Тетово
                   
1041 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ford Kuga 1.5 TDCi Titanium

Се продава Ford Kuga 1.5 TDCi 120ks 2WD Titanium 2018/19 год со помин...


20.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Alfa Romeo MiTo

Alfa Romeo MITO Viti/Година: 2010 1.6 Diesel JTD Të kaluara/Поминати:...


3.900 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.400 €
Тетово

Автомобили

16 сеп 13:32Промовирано

CITROEN C1 1.0 2008 UVOZ OD CH SO KLIMA

FULL OPREMA SO KLIMA SERVISIRANO VO BESPREKORNA SOSTOJBA UVOZ OD CH ...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

24 сеп 08:17Промовирано

Golf 19 Tdi 105 ks full got 2005 (4×4)

Vozilloto je vo solidna sostajba ot oprema ima:Abs.servo.esp.bort kop...


4.550 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 15:45VW GOLF 7 1.6 TDI 4MOTION HIGHLINE 2014

VW GOLF 7 1.6 TDI 4MOTION HIGHLINE 2014 169000 KM SERVISNA KNIGA R...


14.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 15:36bmw X5 2008

se prodava bmw x5 2008 god moze i zamena


15.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 15:02bmw X5 3.5 2011 god

se prodava bmw X5 3.5 2011 moze i zamena


23.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 15:02BMW X3

BMW X3 3.0 dizell 4x4 2004 godina full oprema navigacija krem koz...


6.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 13:43Renault scenik megan moze zamena

Ful oprema so celosna oprema i komplet servisirana vo ovlasten servis...


2.350 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 13:30Ford Kuga 1.5 TDCi Titanium

Се продава Ford Kuga 1.5 TDCi 120ks 2WD Titanium 2018/19 год со помин...


20.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 13:00VW Passat 2.0 TDI 140ps 2012g. Moze i zamena.servis,Registri

VW Passat 2.0 TDI 103kw (140 ps) Godina 2012 (2011 sobraķajna) Regi...


10.950 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 12:54BMW X3 3.0D XDRIVE M-PAKET

BMW X3 3.0D XDRIVE M SHADOWLINE 202.xxx km Full-Oprema Oprema: F...


21.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:54Golf 7 1.6Tdi 2013god

Golf 7 God:2013 1.6Tdi 77Kw 145xxxkm uvoz od austria


13.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:10  НОВ ОГЛАС

Citroen C3 Stranska Na Delovi

Citroen C3 benzin samo na Delovi


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:10  НОВ ОГЛАС

Bmw 118d Facelift 2007

BMW 118d 2.0D 105 KW/143 KS god: 2007 Reg do 11/2022 OD OPREMA ...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:05FIAT GRANDE PUNTO 1.4 BENZIN FUL PERFEKTNA

Puntoto e vo perfektna sostojba bilo nadvoresno vnatresno motor podvo...


2.750 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 10:57OPEL VECTRA 20 DTL REDIZAJN FUL PERFEKTNA

Vectrata e vo perfektna sostojba bilo nadvoresno vnatresno motor podv...


1.850 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 10:56MERCEDES C 220 CDI 2002/01G FUL AVTOMATK ODLICEN

Mercedesot e vo odlicna sostojba bilo nadvoresno vnatresno motor menu...


2.850 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
2.950 €
Тетово

Автомобили

Денес 10:56FORD FOCUS 1.4 TNG FUL PERFEKTEN

Focusot e vo perfektna sostojba kako nadvoresno vnatresno motor podvo...


2.850 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.999 €
Тетово

Автомобили

Денес 10:56OPEL MERIVA 1.7 CDTI FUL ODLICNA

Merivata e vo odlicna sostojba kako nadvoresno vnatresno motor podvoz...


2.450 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.550 €
Тетово

Автомобили

Денес 10:56OPLEL CORSA 1.0 BENZIN TOP SOSTOJBA

Corsata e vo odlicna sostojba bilo nadvoresno vnatresno motir podvozj...


1.650 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.750 €
Тетово

Автомобили

Денес 10:56BMW 530d GT 2016-17

BMW 530d GT model 2016-2017 euro 6 najvisoko nivo na oprema full s...


3 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 10:55Citroen C4 1.6 HDI 109 KS Full 2007

Voziloto e vo solidna sostojba so pominati 220.000 km i e so kompletn...


2.950 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 10:22opel corsa

Opel corsa 2012 70kw 95ks So full oprema KLIMA (LADI PERFEKTNO)...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 08:49Bmw 120d 163ps Automatik

Bmw 120d 163ps Automatik, Navigacija, Tempomat, Climatronic, Greaci...


6.400 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 08:10SE PRODAVA ZA DELOVI

Se prodava za delovi FORD FUSION 1.4 dizel, 2002 godina. Cena po dog...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 21:54Seat Ibiza 1.4i Registrirano...

Seat Ibiza 1.4 Benzin God.1996 Reg do 12.2022 Standartna oprema ...


800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 17:38VW Polo 1.4 TDI 70 KS Full 2009

Voziloto e vo odlicna sostojba so pominati 184.000 km i e so kompletn...


4.250 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 17:38  НОВ ОГЛАС

VW Golf 1.9 TDI 105 KS Full 2005

Voziloto e vo odlicna sostojba so pominati 217.000 km i e so kompletn...


4.750 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 17:31  НОВ ОГЛАС

Opel Corsa 1.3 CDTI 95 KS Full 2010

Voziloto e vo odlicna sostojba so pominati 143.000 km i e so kompletn...


4.950 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 17:12  НОВ ОГЛАС

Suzuki Swift 1.3 TDCI 75 KS Full 2009

Voziloto e vo odlicna sostojba i e so kompletna oprema: -KLIMA -A...


4.650 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 17:02  НОВ ОГЛАС

Mercedes B200 Cdi Avangarde Swiss

Registiran 1 God so Zelen Karton, Foli, xenon, Novi Gumi, So servisn...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 15:51Bmw 730D Individuall Full Oprema Swiss

10:29 ml LTE vau vall • JuSt now • 19 Od oprema poseduva: • LTE ...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 15:51BMW e39 530d 5 1999 socuvan

Se prodava bmw e39 530d socuvan, so napraveni site servisi. Ima realn...


3.250 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 15:49Bmw 428i Mpacket

Bmw 428i 2013 169.000 km Coupe Full servis na Mcar(so servisna kn...


28 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
30 €
Тетово

Автомобили

Вчера 14:56Audi a4 Sline 2008 2.0Tdi Avtomatik

Audi A4 Sline Automatik 2.0Tdi 209.000km Servis komplet Greaci n...


8.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 14:55Mazda 6 2004 2.0Diesel

Mazda 6 2004 2.0D 121ps Diesel 173.000km so servisna kniska Regis...


2.700 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.800 €
Тетово

Автомобили

Вчера 14:55Prodavam Audi A8L 3.0 TDI Quattro EDINSTVENO vo Mk

3.0 TDI Quattro 250ps 12/2010 Masaza, Ladenje i Greenje na site s...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 14:53Mercedes-Benz s350 cdi - 09 (brabus paket)

Kolata e vo ekstra sostojba mnogu e cuvana bez mana ekstra motor serv...


19.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 14:50Peugeot 307 Stranska Na Delovi

Peugeot 307 2.0 HDI samo na Delovi


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 14:26Opel Zafira 2.2 Benzin ( Stranska) Na Delovi

Opel Zafira 2.2 Benzin samo na Delovi


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 14:26Opel Astra H (Stranska) Na Delovi

Opel Astra H 1.6 Twinport Samo na Delovi


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 14:25Clk 270 cdi avtomatik tip top

Se prodava kolata 270 cdi Avtonatski menuvac Kolqta e sega registrir...


4.400 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:26Страна 1 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам