Теарце
                           
9 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava gradezhno zemjishte vo s.Otushishte/ Tearce

Se prodava gradezhno zemjishte so povrshina od 970m2, so stara kukja ...


100.000 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Куќи / Вили

21 ное 19:00Kukja vo Neprosteno

Se prodava kukja vo s.Neprosteno od 100m2 i dvorno mesto od 800m2 kon...


1 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Куќи / Вили

04 ное 17:21Prodažba na kuća so ogromen dvor vo s.Tearce

NOVA PODUDA VO AGENCIJA CHANAK🆕🆕🆕 Prodažba na samostojna, semejna...


159.999 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Куќи / Вили

25 окт 15:51KUKJA, VIKENDICA, VILA

Prodavam kukja na super atraktivna lokacija vo s.Tearce.. mesnost Big...


38.000 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Куќи / Вили

05 јул 20:50Nova kukja vo S.Slatino so dvor 2000m2

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na nova kukja vo S.Slatino, Tetovo....


320.000 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Куќи / Вили

01 јул 10:13Se prodava kuka vo zhilche so ogromen dvorno

Se prodava kukja vo zilce so vkupen plac od 800m2. -Sopstven bun...


30.000 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Куќи / Вили

18 дек 11:53Se prodava kukja vo selo Tearce

Se prodava kukja vo selo Tearce. Kuḱata ima vkupna vnatrešna povr...


1 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Куќи / Вили

16 дек 10:44Се продава куќа од 454 м2 во село Теарце

Се продава куќа со дворно место на одлична локација во село Теарце. П...


По Договор
или предлог цена
Теарце / Тетово

Куќи / Вили

02 апр 12:54Продавам куќа

Продавам куќа во с.Лешок на главниот пат Тетово-Јажинце. Куќата е гра...


111.111.111 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Куќи / Вили

12 авг 18:51Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам