Ѓорче Петров
                           
1400 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

kuka 190m2 plac 880m2, 2 markici 178 i 120m2 vo osnova

Se prodava kuka od 190 m2 so dvor 880 m2 i 2 markici za geadba i toa ...


400.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Денес 10:15se prodava deloven objekt za bolnica starecki dom i dr

Se prodava deloven prostor vo Vizbegovo,na 3 kata po 800 m2 vo ekstra...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 09:48Se prodava luksuzen objekt vo Volkovo

Се продава луксузен објект на атрактивна локација во Волково .Комбини...


550.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Денес 09:47Продавам плацеви во Волково и Стопански и Кучково

Се продаваат плацеви во Волково ,Стопански двор и Кучково .. Контакт...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 09:47Se izdrava dukan vo Volkovo 135m2

Se izdrava dukan vo Volkovo na ekstra dobra prometna lokacija, do Dra...


11.111 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дуќани

Денес 09:47Podavam placovi kuki vo Kuckovo

Posreduvam za prodavanje i kupuvane na placevi i kuki vo Kuckovo kont...


11.111 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 09:47Plac - Klucka Obikolnica Zapad

Odlicna lokacija za kukja, kompleks, biznis, FV centrala. Na visocink...


49 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 09:02PLAC - NIVA 1340m2 pred s.Orman blizu zaobikolnica

Prodavam-menuvam plac - niva od 1374m2 so "CIST IMOTEN LIST".Se na...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 06:39HITNO SE PRODAVA PREUBAV STAN VO GORCE PETROV KAJ UNI BANKA

Hitno prodavam Nov Stan vo Gorce petrov kaj uni banka 64m2 Stanot po...


1.100 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Денес 01:27  НОВ ОГЛАС

Se prodava vikendica vo kuckovo кучково

Se prodava vikendicka vo kuckovo vo sred selo so povrsina od 365m2 dv...


32.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Викенд куќи

Денес 00:20Се продава стан

Се продава стан во Хром, над Тутунска банка, станот е 65 квадрати, дв...


1.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Вчера 22:51  НОВ ОГЛАС

Семејна куќа (2010 година)

Нова модерна куќа, изградена е во 2010. На одлична локација и веднаш ...


85.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 18:14Се издава наместен стан 56м2 во Ѓорче Петров

Се издава трособен наместен стан од 56м2 + 5м2 тераса во Ѓорче Петров...


11.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Вчера 13:45Se iznajmuva vila vo Mavrovo

070 392 801 BLAGOJA Se iznajmuva vikend kuka vo Mavrovo. Vikendic...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Викенд куќи

Вчера 13:41SE IZDAVA/PRODAVA DELOVEN PROSTOR

Objektot e na dve nivoa, prizemje i sprat so vkupna povrsina 350 m2. ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 13:37Се продава стан во Ѓорче

Се продава стан. Контакт 075 263893 Без агенции молам. Само за се...


56.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Вчера 13:16Се продава наместен стан

Се продава наместен стан од 45м2,дневна,кујна,спална во населба Ѓорче...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Вчера 13:00Се продава во Ѓорче Петров 1

Se prodava kukja vo Gjorce Petrov 1, so povrsina od 155 m2, od koi 45...


125.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 13:00Izdavam prostor za ziveenje vo Gjorce Petrov

Izdavam prostor za ziveeje vo Gjorce Petrov, sproti Vardar Mebel. Go...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 11:14Се продава куќа во Хром

Се продава куќа во населба Хром. Тивко место покрај Вардар. Куќата е ...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 11:10Sobi za nokjevanje i kratok prestoj

Iznajmuvanje na sobi (apartmani) za nokjevanje i kratok prestoj Apa...


800 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Соби

Вчера 11:09Semejna kuka za ziveenje na odlicna lokacija

Kukata se naoga na odlicna lokacija i e na raskrsnica vo nas Dame Gru...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 11:07Kukja vo Volkovo

Се продава куќа во Волково, во близина на стовариште Дандар. Куќата е...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 10:37Se prodava dukan

Se prodava deloven prostor(dukan) vo naselba Gorce Petrov na ul.Gor...


22.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дуќани

Вчера 10:15Se izdava soba so kupatilo i kujna naselba Dame Gruev

-poseben vlez -vredi da se vidi


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Соби

Вчера 09:38Продавам плац во Ѓорче Петров 2

Продавам плац во Ѓорче Петров 2 со површина од 703 м2. Плацот се сост...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 08:49SE PRODAVA Kancelariski,Deloven objekt

Objektot e na dve nivoa prizemje i kat so vkupna povrsina 350 m2. ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 08:42IZDAVAM STAN ZA NOVA GODINA

IZDAVAM STAN ZA NOVA GODINA ZA DENOVITE 31.12 I 01.01


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Вчера 08:26IZDAVAM STAN ZA NOVA GODINA

IZDAVAM STAN ZA NOVA GODINA ZA DENOVITE 31.12 I 01.01


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Вчера 08:25Izdavam stan vo kukja na prizemje

Izdavam stan vo kukja. Stanot sodrzi spalna, detska, dnevna soba so k...


200 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Вчера 08:18Плац од 1017 м2

Продавам плац ,градежно земјиште со изготвен проект за индивидуална с...


42 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 06:28Се продава стан во Ѓорче Петров

Се продава стан во Ѓорче Петров спроти паркот и полициската станица ...


75.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
80.000 €
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

Вчера 01:05Se izdava ducan

Se izdava - prodava dukan - deloven prostor 45m2 vo osnova, podrum28m...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дуќани

07 дек 22:54Gradezna parcela vo Volkovo so struja voda i kanalizacija

Podetalni inf na 070 505 916 Struja voda kanalizacija asfalt


50 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Плацеви и Ниви

07 дек 19:29Се издава стан

Се издава стан 50м2 ,двособен комплетно наместен ,локација и Ѓорче 2 ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

07 дек 17:02Kuka vo Gjorce Petrov na top lokacija

Kuka vo Gjorce Petrov na ul.Panajot Ginovski pozadi benzinskata na ma...


165.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

07 дек 16:50PRODAVAM PLAC VO S.ORMAN SKOPJE

Prodavam placavo s.Orman ,vo neposredna blizina na glavniot pat pred ...


40 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Плацеви и Ниви

07 дек 13:41Izdavam stan

Se izdava stan garsonjera vo Vlae nova zgrada seuste ne e vselen moze...


10.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

07 дек 13:00Мала куќа (барака) во населба Ѓорче Петров.

Се продава мала куќа во населба Ѓорче Петров од 30 м2. Куќата е смест...


50.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

07 дек 12:57Нов, невселен трисобен стан во Влае.

Агенција Чанак ви нуди нов невселен стан од 82м2 во Влае, во непосред...


98.400 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

07 дек 12:57Страна 1 од 36

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам