1187 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE PRODAVA RAZRABOTEN BIZNIS!!!

Se prodava DOSTA razraboten biznis, od slednata dejnost: prodazba na ...


По Договор
или предлог цена
22 мар 19:55Промовирано

Benzinska Vakumska pumpa бензинска вакумска пумпа

Вакуумско бензинско моторче за наводнување. Гланц нова модел WEIMA QG...


1 МКД
или предлог цена
Денес 17:48EHO aparati "Aloka" i EKG POVOLNO!

Se prodavat dva EHO aparati Aloka, ednot mobilen drugiot staticen isp...


2 €
или предлог цена
Денес 16:55БАРАМ ПЛАЦ СО МАРКИЦА ЗА ГРАДБА НА ЗГРАДА ВО БИТОЛА

БАРАМ ПЛАЦ СО МАРКИЦА ЗА ГРАДБА НА ЗГРАДА ВО БИТОЛА. 075 498 544


По Договор
или предлог цена
Денес 16:10Bagat masina za sienje

Se prodava nova mashina za sienje marka BAGAT, ne e koristena i e vo ...


6.000 €
или предлог цена
Денес 14:15CANON IR 7055i COLOR

Продавам Canon IR7055i колор во исправна состојба 700 evra. Можи да...


700 €
или предлог цена
Денес 13:56DREBONG NOZEVI

DREBONG NOZEVI GOLEMI 400 DEN,ZA NAVOJ OD RUSKO PROIZVODSTVO NOVI ZAO...


400 МКД
или предлог цена
Битола

Суровини

Денес 13:45Se prodava Pcenka

Se prodava pcenka 150 tona. Rekolta 2022/2023. Povekjee info na tell:...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:03Digitalen termometar so sonda -50 do +110 C

Prodavam novi digitalni termometri so vodootporna sonda i kabel 1m. d...


300 МКД
или предлог цена
Денес 12:59Senzor den-nok 12V i 220V

1.Prodavam novi, neupotrebuvani, senzori za avtomatsko vklucuvanje na...


300 МКД
или предлог цена
Денес 12:58Inverter-Invertor 1600W 12/220V cista sinusoida

Nov inverter 1600W, cista sinusoida (Pure Sine Wave) so display na na...


5.500 МКД
или предлог цена
Денес 12:46Solaren kontroler 12/24/36/48V ,100V,30A

Nov solaren, sofisticiran 30A kontroler za reguliranje na strujata od...


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:45LASER LIGHTSHOW LASERSKI PROEKTOR ZA ZABAVI KAFICI IGROTEKI

Ласерски мини проектор со црвено и зелено светло кој може да се корис...


1.300 МКД
или предлог цена
Денес 12:42Cirkular potezen 2000w PARKSIDE

Cirkularot e nov od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 2000 wat...


12.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:21  НОВ ОГЛАС

Slajferica PARKSIDE

Slajfericata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 200 w...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:10Fen industriski PARKSIDE

Fenot e nov od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina na fenot 2000...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:09Elektro Strafcigeri PARKSIDE

Strafcigerite se novi od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Nameneti z...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 12:09Municija za Heftalica PARKSIDE

Municija za elektricna heftalica PARKSIDE. 1. Pakovanje 3000 parcina...


800 МКД
или предлог цена
Денес 12:09Baterija 20v-4Ah PARKSIDE

Baterijata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 20v-4Ah...


3.500 МКД
или предлог цена
Денес 12:09Stomatoloski stol i Sterilizator

Prodavam Stomatoloski stol i Sterilizator se vo ispravna sostojba.id...


1 МКД
или предлог цена
Денес 10:15СУШАРА SUSARA NA STRUJA

📍Се продава ИТНО Сушара susara на струја во одлична состојба. Работи...


1.199 €
или предлог цена
Денес 09:45Motori za Ventilacija

Моторите се во различна големина(види на Сликите) Исправни во Функци...


250 €
или предлог цена
Денес 09:39Elektrolux Klima za ladenje Podvizna

Клима Подвижна на Далечинско управување 3.5к Многу малку користена ...


200 €
или предлог цена
Денес 09:39Alati za Gradinarstvo

Повеќе видови на Градинарски Алатки Донесени од Швајцарија Се Пр...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:39Plockar

Lepenje plocki


1 €
или предлог цена
Денес 09:10Нова машина за перење теписи и тврди подови

Се продава машината комплет со 3 четки за перење теписи и тврди подов...


900 €
или предлог цена
Денес 08:48ПРОФЕСИОНАЛЕН ПЛИНСКИ ШПОРЕТ

Професионален ,,БАРОН,, италијански плински шпорет многу малку корис...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:17Se prodava frizider

Se prodava frizider Rauch, malku vreme e koristen, pogoden za vo dukj...


250 €
или предлог цена
Вчера 20:55Se prodava profesionalen toster

Se prodava profesionalen toster


150 €
или предлог цена
Вчера 20:55Vozdusna digalka 3 ton, kupena nova pred 1 meseci.

Digalkata e skoro nova kupena pred 1 mesec, samo nekolku pati e upotr...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:57  НОВ ОГЛАС

ОРГАНСКО ЃУБРИВО / ORGANSKO GJUBRIVO

Се Продава најнов производ органско ѓубриво со одлични карактеристики...


1.650 МКД
или предлог цена
Вчера 18:23  НОВ ОГЛАС

MASINA ZA TOALETNA HARTIJA

masina za toaletna hartija so dva biga masina za salfetki 25×25 bon...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:14Bozur termosobiracko crevo toplosobiracko crevo Raychem

Prodavam toplosobiracko crevo so Ф18mm, na parcinja seceni po 440mm, ...


30 МКД
или предлог цена
Вчера 18:12Spectrofotometar Barbieri Densy 450 RGB analizator na boja

Prodavam analizator na boja, spektrofotometar, dava vrednosti na sost...


100 €
или предлог цена
Вчера 18:10Pravosmukalka Kercher nova

Prodavam profesionalna pravosmukalka Kercher so dva motori mozi vleci...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:30Knauf

Sekakvi izvedbi od gips karton (isklucivo KNAUF)! Vo nasata programa...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:12Tenda

Se prodava tenda koristena samo 6 meseci skoro nova 6m sirina 3.5 m ...


600 €
или предлог цена
Вчера 12:58Geramidi

Se prodavat geramidi 300 do 500.geramidite se od manastir


8 МКД
или предлог цена
Вчера 11:30Se prodavaat poveke raboti

Trosed - so pustanje kako nov (6000 denari) Aspiratot kafeav - beko ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 11:16POZAJMICA-IZNAJMUVAM PARI SO RAZUMNA KAMATA

So zalog,za Bitola i okolnite sela.Ne odgovaram na poraki


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:10Se prodava EKG aparat ЕКГ апарат

Модел BTL 08 SD. Користен во ординација по општа медицина, не толку ...


26.900 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
27.900 МКД
Вчера 09:40Страна 1 од 30

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам