102 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava bas bina

Se prodava dve bas bini 250 euro parce i pojacala 250 Euro.Bas binite...


250 €
или предлог цена
Вчера 16:23Piano Ukraina

Piano Ukraina, odlična sostojba


2.500 €
или предлог цена
Вчера 12:38izdavam ozvucuvanje DINAKORD

Izdavam ozvucuvanje za sekakov vid na proslavi, svadbi, veridbi, DJ,,...


50 €
или предлог цена
19 мар 21:13Bufer Axton pojacala 1000w

Bufer Axton 1000wat Pojacala 1000wat


По Договор
или предлог цена
17 мар 18:55Studiski mikrofon Condenser Shure Prologue 16L

Se prodava studiski kondenzatorski mikrofon za vokali i instrumenti -...


75 €
или предлог цена
17 мар 17:11Behringer Minifex FEX800 Processor

Se prodava processor za vokali, gitari, midi, i drugi instrumenti Beh...


35 €
или предлог цена
14 мар 16:02Peavey Mark 2 MC-8 - Studiska mikseta

Se prodava studiska mikseta Peavey Mark 2 MC-8 8 kanalna, mnogu socu...


120 €
или предлог цена
13 мар 18:57Se prodava redok primerok na stara anticka gitara

Gitarata e stara okolu 100 godini. Na etiketata pisuva: Raab's Tisch-...


300 €
или предлог цена
06 мар 00:31Zvucnici pioneer i jvc novi

Zvucnicite se novi no bez kutija zemeni po greska moze zamena za zvuc...


2.498 МКД
или предлог цена
02 мар 16:38Клавинова Yamaha Arius YDP-142

Продавам Клавинова Yamaha Arius YDP-142, електричен, малку користен з...


850 €
или предлог цена
02 мар 09:07Gitari , Tarabuki , Zici za gitari NOVI

Se prodava novi akusticni gitari vo razni boi Arapski Darabuki gi i...


3.500 МКД
или предлог цена
27 фев 17:27Piano

PIANO Standord model: Digital Piano


450 €
или предлог цена
12 фев 14:47Dynacord F8

-Басовите се 18LW1000 - Eighteen Sound -Има скретница за 3 спикон -...


600 €
или предлог цена
10 фев 13:00Bas pojacalo

Se prodava glava i kabina zaedno. Behringer BX3000t so kabina 15ka zv...


11 јан 14:13Futrola za gitara

Zacuvana decka gitara Povece info na telefon


1.500 МКД
или предлог цена
29 ное 00:42Steinberg ur242 (Zvucna karta ) Sound Card

Se prodava zaradi imam zemeno druga kartica prv gazda na super sostoj...


6.300 МКД
или предлог цена
09 ное 18:16Percinja za gitara od 0.50 do 1.50

Prodavam percinja za gitara od 0.50 do 1.50 debelina


15 МКД
или предлог цена
06 ное 10:16Електрична гитара и појачало бренд Behringer

Слабо користена/речиси нова електрична гитара од брендот Behringer, в...


22.000 МКД
или предлог цена
12 окт 10:15PIANO RIGER

Počituvani, prodavam mnogu sočuvano piano. Povelete i uverete se. Vi ...


1.100 €
или предлог цена
10 сеп 20:08pojacalo yamaha i zvucnici

se prodava pojacalo yamaha 230 wolts ax 392 serija. mn jako i izdrzli...


200 €
или предлог цена
Тетово

Останато

29 авг 17:01ELEKTRICNA GITARA Fender Stratocaster By B. Radulovic

Гитарата е во многу добра состојба. информации на 070 700 445


600 €
или предлог цена
29 авг 08:54Tapani yamaxa

Tapanite se 10,tt 12,tt13,tt22,bd14sd


500 €
или предлог цена
20 авг 15:59BOSS GT 10, BOSS ME50, elektricna gitara i pojacalo

Se prodava a moze i zamena


По Договор
или предлог цена
09 авг 20:18Korg SQD-1 Midi Recorder

Samo za kolekcioneri i poznavaci ispravno midi recorder Korg SQD-1 za...


3.000 МКД
или предлог цена
Тетово

Останато

06 јул 14:25Zici za elektricna gitara

Zici za elektricna gitara


250 МКД
или предлог цена
06 јун 16:00Zici za elektricna,akusticna i klasicna gitara

Prodavam zici za elektricna,akusticna i klasicna gitara


250 МКД
или предлог цена
06 јун 16:00Pioneer S-DJ50X

Se prodavat mnogu malku koristeni kako novi Pioneer S-DJ50X aktivni s...


14.000 МКД
или предлог цена
Тетово

ДЈ Опрема

24 мај 15:08Subwoofer jbl I pojacalo RTO

Prodavam subwoofer jbl I Pojacalo RTO 900 watti kabeli za nego I kabe...


10.000 МКД
или предлог цена
Тетово

Останато

24 мај 13:08audio oprema za lokal/bar/restorant

Zvucnici, Pojacalo seta oprema po ekstra cena..oprema koja cini 5.000...


1 €
или предлог цена
19 мај 19:52Boss GT 10

Se prodava ili menuva.


250 €
или предлог цена
08 апр 17:16Dynacord f150

vucnicite se zacuvani moze da se probaat vo sekoe vreme


600 €
или предлог цена
01 мар 20:45Гитарски педали

Правам голема чиста на педали па „жртвиве“ се најдоја на отстрел 😃 З...


22 фев 09:50Разнобојни педали

Правам голема чиста на педали па „жртвиве“ се најдоја на отстрел 😃 З...


1 €
или предлог цена
22 фев 09:48Ibanez Made in Japan 1983

Се продава Ibanez X Series Made in Japan 1983 година. Врат: Maple (...


400 €
или предлог цена
22 фев 09:38Prodavam neispravni pojacala Technics i Sony

Prodavam neispravni pojacala resiveri Technics i Sony.Dvata imaat po ...


1 €
или предлог цена
05 фев 18:14LE39RGB

Light source: 9*3W UV or RGB LED Source lifetime: 50,000 hours Powe...


06 јан 08:52100W Bubble Machine

Voltage: 110-220V 50/60Hz Power: 100W Lightsource: no Mode...


29 дек 09:1254*3W Par Light- 3-in-1

Light source: 54*3W LED(R12/G18/B18/W6) or RGB 3 in 1 Source lifeti...


29 дек 09:04RGBW 36x12w WASH moving head

RGBW 36x12w WASH moving head


29 дек 08:4936*1.5W LED Flat Par Light 3 in 1 (RGB)

36*1.5W LED Flat Par Light 3 in 1(RGB) Source lifetime: 50,000 hou...


29 дек 08:46Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам