Струга
                           
334 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се издава комплетно опремен стан (НОВ) во Струга!

✅Прекрасна локација, со поглед кон езеро. ✅Станот се наоѓа на ул....


40 €
или предлог цена
Струга

Станови

12 авг 15:44Промовирано

Nov Stan na sam bulevar pogled

Stanot se naoga na samiot bulevar ,,Boris Trajkoski,, vo Kisela Voda....


1.350 €
или предлог цена
Струга

Станови

13 јун 21:13Промовирано

Stan so garaza

Se prodava garsonjera so garaza i dvor vo Struga poz FON FAKULTETOT N...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 22:27Деловен простор во Струга

Се изнајмува деловен простор кај градскиот пазар во Струга. Деловниот...


200 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

Вчера 21:23Se iznajmuva skroz renoviran stan 250 eur

Stanot se naoga karsi versus i akvarius plaza vo prva zgrada na 3 spr...


250 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 18:14  НОВ ОГЛАС

Shitet parcele ndertimore ne Struge

Shitet parcele nderitmore ne Struge, ne rrugen JNA- ne afersi te Çerd...


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:27Куќа во Радожда Kuka vo Radozda

Се продава куќа во Радожда многу блиску до Езерото. За информации: ...


400 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

Вчера 16:04PRENTO Apartman vo strog centar

Lokacijata na apartmanot e vo strog centar na gradot Struga, vednas ...


1 МКД
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

Вчера 15:55Delovniot prostor ducanot se izdava po zakup kirija

Ducanot se naoga na ulica dimitar vlahov 27 struga Viber Whats up 0...


5 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

Вчера 15:36Plac kaj MISLESEVSKI PAT

Placevi za gradba so povrsina od 3082 m2, vednas pokraj Magistralniot...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:04Se prodava Stan vo centar 75m2 renoviran!

Se prodava renoviran i namesten stan vo centar 75 m2 + mesto 22 m2, s...


63.990 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
64.000 €
Струга

Станови

Вчера 13:00SE IZDAVA DELOVEN OBJEKT VO 3 SPRATA VO STRUGA CENTAR

🆕🏬 SE IZDAVA ATRAKTIVEN DELOVEN OBJEKT VO 3 SPRATA VO CENTAR NA GRA...


1 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

Вчера 13:00Стан во Центар

Се продава стан во центар, до црквата св. Петка (кај градската болни...


35.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 11:02Се издава луксузен АПАРТМАН

Со прекрасен поглед кон езерото, а лоциран на помалку од 50 м од езер...


60 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
65 €
Струга

Станови

Вчера 10:32Se prodava plac

Se prodava plac vo mislesevo katastarska parcela bostaniste


40 €
или предлог цена
14 авг 17:40Se izdava Stan

Se izdava trosoben Stan vo Struga nasprotiv gradinka "Sonce".


220 €
или предлог цена
Струга

Станови

14 авг 17:02Apartmani vo Radozda

Vila Srna apartmani so pogled na ezero kompletno opremeni ,kujna , tv...


1 €
или предлог цена
Струга

Викенд куќи

14 авг 15:19СЕ ПРОДАВА НИВА/ПЛАЦ НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА

Се продава нива/плац - КП 2219/2 со површина од 1.968 м2 до главниот ...


40 €
или предлог цена
14 авг 14:11Shitet Shtepi - Prodavam kukja (vila)

Shtepi e re me obor te madh e rethekuar me beton dhe park jeshil Esh...


215 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

14 авг 13:20Se izdavaat sobi 100 m od plaza

Sobite se na 100 m od plaza. Ima wi-fi...


400 МКД
или предлог цена
Струга

Соби

14 авг 12:34Apartment za izdavanje

Se izdava za turisti. Stanot se naoga nasproti h.Drim na prva linija ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

14 авг 12:16plac, niva, zemjiste pozadi NABIZI -3581 M2

SE PRODAVA PLAC 2837/61 со 3581 м2 VO DETALNIOT PLAN POZADI NABI...


89.000 €
или предлог цена
14 авг 10:53Se prodava niva(plac) na samiot pat Struga-Ohrid

Se prodava plac na samiot pat Struga-Ohrid na 200 metra od ucilisteto...


1 €
или предлог цена
14 авг 10:27Delovenprostor

Delovenprostor se izdava pod kirija vo struga Kaj ulica izmeģu gradsk...


450 €
или предлог цена
13 авг 22:12Deloven prostor// Dyqan ne Struge 328m2

Se prodava deloven prostor vo Struga so povrsina od 328m2. Se naoga n...


800 €
или предлог цена
13 авг 21:08Se prodavaat stanovi vo Struga na prizemje. Shiten banesa

Se prodavaat 3 stanovi vo Struga na 300 metri odalecnost od centarot ...


1.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

13 авг 21:08СЕ ПРОДАВА НИВА ВО С. МИСЛЕШЕВО

Се продава нива - КП 84/2 во с. Мислешево со површина од 4.219 м2. Це...


7 €
или предлог цена
13 авг 20:06СЕ ПРОДАВА НИВА ПО ПОВОЛНА ЦЕНА

Се продава нива - КП 691/2 со површина од 3.743 м2, со директен излез...


8 €
или предлог цена
13 авг 20:05STAN VO NOVA GRADBA STRUGA

Se prodava stan vo Struga pokraj srednoto uciliste Niko Nestor. Video...


9.999 €
или предлог цена
Струга

Станови

13 авг 19:49SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR !

Se izdava deloven prostor vo centar na gradot,na ulica Marks Engels. ...


1 €
или предлог цена
13 авг 16:20Се продава плац во Радожда

Се продава плац во Радожда Струга, погоден за градба на викендица. До...


80 €
или предлог цена
13 авг 14:43Shitet banes afer liqenit / se prodava stan blizu do ezero

Shitet banes 113m2 afer liqenit tek lagjia trim&lum ne katin perdhes...


1.200 €
или предлог цена
Струга

Станови

13 авг 13:41Продавам стан

Продавам стан на одлична локација во центарот на Струга,одма до пазар...


68.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

13 авг 13:12Nova kuka, shtëpi e re

Куќата е изградена во 2017,три спрата по 150 квадрати на спрат,во сек...


700 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

13 авг 07:00плац во с.Радожда

Се продава плац (700м²) 1км пред с.Радожда


1 €
или предлог цена
13 авг 00:04KUPUVAM STAN

Kupuvam stan do 50.000 evra


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

12 авг 19:35SE PRODAVA PARCELA NA GLAVEN PAT

Se prodava parcela na glaven pat vednas do benzinskata Besijani, pome...


30 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
35 €
12 авг 18:59Се издава комплетно опремен стан (НОВ) во Струга!

✅Прекрасна локација, со поглед кон езеро. ✅Станот се наоѓа на ул....


40 €
или предлог цена
Струга

Станови

12 авг 15:44Stan od 103m2 vo Struga - ZDRAVESKI

Se prodava stan vo Struga. Stanot ima vkupna povrsina od 103m2, I ...


750 €
или предлог цена
Струга

Станови

12 авг 15:14Stanovi vo izgradba Mislesevski pat - ZDRAVESKI

Се продаваат станови во изградба Локација: Мислешевски пат Со секој...


800 €
или предлог цена
Струга

Станови

12 авг 15:14Stanovi vo izgradba vo Struga73M2 - ZDRAVESKI

Станови во изградба во Струга. Одличен простор за модерно живеење, н...


1.200 €
или предлог цена
Струга

Станови

12 авг 15:14SE IZDAVA DUKAN DELOVEN PROSTOR 241 M2 VO CENTAR NA STRUGA

Se izdava prizemje dukan / deloven prostor so povrsina od 241 m2. ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Дуќани

12 авг 13:55Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам