26 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Empero lupacka za kompir

Se prodava malku koristena EMPERO inox trofazna masina za lupenje na ...


850 €
или предлог цена
Вчера 23:59vitirina topla i neutralna

Se prodava vitrina za odrzuvanje topla hrana so dimenzii 120x60 cm i ...


700 €
или предлог цена
Вчера 13:00Polnacki I Shpricevi za kolbasi I kebapi

Se prodavat vertikalni I horizontalni 5kg 7kg 10kg 12kg 15kg Avot...


По Договор
или предлог цена
21 мај 11:22Seckalka Slajserica za suvomesnato

Se prodavat novi seckalki 19cm 20cm 22cm 25cm 27cm 30cm 075390333


По Договор
или предлог цена
21 мај 11:22Benmari

Se prodava Ben Mari Poveke info na tel 075390333


По Договор
или предлог цена
21 мај 11:21TOSTER

Se prodavat novi tosteri Poveke info 075390333


По Договор
или предлог цена
18 мај 09:28Fen duvalka za race

Sekakov vid na fenovi za toaletni Poveke vidovi 075390333


По Договор
или предлог цена
18 мај 09:28DRY AGER FRIZIDER ZA ZREENJE MESO

Se prodavat novi frizideri za zreenje telesko/junesko meso So vlaznos...


По Договор
или предлог цена
15 мај 12:21Frizider

Frizider


150 €
или предлог цена
13 мај 14:27se prodava pecka rossela + kisnacka

se prodava pecka rossela + kisnacka komplet zaedno ne se prodavaat p...


500 €
или предлог цена
13 мај 14:25Inoks INOX rabotna masa za kujna

dimenzii 190 x 90 cm so visina 90cm cena na nova so ovie dimenzii...


500 €
или предлог цена
13 мај 14:23Pecka za pici...Печка за пици

Peckata ne e mnogu koristena vo odlicna sostojba na dva sprata. Kapac...


1.000 €
или предлог цена
08 мај 15:45Sank Шанк

Се продава шанк изработен од медијапан и иверка користен само 6 месец...


13.000 МКД
или предлог цена
02 мај 14:40Prodavam roler za testo Fortis skoro nov

Prodavam roler za testo Fortis . Odlicna sostojba. Zaintersitanite...


1 МКД
или предлог цена
18 апр 17:57Prodavam roler za testo nov

Prodavam roler za testo nov. Zaintersiranite neka me kontaktiraat na...


1 €
или предлог цена
21 мар 17:13Oprema za kujna

Oprema za kujna pecka,friteza,sporet,giro,peralna za sadovi,hauba,mas...


6.100 МКД
или предлог цена
17 фев 07:04Profesionalen aparat za secenje suvomesnati proizvodi

Bosch Solitaire Profesionalen aparat za secenje suvomesnati I mlecni ...


12.000 МКД
или предлог цена
06 фев 15:53GUSENI TAVI LAVA

Se prodavat novi GUSENI TAVI LAVA Poveke info na tel 075390333


По Договор
или предлог цена
16 јан 23:59Elektricna pecka za pica

Prodavam elektricna pecka za pica koristena 9 meseci skoro nova Z...


1 €
или предлог цена
11 јан 16:50Oprema za picerija ili pekara

Prodavam oprema za picerija ili pekara ...koristena 9 meseci Cena...


1 €
или предлог цена
19 дек 08:07Oprema za picerija ili pekara

Prodavam oprema skoro nova za picerii ili pekari Zaintersiranite...


1 €
или предлог цена
19 дек 08:07Oprema za picerii ili pekari

Prodavam Fortis masini skoro novi ...za poveke informacii pisete mi ...


1 €
или предлог цена
14 дек 12:20Meshalka za ajvar

Meshalka za ajvar Cena po dogovor Za poveke info Mite 075/248...


4.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 22:01MASINA ZA KROFNI LIL ORBITS USA ORIGINAL

MASINA ZA KROFNI LIL ORBITS USA ORIGINAL AVTOMATSKA MASINA ZA KROFNI...


1.200 €
или предлог цена
28 сеп 19:29Misker

Prodavam profesionalen mikser za Meso. Celosno od inox


1.200 €
или предлог цена
22 сеп 08:26ОПРЕМА ЗА ПЕКАРА

Продавам екстра зачувани 1. Комора за тесто - ФИНЕС 400еур 2. Витр...


1 €
или предлог цена
17 мај 23:59Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам