Битола
                   
308 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Volvo fl7

Servisirano e maslo filtri registracija do krajot na 2022 solidni gum...


6.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

10 авг 18:45Промовирано

Se prodava slep sluzba

Kamionot e vo odlucna sosotojva. Vredi da se vidi kontakt 070 312 985


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Денес 09:13DAF XF 460 euro 5

Se prodava DAF 460 ks euro 5 Vo odlicna sostojba Full oprema i Ret...


12.300 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 18:16Scania R520 v 8

Se prodavaat scanii euro 6 R410-2015 R450-2014 R420eev-2010 R520-...


1.010.101 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 18:16Scania R420 eev 2011

Se prodava super zacuvana scania 420eev Servisirana Vo scania Regis...


23.500 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Вчера 18:15man duplak 403 1996

se prodava man duplak vo ispravna sostojba 403 1996 komtakt 071235...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

12 авг 14:47kamion za ziva stoka

se prodava kamion za ziva stoka so dva sprata daf 2000 god 180 ks so...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

12 авг 14:46Poloven

Za delovi pali vozi


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

12 авг 12:55SLEP SLUZBA

VW MAN SLEP SLUZBA 1998g 73000km mnogu sacuvan 070 207 064 078 20...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

11 авг 20:28Kamionce Maginus 90 konji

Za delovi


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

11 авг 15:51Man 8 163 kiper

Dolzina 4.10 Sirina 2.40 Nosivost 4 tona


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Битола

Камиони

11 авг 15:50Mercedes so grajfer

Nosivost 6 tona


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Битола

Камиони

11 авг 15:50LIFT ZA KAMION PALFINGER

LIFT ZA KAMION ***PALFINGER **** ---MKSIMALNA NOSIVOST1500 KG-----...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

11 авг 12:59IVECO so ladilnik

Poveke informacii na 070 207 405 Aco Se prodava kamion Iveco, tovar...


5.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

11 авг 11:02Se prodava Scania

Se prodava Scania 113 91god. Vo odlicna sostojba mozi zamena vlekac k...


14.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

11 авг 08:56Volvo fl7

Servisirano e maslo filtri registracija do krajot na 2022 solidni gum...


6.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

10 авг 18:45VLEKAC SCANIA 2007 GOD

Vlekac SCANIA 2007 god,380 ks euro 4 registriran do 01/2023


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

10 авг 13:59POLUPRIKOLKA LANGENDORF

Poluprikolka LANGERDOF 2006 GOD .REGISTRIRANA


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

10 авг 13:58MIKSER MAN 33.322 REGISTRIRAN

Mikser 33.322 so poseben motor vo odlicna sostojba .registriran


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

10 авг 13:58SCANIA R520 V8 12/2014!!!

Top sostojba. EURO 6! Mozno e kupuvanje so 50% ucestvo,kamionot ost...


34.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

10 авг 13:12SCANIA R420 EEV MEGA TOPLINE 2010!

Kamionot e vo super sostojba,servisiran so novi gumi i 1100 litri rez...


20.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

10 авг 13:12Dekla (glava) za atego 4 cilindri

dekla za atego 4 cilindri


4 €
или предлог цена
Битола

Камиони

10 авг 11:13IVECO STRALIS EURO 5

DOBRI GUMI NE REGISTRIRAN BT4236AB-2007 RACEN MOTORNA KOCNICA ‐-...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

10 авг 08:15FURGON

Razni vidovi na furgoni mali i golemi po evtina cena


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

08 авг 18:19Furgon

Se prodavaat razni furgoni so razni dimenzii i ladnjaci so najeftina ...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

08 авг 18:15Mercedes benz ATEGO

Mercedes benz ATEGO EURO4 so lift KONTAKT 070312617 07031...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

08 авг 11:35Mercedes benz ACTROS 18-46 /SWARCMULER (komplet)

schwarzmueller Mercedes benz actros 18-46 KONTAKT: 070 312 617 ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

08 авг 11:31MOTOR I MENJAC ZA VOLVO 420

Motor i menjac za volvo fh 12 420 ks 1996 god


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

07 авг 19:14GLAVINA PREDNA ZA SCANIA 124

GLAVINA PREDNA ZA SCANIA 124 KOMPLET OSOVINA GLAVCE LAGER PAKN...


100 €
или предлог цена
Битола

Камиони

07 авг 14:55GUMA KORMORAN 315/80 R 22.5

GUMA KORMORAN 315/80 R 22.5 KOMPELT SO BANDAS


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

07 авг 14:55DRZAC ZA REZERVNA GUMA

DRZAC ZA REZERVNA GUMA


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

07 авг 14:55delovi za skania 124 400

delovi za skania 124 400 godina 1998 vebasto 150 evra obloga o...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

07 авг 14:55FEDER BPV

FEDER BPV


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

07 авг 14:55CISTERNA MAZUT BETOMEN

CISTERNA MAZUT BETOMEN UTVA 1995 VGRADEN ABS SISTEM NOV REGISTRIRA...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

07 авг 14:54Scania R420 eev 2011

Se prodava extra scania euro 5+ eev Redoven servis novi injektori no...


23.500 €
или предлог цена
Битола

Камиони

07 авг 09:33Prodavam novi kaisi (SPANERI)

Prodavam novi kaisi (SPANERI) eftino ,BARAJTE NA OVOJ BROJ 070 247 88...


450 МКД
или предлог цена
Битола

Камиони

07 авг 07:18Man TGX 440 2016 god MEGA

Man TGX 440 2016 god MEGA XXL kabina novi gumi 440 xxx Na bugarsk...


36.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

06 авг 08:34Pedala za MAN TGM

EBS modul (pedala) za kocnica za MAN TGM,TGL . Tel +46762846...


300 €
или предлог цена
Битола

Камиони

05 авг 14:05POLUPRIKOLKA LADNJACA SCHMITZ

Poluprikolka ladnjaca SCHMITZ vo odlicna sostojba registrirana 2002 g...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

05 авг 11:14POLUPRIKOLKA

Poluprikolka shmitz 2008 god so zelen karton


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

05 авг 11:14PRIKOLA MEGA 2006

Vo super sostojba I so popust PRIKOLKA MEGA 2006 GOD


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

05 авг 11:14Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам