Подкатегорија:
                   
6 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Огледало со рамка од Ореово дрво

Димензии: 153цм / 64цм Рамката на огледалото е изработена од Ореово ...


12.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:36Урамени слики со мат стакло

1100 ден на парче димензии 65 x 95 cm


6.000 МКД
или предлог цена
15 мар 08:403 комплета лебдечки саксии

Еден комплет 50е само 6 месеци користено


15 мар 08:39Рачни изработки

Разни плетеници во различни големини. Цена по договор. Има и повеќе о...


1 €
или предлог цена
10 јан 18:05Cveke

075280264 Bendjamin


08 сеп 15:14Свекарник

Нов свекарник на vicko неупотребуван. Погоден за декорација на вашиот...


350 МКД
или предлог цена
27 сеп 01:22Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам