3029 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava dukjanot pod kiria

Dukjanot se noaga vo turisticka na kruzniot tek vo prvata zgrada pod ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Дуќани

Вчера 09:40НОВ ОГЛАС
Промовирано

Се издава стан во центар на Охрид, на 5 минути од езерото

Се издава комплетно опремен стан во центарот на Охрид, на почетокот н...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

21 јун 05:37Промовирано

Трособен стан со ПОГЛЕД НА ЕЗЕРО

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на тро...


74.200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

28 јун 12:59Промовирано

Se izdava kuka vo pestani

se izdava kuka vo pestani vo centarot na seloto na samo 100 metri od ...


1 €
или предлог цена
Денес 01:03Izdavam stan vo centarot na Ohrid

Izdavam garsoniera vo centarot na Ohrid kaj cinarot, do pazarot, cena...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 00:50se prodava stan od 45M2

Se prodava stan 45m2 na vtori kat jugoistok ima i podrum se naoga na...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 00:21Apartman vo centarot na Ohrid

Se izdava apartman vo centarot na Ohrid nasproti hotel Palace. Apartm...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 00:10menuvam kiosk plasicen

Menuvam kiosk plastocen 2x2 imam i eden 2x4 moze i z...


1 €
или предлог цена
Вчера 23:47Iznajmuvame Dvosoben Stan - Apartman

Iznajmuvame na turisti novi i luksuzno opremeni stanovi vo centarot n...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 22:38Iznajmuvame Dvosobni Stanovi

Se iznajmuvat pod kirija i na turisti novi i luksuzno opremeni dvosob...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 22:38Се издава стан за 2 особи ( пар)

Станот се издава за краток период слободен од 1 ви Јули Се издава ста...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 21:43Туристички апартмани

Се издава туристички апартман во нас.Св.Стефан на 4км од центарот на ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 20:59Се изнајмува стан во центарот на Охрид

Се изнајмува опремен стан во центарот на Охрид, во близина на пазарот...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 20:45Sobi i apartmani Ohrid

Издавам апартмани, студиа и соби во зависност од потребите на гостите...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 20:41ИМПЕРИЈА – Продажба на куќа

Шифра Д 56/29 Се продава куќа со површина 220м² со катност П+1 П...


40.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 20:25ИМПЕРИЈА – Нови станови во близина на кеј

Шифра Б 101/10 Се продаваат станови во градба (завршна фаза) со по...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 20:25ИМПЕРИЈА –Куќа 200м²

Се продава на атрактивна локација со поглед на езерото и градот. Вку...


99.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 20:25ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ - Стан 64м2

Се продава стан со површина 64м2 (дневна со кујна,две спални,ходник,к...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 20:25ИМПЕРИЈА – Нова куќа

Шифра Д 92/19 Се продава невселувана нова куќа со површинa 401м² (...


200.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 20:25СЕ ПРОДАВА КУЌА

Куќата е наместена ,целосно реновирана,голем двор и напред и назад,со...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 20:25ИМПЕРИЈА – Викендица 74м²

Шифра Д 95/23 Се продава викендица со површина 74м² на приземје.Повр...


35.000 €
или предлог цена
Вчера 20:25SE IZDAVA GARSONJERA

Се издава гарсоњера, комплетно наместена во центарот на Охрид. Станот...


30 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 19:52Издавам соби во Охрид

POCITUVANI GOSTI VI NUDIME SMESTUVAJNE VO UBAVO UREDENI SOBI.SOBITE ...


5 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 19:23Plac vo naselba Raca

Se prodava plac vo naselba Raca, so markica za gradba. Samo Viber 072...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 19:16СУПЕР СМЕСТУВАЊЕ ВО ОХРИД 350 ДЕНАРИ.РЕЗЕРВИРАЈТЕ!

***П О Ч И Т У В А Н И *** Издавам соби во потполно нова кука во бл...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 19:09APARTMAN ZA TURISTI

Se izdava apartman za turisti vo Ohrid vo strog centar vo zgrada so r...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 19:00Sobi na pochetokot od charshijata,cena povolna.

➡️ 077759263 ⬅️ Izdavam sobi vo kukja na samiot pochetok od Ohridska...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 18:50  НОВ ОГЛАС

АПАРТМАН ВО СТРОГ ЦЕНТАР НА ОХРИД СО СОПСТВЕН ПАРКИНГ!

Апартман со ЕКСКЛУЗИВНА ЛОКАЦИЈА во строг центар на Охрид на 50м од П...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 18:46SOBI I STUDIA VO OHRID!!!

Se izdavaat sobi i studia vo Ohrid opremeni so: Tv Kablovska Wi-fi...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 18:33SE IZDAVA TROSOBEN STAN

Izdavam trosoben stan na prv sprat za turisti na ul. Pere Tosev na 5...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 18:32НОВ стан со спална

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на НОВ...


55.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 18:20  НОВ ОГЛАС

SE IZNAJMUVA

SE IZDAVA APARTMAN VO STROG CENTAR NA OHRID,KOMPLETNO OPREMEN SO TV,K...


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 18:14SE IZDAVA APARTMAN

SE IZDAVA APARTMAN VO STROG CENTAR NA OHRID,KOMPLETNO OPREMEN SO TV,K...


1.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 18:14СУПЕР СМЕСТУВАЊЕ ВО ОХРИД 350 ДЕНАРИ.РЕЗЕРВИРАЈТЕ!

***П О Ч И Т У В А Н И *** Издавам соби во потполно нова кука во бл...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 18:02Плац во населба Црногорци-Охрид

Во населбата Црногорци - Охрид до црквата св. Тројца Моментално се ...


35 €
или предлог цена
Вчера 17:59Apartman vo CENTAROT NA OHRID

Se iznajmuva apartman vo centarot na Ohrid potocno pozadi ohridska ba...


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 17:52EVTIN URBANIZIRAN PLAC

Placot se naogja vo Vidobista so markica od maksimum kata vo osnova ...


10.800 €
или предлог цена
Вчера 17:45UBAVA EVTINA KUKJA

Kukjata e ubavo izrenovirana, 88m2 , ima podrum, garaza i pomosni pro...


39.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 17:44PREKRASEN STAN SO POGLE NA EZERO

STANOT E PEREKTEN,ODLICNO NAMESTEN, VO STROG CENTAR, SO POGLED NA EZE...


1.350 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 17:44ODLICEN STAN VO CENTAR

Stanot e vo centar, trosoben, namesten, so sopstveno parno, ima i pod...


1.300 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 17:44NOVI STANOVI VO CENTAR

STANOVITE SE VO CENTAR, od 51m2 nagore, so odlicen raspored, PEREKTNA...


1.250 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 17:44Se prodava

Se prodava mesto so kukja od vkupno 1882m2 cena 100 evra m2 na glavni...


100 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 17:25SOBA VO STROGI CENTAR NA OHRID

Rezervirana od 5 juli do10 juli i od 28 juli do 4 avgust. Se izdav...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 17:20Страна 1 од 76

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам