Скопје Центар
                   
122 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Baram rabota kako vozac za kratki turi -imam C+E i ADR

Baram da vozam kratki turi sto se od 1 do 3 dena. Gi imam site katego...


60 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

Вчера 13:25Барам Работа Дистрибутер Достава Baram Rabota Distributer

Барам работа како дистрибутер,доставувач,курир,достава на пратки,дост...


24.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

Вчера 13:06Потребна е продавачка за галантерија за мобилни телефони

Имаме потреба од продавачка за галантерија и сервис за мобилни телефо...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

Вчера 13:00Се бара виртуелен асистент

Looking for the assistant from Skopje. You are very welcome if: 1. ...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

02 окт 18:51Изработка на архитектонска документација , 3Д проекти

Нудиме изработка на целосна проектна документација по поволна цена. ...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

29 сеп 16:39Proektiram I dizajniram sekakov tip na kuki I stanbeni objek

Izrabotuvam proekti i proektna dokumentacija za dobivanje na odobreni...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

29 сеп 16:39Inzinjer so B licenca se nudi za sorabotka

ИНЖИЊЕР СЕ НУДИ ЗА СОРАБОТКА ЗА ГРАДЕЖНА ФИРМА ЗА ЛИЦЕНЦА! ОВЛАСТУВАЊ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

26 сеп 14:44Inzinjer so ovlastuvanje B za izvedba se nudi za licenca

ИНЖИЊЕР СЕ НУДИ ЗА СОРАБОТКА ЗА ГРАДЕЖНА ФИРМА ЗА ЛИЦЕНЦА! ОВЛАСТУВАЊ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

19 сеп 19:40Vozac

Baram rabota kako vozac so C kategorija, Tel. 072208884


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

17 сеп 10:41Itno baram rabota vo Skopje sekoja .....

Itno baram rabota vo Skopje sekoja vtora nedela vo prva smena par saa...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

11 сеп 23:21Градежен инженер нуди овластување А

Се нудат овластувања А за изведба, проектирање, ревизија и надзор на ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

10 сеп 08:56Gradezen inzener nudi ovlastuvanje A

Gradezen inzener nudi ovlastuvanje A za izvedba, proektiranje, nadzor...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

10 сеп 08:56Se baraat vozaci na avtobusi so D-kategorija

Реномирана фирма бараат професионални возачи на автобуси со Д категор...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

09 сеп 10:05SLOBODEN SOFER BARA RABOTA SAMO ZA EU SO EU DOKUMENTI

Baram rabota kako sofer so e kategorija za vozenje vo EU Germanija, B...


80 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

02 сеп 08:52ИНЖИЊЕР НУДИ ОВЛАСТУВАЊЕ Б ЗА ГРАДЕЖНА ФИРМА ЗА ЛИЦЕНЦА!

ИНЖИЊЕР СЕ НУДИ ЗА РАБОТА ИЛИ СОРАБОТКА ЗА ГРАДЕЖНА ФИРМА ЗА ЛИЦЕНЦА!...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

31 авг 00:41Baram rabota so C kategorija Kontakt - 071-267-141

Baram rabota so C kategorija Kontakt - 071-267-141


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

30 авг 10:47Административна и лична асистенција

Доколку Ви е потребна промоција или продажба на ваши производи и услу...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

27 авг 13:38Промоција, продажба и личен развој

Доколку Ви е потребна промоција или продажба на ваши производи и услу...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

27 авг 13:36Личен развој заради целокупна благосостојба

Здраво живо, Јас сум долгогодишен личен и животен тренер, можам да ...


20 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

27 авг 13:23Емотивна поддршка и личен развој

Здраво живо, Јас сум долгогодишен личен и животен тренер, можам да ...


20 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

27 авг 13:21водовод

Punojm ujësjelles dhe knalizim!E ndritshme dhe me stil 🙃 Ju falën...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

19 авг 22:41Fasader

Fasader


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

04 авг 15:11Licen vozac isklucivo za zenski rabotadavac

iskusen vozac b, c e kat bara rabota isklucivo kaj zena rabotodavac ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

02 авг 00:18Дипл. градеж. инж. со овластувања за изведба и надзор

Дипломиран градежен инженер со овластувања за изведба и надзор бара р...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

07 јул 15:39Bravar so iskustvo bara rabota

Bravar so iskustvo bara rabota. telefon 070751476 Branko


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

21 јун 14:24Se bara vozac E kategorija - platforma

Se bara vozac E kategorija - platforma. Se vozi na relacija MK-GR-MK...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

17 јун 12:26Baram rabota

Masinski inziner bara rabota vo obrazovanie, preducilisna nastava, mo...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

14 јун 19:37Obrazovanie

Masinski inziner bara rabota kako nastavnik po matematika ili tehnick...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

14 јун 19:23Inzinjer so ovlastuvanje B za izvedba

ИНЖИЊЕР СЕ НУДИ ЗА РАБОТА ИЛИ СОРАБОТКА ЗА ГРАДЕЖНА ФИРМА ЗА ЛИЦЕНЦА!...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

12 јун 01:02Prosetki i zdravje na stari lica

Kondicionen trener sportist nudi za stari lica prosetki koja pomagaat...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

26 мај 17:07CUVAM STARI I VOZRASNI LICA

Baram da cuvam Lice koe ima potreba od griza i nega Vo Švajcarija - ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

13 мај 10:52IMAME POTREBA OD VOZAC/VOZACI SO ISKUSTVO

Imame potreba od sofer-soferi so iskustvo So E kategorija Vozenje Rel...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

29 апр 10:56Барам да чувам дете над 6 месеци.

Барам да чувам дете над 6 месеци.


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

01 апр 20:13Преведувам

Судски преведувач Преведуваа од албански на македонски и обратно цена...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

01 апр 17:32Zavaruvac Varioc - Po potreba

Vrsham zavaruvanje po potreba na objekti na tereni vo proizvodsvo so ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

14 мар 08:50медицински лица (медицински сестри и техничари)

Доколку (не) знаете германски јазик, а имате завршено медицинско учил...


2.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

11 мар 10:17Мајстор за бурек

Мајстор за бурек барам работа во Скопје тел. 078334620


10 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

07 мар 17:19Nega

Nega na postaro lice so 15 godisno iskustvo okolina centar ,karpos,...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

22 фев 22:41Cistenje i odrzuvanje na stanovi, kuki, igroteki i kancelari

Cistam odrzuvam vnatresna higiena na vasite domovi i prostorii


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

21 фев 08:32KRSENJE RUSENJE KOPANJE GRADIMO RENOVIRANJE

KRSENJE I RUSENJE zidovi,plocki,parket,prozori,terase,itd KOPANJE ka...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

31 дек 21:00Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам