Ѓорче Петров
                           
17 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Izdavam vila vo Mavrovo

Kontakt Mia - 075282541 Kontakt Mia - 075282541 Kontakt Mia - 075...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Викенд куќи

23 ное 19:28Se prodava vikendica vo kuckovo кучково

Se prodava vikendicka vo kuckovo vo sred selo so povrsina od 365m2 dv...


32.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Викенд куќи

21 ное 10:05SE PRODAVA KUKJA 385m2 so DVOR 1500m2

se prodava izgraden nevseluvan objekt vo zavrshna faza od 385m2 so pl...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Викенд куќи

16 ное 11:11Se prodava vikendica vo Volkovo

Se prodava vikendica vo Volkovo na mirna ulica Placot e 1000 m2 Obj...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Викенд куќи

07 ное 17:40Podavam mala vikendica karabina 30n2 so plac 2800m2 Volkovo

Prodavam mala vikendica karabina 30 m2 so betonska ploca za kreva...


19 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Викенд куќи

31 окт 20:13Prodavam vikendica karabina plac 2800 m2 Volkovo kon Orman

Se prodava mala vikendica 30 m2 karabina so gorna ploca od 36 m2 za d...


19 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Викенд куќи

31 окт 09:05Vikendica karabina so plac 2800m2 Volkovo do obikolnica

Prodavame vikendica karabina vo Volkovo prema Orman pred obikolnicata...


19 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Викенд куќи

28 окт 13:49Купувам викендица во близина на Скопје

Купувам викендица или стара куќа со двор во околина на Скопје. (пре...


15.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Викенд куќи

26 окт 10:40Se iznajmuva vila vo Mavrovo

070 392 801 BLAGOJA Se iznajmuva vikend kuka vo Mavrovo. Vikendic...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Викенд куќи

23 окт 16:51Bazen za vasata proslava

Se iznajmuva Bazen pogoden za sekakov vid na proslavi: -dneven odmor...


6.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Викенд куќи

05 сеп 21:32Базен за прослави, родендени, девојачки забави

Базен 22 е место каде што можете да ги прославите вашите роденденски ...


100 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Викенд куќи

17 авг 14:30Продавам мала викедица со плац 2800м2 Волково до обиколница

Се продава мала куќичка викендица од околу 30 м2 со горна плоча за из...


19 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Викенд куќи

16 јун 08:07SE PRODAVA BUNGALOV, MONTAZNA KUKA

Se prodava montazna kuka za vikendicka ili za vo avto kamp. Montaznat...


7.500 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Викенд куќи

14 мар 19:46Vikend kuka vo Volkovo

Se prodava vikend kuka vo selo Volkovo vo blizina na kartingot. Kuka...


55.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Викенд куќи

11 јан 23:02Izdavam kuka na planina

Izdavam kuka 65mk celosno namestena so dvorce 400mk vo s. Kuckovo na ...


200 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Викенд куќи

11 ное 13:00Se prodava vikendica ili zamena za stan

Prodavam vikendica na Tikvesko Ezero od 320m2 so imoten list vednas d...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Викенд куќи

22 сеп 17:07Se prodava vikendica ili zamena za stan

Prodavam vikendica na Tikvesko Ezero od 320m2 so imoten list vednas d...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Викенд куќи

22 сеп 17:07Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам