344 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung i Sony telefoni

Se prodavaat telefoni, ispravni i zacuvani so originalni polnaci. Rab...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:05Продавам екстра моб - Huawei P40 Lite

Продавам екстра зачуван Huawei P40 Lite, со ниту една гребнатинка, за...


6.800 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.000 МКД
Денес 13:00REDMI NOTE 11 PRO

prodavam redmi note 11 pro socuvan kako nov bez nikakvi zabeleski te...


11.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
13.000 МКД
Денес 12:47Otkup na mobilni telefoni - ISPLATA VEDNAS

Otkupuvam novi i koristeni, zdravi i skrseni telefoni. Samsung, iphon...


Денес 08:55Redmi Note 11S

Telefonot e bez tragi na koristenje, vo odlicna sostojba, bez nikakva...


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:55Huawei Y6 2019

Telefonot e vo super sostojba bez maani


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
Денес 08:55Prodavam Honor 9X vo odlicna sostojba

Telefonot e bez maani, maksimalno socuvan. 4GB ram, 128 GB vnatresna ...


6.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.000 МКД
Денес 08:55Prodavam Samsung Galaxy A03s

Telefonot e vo super sostojba, bez tragi na koristenje. Doaga so orig...


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
Денес 08:54TELEFON REALME C55

Telefonot e Nov Raboti na site mrezi Samo TELEFON Bez polnac (Poln...


5.500 МКД
или предлог цена
Денес 07:23REALME X50PRO 5G

prodavam realme x50 pro 5g nov kupen od ekupi.mk,komplet so kutija,65...


11.000 МКД
или предлог цена
- 21 % Попуст
14.000 МКД
Вчера 21:03ONEPLUS 7T PRO 8/256

prodavam oneplus 7t pro socuvan so sitni grepki po lajsnite od normal...


12.500 МКД
или предлог цена
Вчера 18:29Продавам

Samsung A21S Купен од салон на А1, како нов од салон без ниедна греба...


6.500 МКД
или предлог цена
Вчера 17:40iPhone 13 Pro Max

Extra Maximalno zacuvan 13pro Max Sierra Blue so orginalen polnac I k...


869 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
879 €
Вчера 17:16Xiaomi Mi Note 10 black

Телефонот е користен со заштитно стакло и маска, нема никакви гребнат...


13.500 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
13.900 МКД
Вчера 13:34Xiaomi 12 Lite

Телефонот е користен помалку од 2 месеци и е под гаранција. Нема ника...


20.900 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
21.000 МКД
Вчера 13:33SAMSUNG S7

samsung s7,komplet so kutija i polnac,socuvan kako nov,drzi baterija ...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:15Iphone 8 +

Se prodava iphone 8plus ekstraa sostojba prv gazda sleduva so polnac ...


9.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:12Novi futroli za xiaomi poco f3

Samo Rzants e ostanata,nova e ne nosena Rzants 400 den. Info.078 ...


02 јун 22:41Originalni apple polanaci

Originalen polnac za sekoj model na iphone Nova glava 5w - 800 denar...


По Договор
или предлог цена
02 јун 22:41REDMI NOTE 11 PRO

prodavam redmi note 11 pro socuvan kako nov bez tragi od koristenje,s...


12.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
13.000 МКД
02 јун 18:16REDMI NOTE 10 PRO

Extra socuvan koristen 1 godina i stoi vo kutija odi full pack so ada...


По Договор
или предлог цена
02 јун 12:09Samsung Galaxy A34 (kako nov)

Se prodava Samsung Galaxy A34 6/128gb memorija. Telefonot e koristen ...


14.000 МКД
или предлог цена
01 јун 17:31Samsung Galaxy S21+ / S21 Plus

Se prodava maksimalno zacuvan Samsung Galaxy S21 plus. Telefonot e be...


21 МКД
или предлог цена
01 јун 17:26Jabra Elite 7 Pro (NOVI)

Se prodavaat novi wireless slusalki jabra elite 7 pro. Slusalkite sle...


9.000 МКД
или предлог цена
01 јун 17:20Sennheiser MOMENTUM True Wireless 3 (NOVI)

Se prodavaat novi ne koristeni Sennheiser MOMENTUM True Wireless 3. S...


9.000 МКД
или предлог цена
01 јун 17:07NOV ORIGINAL SAMSUNG FAST POLNAC 25W

POLNACOT E NOV, NEKORISTEN, IZVADEN OD SAMSUNG GALAXY A53... ORIGINA...


По Договор
или предлог цена
01 јун 13:24Samsung Galaxy A03 Core

Se prodava Samsung Galaxy A03 Core ZA DELOVI!!! Padnat softver! Se...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.500 МКД
01 јун 13:2425W SAMSUNG POLNAC NOV

.


По Договор
или предлог цена
01 јун 13:23KUTIICKA I POLNAC 40W OD HUAWEI P40 LITE

.


По Договор
или предлог цена
01 јун 13:20KUTIICKA I POLNAC 40W OD HUAWEI P40 LITE

.


По Договор
или предлог цена
01 јун 13:19IPHONE XR 128 GB FABRICKA SOSTOJBA

iPhone XR 128 GB Isto novv Raboti na site mrezi Face ID ✅️ True T...


По Договор
или предлог цена
01 јун 11:29Продавам OnePlus 5 Slate Gray

Продавам OnePlus 5 Slate Gray. Телефонот е во одлична состојба, како ...


4.999 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
5.299 МКД
31 мај 22:04PRODAVAM MOBILEN SAMSUNG, XIAOMI, HUAWEI I DR.

Nudam prodažba na bilo koja marka na mobilen i ke se dogovorime za ce...


По Договор
или предлог цена
31 мај 21:48SAMSUNG A04s

NOV NEOTPAKUVAN OD TELEKOM I RABOTI NA SITE MREŽI.


6.500 МКД
или предлог цена
31 мај 21:47Samsung Galaxy S20 5G (SM-G981B/DS)

Galaxy S20 SM-G981B/Dual-Sim (Exynos, 12GB RAM) - Kako nov,donesen o...


18.000 МКД
или предлог цена
31 мај 19:27Iphone 11, white neverlock

Prodavam iPhone 11, white, neverlock, 64gb, kako nov, malku koristen....


По Договор
или предлог цена
31 мај 17:07Iphone x, black, neverlock

Prodavam iPhone x, black neverlock, 64gb, kako nov, malku koristen. ...


По Договор
или предлог цена
31 мај 17:07Продавам Nokia 1

Телефонот е купен од Техномаркет во 2019 год. и е како нов, не е мног...


2.000 МКД
или предлог цена
31 мај 16:57HONOR 8X

se raboti perfektno 29.03.2023 smeneta nova baterija bez zameni


6.000 МКД
или предлог цена
31 мај 16:08XIAOMI NOTE 9 PRO

Xiaomi note 9 pro vo odlicna sostojba bez zameni


7.500 МКД
или предлог цена
31 мај 16:08Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам