Скопје Центар
                   
984 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Готвач/ка

Гостилница ВЕЗЕНКА Ул.Даме Груев бр.18 –Палома Бјанка Скопје маил: ...


45.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 21:11Келнер/ка

Гостилница ВЕЗЕНКА Ул.Даме Груев бр.18 –Палома Бјанка Скопје маил: ...


30.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 21:11Салатер/ка

Гостилница ВЕЗЕНКА Ул.Даме Груев бр.18 –Палома Бјанка Скопје маил: ...


30.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 21:10Келнер/ка

Гостилница ВЕЗЕНКА Ул.Даме Груев бр.18 –Палома Бјанка Скопје маил: ...


30.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 21:10BY THE WAY caffe

BY THE WAY caffe (lokacija Kisela Voda) ima potreba od sanker/konobar...


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 19:04Помошник пекар

Француска пекарница и слаткара Пастел,поради проширување на обемот на...


20.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 18:44Vozac C+E za avtovoz

Imame potreba od vozac so C+E kategorija za avtovoz Zadolzitelno: ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 18:42  НОВ ОГЛАС

помошник во кујна и салатер

Ресторан во центарот на градот има потреба од помошници во кујна,сала...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 15:59шанкер

Ресторан во центарот на градот има потреба од шанкерка.Телефон за кон...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 15:58келнер

Ресторан во центарот на градот има потреба од келнери.Телефон за конт...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 15:58Se bara zena za rabota vo kujna vo restoran

Се бара жена за работа во кујна во ресторан. Ресторанот се наоѓа во Д...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 14:05Se bara salaterka so ili bez iskustvo

Vo potraga sme po salaterka za vo kujna so ili bez iskustvo. Za povek...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 14:05Kerkohet Puntor Per Mishtore .Se bara Rabotnik za Mesara

Kerkohet Puntor per Mishtore te interesuarit duhet te ken njohuri.per...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:03Elektricar

Firma ima potreba od : elektricar, elektronicar, avtomaticar - sklop...


1.100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:00Готвач/ка и келнер/ка

Имаме потреба од еден готвач/ка и еден келнер/ка за во ресторан во Де...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:00ROYAL BURGER VRABOTUVA !!!

Royal Burger vo DEBAR MAALO poradi zgolemen obem na rabota ima potreb...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:00Kerkohen puntor - се барат работници

Kerkohen Mjeshter Murator per pune ne Belgjike. Kushtet: Rroga ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:00Waiter/Waitress for an International Restaurant in Riyadh

Bkaram restaurant in Riyadh / KSA is looking for skilled Waiters and ...


1.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:00SE BARAAT VRABOTENI ZA VO SENDVICARA

Sendvicara GOODNEST ima potreba od vraboteni so ili bes iskustvo Kon...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 12:57Хигиеничарка

Француска пекарница Пастел, поради проширување на обемот на работа, в...


18.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 10:57Се бара личност за чистење на 2 стана/апартмана спроти влада

Се бара хигиеничар/хигиеничарка (чистач/чистачка) кој/која би чистела...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 09:16ВРАБОТУВАМЕ ВОЗАЧ / ШОФЕР

Хемиско чистење Fresh Express има потреба од шофер за територијата на...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 08:09ХЕМИСКО FRESH EXPRESS ВРАБОТУВА ЖЕНИ ПЕРАЧКИ/ПЕГЛАЧКИ

Поради зголемениот обем на работа и ново отворени локали, во потрага ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 08:09Se baraat moleri

Poradi zgolemen obem na rabota se baraat moleri Sime 077944419


777.777.777 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

28 ное 20:11Se baraat moleri

Poradi zgolemen obem na rabota se baraat moleri


777.777.777 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

28 ное 20:11КАФЕ БАР ИМА ПОТРЕБА ОД ПЕРСОНАЛ

Кафе бар има потреба од келнер/ки и шанкер/ки. Информации на телефон ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

28 ное 18:47STREET PUB

Barame peronal Za Rabota vo PUB So i Bez Iskustvo 075 414 611 Ivi...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

28 ное 18:45STREET PUB

Se bara personal za rabota vo novo otvoren PUB


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

28 ное 18:45Асистент за подготовка на храна

Француска пекарница и слаткара Пастел,поради проширување на обемот на...


20.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

27 ное 19:55CASH BACK Biznis-Zasteda..

Bizniz mnogu uspesen 100% siguren 0% RIZIK..50 ZEMJI DOSTAPEN FUNKC...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

26 ное 21:04Potreben Vozac so E kat so Bg dok

Potreben e vozac so E kategorija Potrebno Bg dokumenti Swedska -No...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

26 ное 17:56Продавачка во пекарница и слаткара

Француска пекарница и слаткара Пастел, поради проширување на обемот н...


20.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

26 ное 10:09Пекар

Француска пекарница и слаткара Пастел,поради проширување на обемот на...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

25 ное 21:14АСИСТЕНТ за продажба со Германски јазик

Реномирана Швајцарска компанија чија дејност е во областа на GPS уред...


122.600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

25 ное 19:48Se bara domakjinka za odrzhuvanje kukja

Se bara domakinka za sekojdnevno odrzhuvanje na kuka (Pon.-Petok). S...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

25 ное 18:14buregdzinica ima potreba od personal

buregdzinica KUKI imam potreba od prodavacka so rabotno iskustvo ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
500 €
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

25 ное 17:46Firma ima potreba od bravar

Renomirana firma ima potreba od bravar so iskustvo za gasno secenje n...


800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

25 ное 13:00firma ima potreba od masinski inziner

Renomirana fabrika od Skopje ima potreba od masinski inziner so iskus...


1.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

25 ное 13:00barame flizerka so iskustvo

baram flizerka so iskustvo .tel. za kontakt 078/434746


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

25 ное 12:24Se bara sekretarka za vo privatna firma

Se bara sekretarka (do 45 godini) za vo privatna firma. Prijavena na...


20.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

25 ное 12:18Страна 1 од 25

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам