Подкатегорија:
                   
86 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Деловен простор во строг центар на Охрид 86 мкв

Ексклузивна понуда: Деловен простор на ул. Булевар Туристичка одма д...


По Договор
или предлог цена
03 фев 10:52ЧОЈС-Se prodava pogon/hala za proizvodstvo

Се продава нов погон/хала п+1 за секаков вид намена со површина на па...


500 €
или предлог цена
03 фев 09:20Predavalna ucilnica konferenciska sala CoWorkOhrid

Комплетно опремен мултифункционален простор погоден за настани, преда...


435 МКД
или предлог цена
03 фев 09:05Deloven prostor kancelarii CoWorkOhrid

Канцелариски деловни простории на 2 спрат на одлична централна локаци...


218 МКД
или предлог цена
03 фев 09:05Dujkan se iznajmuva i prodava 78m2 mirce acev33A 112233

mozit da se iznajmi za magacin ili bilo sto samo na podolg period ist...


1 €
или предлог цена
01 фев 03:43Се издава деловен простор од 110 м2

Се издава деловен простор од 110 м2 во Охрид , на раскртст на Ул.Стив...


1 МКД
или предлог цена
31 јан 10:10Деловен простор 64 м2

Се продава деловен простор од 64 м2, на одлична локација, помеѓу хоте...


1 €
или предлог цена
30 јан 12:34Се издаваат/продаваат деловни простори во Охрид

Се издаваат деловни простори во строг центар на Охрид-ул.Партизанска ...


1 €
или предлог цена
29 јан 22:49Деловен простор на добра локација

Се издава деловен простор во центарот на Охрид веднаш спроти црквата ...


По Договор
или предлог цена
29 јан 17:18Се издава деловен простор

Се издава дуќан, деловен простор во центарот на градот на ул. Димитар...


По Договор
или предлог цена
28 јан 11:44Deloven ,kancelariski prostor

Se izdava deloven,kancelariski prostor na ul.Zeleznicka .Kancelarisk...


4 €
или предлог цена
25 јан 11:55Деловен простор во приземје - сутерен на Амам

Одличен простор во срцето на охридската чаршија, во сутеренот со прис...


750 €
или предлог цена
24 јан 13:00Se prodava deloven objekt vo T.C. Trudbenik - Ohrid

Se prodava deloven objekt so povrsina od 115 m2 vo T.C. Trudbenik - O...


1 €
или предлог цена
23 јан 23:25Se izdava deloven objekt do pazarot na Bul. Turisticka

Se izdava deloven objekt so povrsina od 50 m2 na prizemje vednas do p...


1 €
или предлог цена
23 јан 23:23***Капитал***Станбено деловен објект на Железничка

Шифра 30 015 Ексклузивна понуда Станбено деловен објек...


150.000 €
или предлог цена
18 јан 12:21Izdavam deloven prostor za magacin 30m2

Se izdava deloven prostor za magacin na ul. Galicica - Ohrid. 30m2


1 €
или предлог цена
17 јан 20:40Deloven prostor ( se prodava ili izdava )

Se prodava ili izdava delovno stamben prostor na 15 ti Korpus Obje...


1 €
или предлог цена
16 јан 17:26ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ - Деловен простор

Се продава деловен простор со површина 115м2,наменски опремен за орди...


По Договор
или предлог цена
11 јан 22:04Ohrid, novi kancelarii pozadi opshtinata

Se prodava nov deloven prostor pozadi opshtinata vo Ohrid. Prostorot ...


1 €
или предлог цена
11 јан 15:56Delovni prostorii za sekoja primena

Delovni prostorii za ( rabotilnici, skolo, kancelarii, call centar ) ...


1.000 €
или предлог цена
10 јан 10:20Одличен деловен простор во Охридски Амам

Идеална локација во срцето на охридската чаршија спремно за нови сопс...


155.000 €
или предлог цена
09 јан 13:03Atraktiven prostor 1500m2 vo Otex KAM centar Ohrid

Se prodava prviot kat na noviot trgovski centar KAM Ohrid (poranesen ...


590 €
или предлог цена
04 јан 17:02Se izdava dukan ohridati

Se izdava del.prostor vo Ohridati na odlicna lokacija,na sam pat ,odm...


По Договор
или предлог цена
02 јан 13:57Se izdava Prodavnica/Prostor vo Kosel

Se izdava sloboden prostor - Poraneshna prodavnica Moze da se korist...


По Договор
или предлог цена
31 дек 09:03ИМПЕРИЈА – Деловен простор

Шифра Д 31/4 Се продава деловен простор со вкупна површина 60м² в...


138.000 €
или предлог цена
29 дек 21:51Профитабилен бизнис на одлична локација во Охрид

Freedom Real Estate ви го претставува Инсајд Кафе, профитабилен бизни...


195.000 €
или предлог цена
28 дек 13:00СЕ ИЗДАВА ПРИЗЕМЕН ДЕЛ ОД КУЌА ВО ЦЕНТАРОТ НА ОХРИД-62М2

Се издава приземен дел од нова куќа во центарот на Охрид ,62м2 и дво...


1 €
или предлог цена
26 дек 12:26ЧОЈС- Deloven prostor na Turisticka 260m2

Se prodava ili izdava deloven prostor na bul.Turisticka (do poranesni...


1 €
или предлог цена
20 дек 09:33ИМПЕРИЈА –Деловен објект

Се продава и издава деловен простор со вкупна површина 1000м2 (350м2 ...


По Договор
или предлог цена
15 дек 21:50ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ – Нов деловен објект

Се изнајмува и продава деловен објект на магистрален пат Охрид-Скопје...


По Договор
или предлог цена
14 дек 21:40Атрактивен деловен простор

Se prodava atraktivna fabrika komplet renovirana koja bese vo funkcij...


1 €
или предлог цена
27 ное 14:36ИМПЕРИЈА – Индустриска хала

Шифра Д 97/28 Се продава и издава индустриска хала со вкупна површи...


По Договор
или предлог цена
17 ное 18:57ИЗДАВАМ ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

Издавам деловен простор во Охрид централно градско подрачје на ул. ...


90 €
или предлог цена
12 ное 15:04Атрактивен деловен простор

Ponuda na atraktiven deloven prostor vo nas.Gjorce Petrov 4 so povrsi...


1 €
или предлог цена
02 ное 20:25Se izdava klub vo Ohrid-Centar

Se izdava klub, vo centarot na Ohrid, vo amamot. Prostorot e pogoden ...


1 €
или предлог цена
25 окт 11:14Се изнајмува деловен простор на 30 метри од стар чинар

Се изнајмува деловен простор на прв кат, на ул. Гоце Делчев - Охрид, ...


По Договор
или предлог цена
21 окт 20:13Prodavam Hotel vo Ohrid

Prodavam Hotel do ezero vo blizina na Ohrid.


1 €
или предлог цена
18 окт 22:15Se prodava iznajmuva Dujknak 78m2 112233

Dujkanot se prodava ili iznajmuva na podolg perid za bilo sto moze i ...


1 €
или предлог цена
05 окт 01:40Se izdava pod zakup

Se izdava prostor pod zakup od 70 kvadrati, na ul.Abas Emin br.4 kaj ...


По Договор
или предлог цена
21 сеп 14:06deloven prostor, kancelarija

Се изнајмува деловен простор на приземје со два влеза едниот од југои...


125 €
или предлог цена
28 авг 13:28Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам