 16:58Rusenje i Krsenje

Рушење Ѕидови,Отварање отвори Кршење Плочки, Фрлање Шут


1 €
или предлог цена
Вчера 11:37RUSENJE RENOVIRANJE DO KLUC NA RAKA

KOMPLETNO RENOVIRANJE NA VASIOT STAN RUSENJE I FRLANJE NA SUT PROME...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:36gips fasadi moleraj

izvedba na gips karton i molerajski uslugi, izrabotka na fasadi so ...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:22Stiropor fasadi

Grupa od skopje sto se zanimava so fasadi vise 12 godini Vi nudi fas...


18 €
или предлог цена
Вчера 09:50Moleraj

Krecenje,gletovanje,mp75,gips Karting Lepak Mreza se za vasiot dom ...


49 МКД
или предлог цена
Вчера 09:50Eftini molerofarbarski uslugi

Vrsime eftini molrofarbarski uslugi brzo i kvalitetno. Krecenje so p...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 08:30Elektircar 24\7

Postavuvanje I menuvanje na domasna isolacija po mnogu povolni uslovi...


4 €
или предлог цена
Вчера 07:59Moleraj,Gips,Fasadi,Opsivki

Ви следува период во кој сакате да го освежите вашиот дом и да му дад...


По Договор
или предлог цена
Вчера 05:37KRSENJE, SECENJE, RUSENJE, BUSENJE BETON I ASFALT !

Krsenje so hilti sekakov tip beton, dijamantskosecenje na armiran bet...


1 €
или предлог цена
26 јун 21:58Krsenje beton

SO HILTI I SO DIJAMANTSKA PILA KRSIME,BUSIME I SECEME SEKAKOV TIP BET...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

26 јун 21:58Montaza na sanitarija, sanitarni elementi, mijalnik, tus

Професионална монтажа на санитарија и сите елементи што се во една ба...


7 €
или предлог цена
26 јун 21:20Izvedba na Krov-Sanacija i Renoviranje na Krovovi

So dolgo godisno iskustvo vo gradeznistvoto, i so nas profesionalen t...


3 МКД
или предлог цена
26 јун 16:30RUSENJE,KRSENJE,BUSENJE CISTENJE,ISFRLANJE SUT i dr.

Gi vrsime slednive uslugi: 1.Vadenje plocki,parketi,laminati 2....


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

26 јун 16:30Izrabotka na Site vidovi na =KROV=POKRIV=

Profesionalna Ekipa gi izveduva slednive raboti =Izrabotka na Site...


3 МКД
или предлог цена
26 јун 16:28Majstor,plockar,vodovodzija

Rabotime komlet renoviranje na stanovi,kukji,objekti so povekje od 30...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

26 јун 15:06Реновирање на куќи,станови

Работиме комлет реновирање на станови,куќи.Водовод,одвод,местење угра...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

26 јун 14:51Parno monter парнаџија parnazija

Majstor za parno doaga po povik,otklonuva defekti cistime radijatori ...


1 €
или предлог цена
26 јун 12:19MOLER, MOLERAJ, KRECENJE

Vrsam molerski uslugi na vasite stanovi, kukji, delovni objekti. So n...


30 МКД
или предлог цена
26 јун 12:11Moleraj, gletuvanje i drugo

Vrsime molerski raboti profesionalno. Moleraj, gletuvanje, bojadisuva...


По Договор
или предлог цена
26 јун 01:11Secenje beton

DIJAMANTSKO SECENJE I BUSENJE NA ARMIRAN BETON SO DEBELINA DO 53 cm. ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

26 јун 00:39KRSENJE, BUSENJE, SECENJE, ASFALT I ARMIRAN BETON....

DIJAMANTSKO SECENJE I BUSENJE NA ARMIRAN BETON SO DEBELINA DO 53 cm. ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање

26 јун 00:39Profesionalno krsenje, secenje i busenje beton

Фирмата Адитон ДООЕЛ- Скопје постои на македонскиот пазар веќе 20 год...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

26 јун 00:38KRSENJE,SECENJE,BUSENJE,BETON I ASFALT

SO HILTI I SO DIJAMANTSKA PILA KRSIME,BUSIME I SECEME SEKAKOV TIP BET...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

26 јун 00:38KNAUF GIPS OPSIVKI GLETOVANjE KREČENjE

SPUSTENI PLAFONI PREGRADNI SIDOVI OPSIFKI NA PROZORI I VRATI GLETO...


По Договор
или предлог цена
25 јун 17:01masinsko vodeno cistenje na kanalizacija

masinsko vodeno cistenje pod visok pritisok na kanalizacija proektira...


1 €
или предлог цена
25 јун 15:00Lepenje plocki, coklinja odvod dovod

Vrven plockar so rabotno iskustvo vo Germanija vrshi sekakov vid na u...


8 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

25 јун 11:07Kosulica

Ненко реномирана компанија, Изработка на машинска кошулица За подета...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

25 јун 08:44Moler gipsar fasader

Moler gipsar fasader


30 МКД
или предлог цена
25 јун 07:20Водоинсталатер водоводџија водовод

Majstor so 15 godini iskustvo doaga po povik ili po dogovor.rabotam s...


1 €
или предлог цена
24 јун 23:01Busenje Na sekakov tip na armiran beton so dijamantska kruna

vrshive bushenje na otvori (DUPKI) vo armiran beton (Mermer granit ka...


1 €
или предлог цена
24 јун 22:31Vodovod ВОДОВОД, ВОДОИНСТАЛАТЕР

Водоинсталатер со 30 годишно искуство. Работиме се од водовод: одвод...


1 €
или предлог цена
24 јун 21:51Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам