1353 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ford Fiesta 1.4 TDCI 70 KS

Prodavam Ford Fiesta 1.4 TDCI 75 KS, titanium nivo na oprema. Napr...


4.500 €
или предлог цена
03 авг 10:15Промовирано

Bmw 740LD XD Presidential Carbon Core

Bmw 740LD XD Presidential Carbon Core so najvisoko nivo na oprema - o...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Vw Passat B7 1.6 tdi bluemotion

Vw Passat 1.6 tdi 105ks bluemotion highline, registriran so zelen do ...


10.800 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
11.500 €
Вчера 10:58Промовирано

BMW E91 318D 122KS 2007

BMW 318D 122ks 6 brzini 2007GOD. kolata e maksimalno socuvana bez n...


5.200 €
или предлог цена
Денес 00:59Mercedes-Benz ML280 4 Matic - Automatic *Ne Uvezuvan !*

POVEKJE INFORMACII NA: 071 244 093 MERCEDES BENZ ML280 Automatic +...


По Договор
или предлог цена
Вчера 23:04VW POLO 1.2I 12V *KLIMA* NAJNOV UVOZ -08

POVEKJE INFORMACII NA: 071 244 093 VW POLO 1.2I 12V OD 2008/2007 G...


По Договор
или предлог цена
Вчера 23:04SKODA ROOMSTER 1.4 TDI **NOV UVOZ** PERFEKTNA SOSTOJBA !

POVEKJE INFORMACII NA: 071 244 093 SKODA ROOMSTER 1.4 TDI OD 2008 ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 23:04VW-Golf 5 1.9 Tdi 2005 4 motion

Prodvam golf 5 1.9 tdi 4 motion proizveden 2005 god vo mnogu dobra s...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:20BMW 320 ,2008 ,automatik ,navi,PDC,xenon

BMW 320 ,2008 god ,automatik,navigacija,park senzori napred-nazad PDC...


6.300 €
или предлог цена
Вчера 22:07audi a4 cabrio sline 1.8turbo nov plin, zamena pomalo/evtino

audi a4 cabrio sline 1.8turbo nov plin zamena za pomalo poevtino 5000...


5.000 €
или предлог цена
Вчера 22:06FIAT BRAVA 1.6 PLIN A-TEST

FIATOT e vo dobra sostojba so sitni karoseriski zabeleski se vozi sek...


1.250 €
или предлог цена
Вчера 21:26Mercedes C200 Blueefficiency Avangard

Se prodava Mercedes C200 blueefficiency, 2010 vo knishka. 170ks euro ...


9.900 €
или предлог цена
Вчера 20:40Citroen C-3 1.4 hdi full oprema Panorama

Kolata e vo odlicna sostojba redovno servisirana registrirana so 4 no...


5.200 €
или предлог цена
Вчера 20:34Ford Escort 1.4 Бензин/Плин

Ford Escort 1.4 Бензин/Плин 75 кс Атест плин Stag200 Нова усисна гр...


590 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
650 €
Вчера 20:31Mercedes Benz Ml 320

Full oprema za podetalni informacii na tell 071 213 743 Nikola. Posl...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:31TOYOTA AVENSIS 2.0d4d KAKO NOVA

Se prodava Toyota Avensis 2.0d4d 2013godina 125 000km so full oprema:...


11.400 €
или предлог цена
Вчера 19:07Ford ka

Se prodava ford ka 1.3 benzin motor na lance dobra sostojba reg cela ...


8 €
или предлог цена
Вчера 18:32Honda civic panorma moze zamena

Honda civic 2.2 dizel 103kw 140hp, 6 brzini + r, 237000km realni so s...


4.900 €
или предлог цена
Вчера 18:15CITROEN C4 GRAND PICASSO 1.6 HDI - 7 SEDISTA 2008 GOD.

Prodavam Citroen C4 Grand Picasso 1.6 HDI so 7 sedista 2008 godina, r...


3.990 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
4.100 €
Вчера 17:04Audi a3 1.9tdi sportback S-line

Audi a3 1.9tdi sportback S-line 2005g reg do 25.03.2023g se funkcioni...


5.250 €
или предлог цена
Вчера 16:22Chevrolet Kalos 2006ta lpg rent a car

Se prodava ili iznajmuva chevrolet kalos benzin plin atest pali vozi....


1.150 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.200 €
Вчера 14:50OPEL CORSA B ECOTEC 1.0 40KW/55KS 2000GOD 077626766.

OPEL CORSA B ECOTEC 1.0 40KW/55KS 2000GOD ODLICEN MAL GRADSKI AVTOMOB...


999 €
или предлог цена
Вчера 14:41W124

registriran, info na 078289828


1.350 €
или предлог цена
Вчера 14:34Audi A3 2.08V 2008 god

2008god vo sobrajkna Manuel so 6brzini Reg cela god Mal servis pre...


5.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.600 €
Вчера 14:24VW Golf 6 DSG 1.6TDI 105ks HIGHLINE

1.6TDI BLUEMOTION -DSG 7G highline oprema -klimatro...


9.500 €
или предлог цена
Вчера 14:10Audi A6 3.0 quattro

Reg do juni 2023 so zelen karton 2 para bandasi 16 i 17ki


6.300 €
или предлог цена
Вчера 13:36Seat Leon 2013 1.6 TDI 6 Brzini

super socuvan, napraven golem servis, 4 novi gumi, koza greaci navi t...


11.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
11.900 €
Вчера 13:32Seat alhambra

Se prodava Seat alhambra 1.9tdi 110ks Redovno odrzuvano ,registrir...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:25BMW 120 M-pack

Se prodava zacuvano vozilo ,navremeno odrzuvano ,smeneto filteri i...


4.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.700 €
Вчера 13:25Seat Altea

Seat Altea 2.0 TDI 140ks proizvodstvo..2005 god.bez zabeleski. Nap...


3.850 €
или предлог цена
Вчера 13:24Bmw 740LD XD Presidential Carbon Core

Bmw 740LD XD Presidential Carbon Core so najvisoko nivo na oprema - o...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00BMW 118d coupe 2.0 d 2010 g.UVOZ OD SVAJCARIJA

BMW 118d coupe 2.0 D 2010 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 DONESEN...


7.500 €
или предлог цена
Вчера 13:00FORD MONDEO 2.0 BENZIN PRV GAZDA 3 KLUCA

.


550 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
600 €
Вчера 12:02Citroen Berlingo 2008 god

Citroen Berlingo 2008god so klima Registrirano do 12 2022god Povi...


2.700 €
или предлог цена
Вчера 11:55BMW 320i 2.2 170hp m54b22 atst plin

Kolata e odlicno zacuvana reg cela godina kompleten servis Uvezena ...


3.999 €
или предлог цена
Вчера 11:50IBIZA 14 TDI SERVISIRANA ODLICNA SOSTOJBA

Ibizata e vo odlicna sostojba so ful oprema i istata e vo funkcija im...


2.900 €
или предлог цена
Вчера 11:17  НОВ ОГЛАС

Vw Passat B7 1.6 tdi bluemotion

Vw Passat 1.6 tdi 105ks bluemotion highline, registriran so zelen do ...


10.800 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
11.500 €
Вчера 10:58MAZDA 2 1.4 D 2009 NOV UVOZ DE

MAZDA 2 1.4 HDI GOD 2009 NOV UVOZ DE PLATENI DAVACKI DO REGISTRACI...


4 €
или предлог цена
Вчера 10:48HONDA CIVIK TYPE R 2.2 140KS

HONDA CIVIK 2.2 CTDI 140 KS UVEZENA OD GERMANIJA REGISTRIRANA DO 6...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:48VW POLO 1.4i 2007 KLIMA 2 KLUCA 4 TOYO NOVI GUMI 3300e

VW POLO 1.4i BENZIN 2007god. Reg do 04.2023g + Zelen karton. 2 KLUCA....


3.300 €
или предлог цена
Вчера 09:33OPEL CORSA 1.4 BENZIN PLIN

078 393 555


850 €
или предлог цена
Вчера 09:31GRANDE PUNTO 1.2 48kw VO ODLIČNA SOSTOJBA

Puntoto e vo odlična sostojba so FULL oprema.Klimata funkcionira bezp...


2.550 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
2.700 €
Вчера 09:21PASSAT B7 2.0 103 kw VO PERFEKTNA SOSTOJBA

Passatot e vo bezprekorna sostojba,so full oprema i se funkcionira na...


9.400 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.500 €
Вчера 09:21Страна 1 од 34

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам